Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Glasba

Glasba vtisi, okusi, koncerti...

Orodja za teme
Staro 03.02.2009, 13:25
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536
Privzeto Re: Ema?

js sem gledal čist celo emo pa ne da bi mi bila to odaja pri srcu vendar se sam mal ukvarjam z glasbo pa me je zanimalo kaj imajo za ponudit...in ta pesem ki je bila zbrana sem jo že prej v studiju slišal ko še ni bila predstavljena publiki...takoj sem vedel da bo zmagala komad ima širino ima aranžma taki ko treba mogoče bi blo treba malenkost več texta ampak za letos kar dober izbor...vse ostalo pa brez komentarja...seveda čestitke gredo mojemu prijatelju A.Babić-u in seveda čestitke tudi pevki Martini Majerle....torej kar je blo za ponudit je blo letos odlično izbrano ...seveda nam je pa že vsem jasno da na evropskem trgu je to druga zgodba...torej veliko uspeha....
Staro 03.02.2009, 14:47
Šmek Uporabnik Šmek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Šmek
Član od: Oct 2007
Sporočila: 177

Zmagovalni komad je dejansko edini, ki je izstopal,se strinjam. Moti edino pomanjakanje vokala (ki btw. sploh ni slab!), kar bi na EuroSONGu znali naprej vrečt.

Langa pa so kasneje zgolj dokazali, da lahko svirajo edino še Strojanom. Vsa čast Manci za dostojanstvene besede in ohranitvi nivoja, četudi bi se izkazalo, da so jih res nategnili.

Škoda Nuške za slab komad, ker vokalno je dokazala, da zna.
Škoda Brigite, ker bi dejansko lani morala iti namesto Rebeke.

Ostalo ni vredno komentarja.
Staro 03.02.2009, 17:57
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

Citat:
Objavil-a temp64 Prikaži sporočila
a ti hočeš rečt, da sito dejansko spremljal????
ja
Staro 03.02.2009, 22:06
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 254

No, Ema je pošteno razjezila cigansko kri...,video si lahko ogledate tukaj

http://www.rtvslo.si/mojvideo/dinami...-na-emi/10575/ Kakorkoli ,Hrvati so nam pri srcu heheGlas sem dal Manci/Langi,ker je moja sestrična
Staro 04.02.2009, 03:07
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a Šmek Prikaži sporočila
Zmagovalni komad je dejansko edini...
bl, bl, bl...
a) ema/evrovizija pač ni sinonim za kakovost - ne glasbe, ne aranžmajev, itd. vsi štartajo samo na to, da bodo "naredili nekaj, da zmagajo". od tekmovalcev do glasovalcev. tako, da o "nasplošno zanič komadih" niti ni kaj za razpravljat.
b) kar me vsako leto znova fascinira je, da dejansko imamo tudi sami produkcijo, ki bi načeloma lahko bila v samem vrhu (če ne bi pod njo pisalo SLO). imamo samo en problem. vedno smo za kako leto prepozni. zmaga dana -> potem mi pošljemo sestre. zmaga bilan - > naslednje leto imamo mi pri 3/4 pesmih na emi take in onake violine. smo tako nekako kot haso, ko se mu šibica v drugo noče več prižgat.
c) kar se letošnje zmagovalne tiče.. besedilo? zgodba? wtf? saj ni potrebno, da imaš 5km izpovedovanja, ampak če uporabiš 10 besed - naredi nekaj iz teh besed, ne pa da se gremo(grejo) v neskončnost (vedno isto) slaboumne komade, kjer je višek sporočila "nanananana". OMG OMG saj je bolje bit brez besedila, kot 30x ponovit eno in isto...
koreografija je srednja žalost, rahlo dolgočasna... ampak za preživet.
kaj dela u komadu turbo nabijanje iz ozadja??? aja, sej res, "zanimiv glasbeni eksperiment(???)" s kombinacijo popa in česarkoli že... sigh

je pa za pohvalit res nadpovprečno izvedbo. samo tistih, ki so stali na odru. mogoče bojo "odlični igralci v pokakani drami" zadoščali za kaj okrog petega mesta. od zadaj gledano
ja, žleht sem, žleht sem, ampak tako pač je.
Staro 04.02.2009, 07:53
Šmek Uporabnik Šmek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Šmek
Sporočila: 177

Citat:
Objavil-a Andreea Prikaži sporočila
bl, bl, bl...
a) ema/evrovizija pač ni sinonim za kakovost - ne glasbe, ne aranžmajev, itd. vsi štartajo samo na to, da bodo "naredili nekaj, da zmagajo". od tekmovalcev do glasovalcev. tako, da o "nasplošno zanič komadih" niti ni kaj za razpravljat.

Ko že citiraš..

Nasplošno zanič komadi je kar na mestu izjava. Se strinjam, naredijo nekaj da zmagajo, vendar je razlika v tem, da 'oni' to naredijo profesionalno in vsaj kar se izvedbe tiče, to deluje perfect. Pa naj gre za vokalni del, glasbeni del ali pa zgolj za performance. Pri 'njih' je vse miljionkrat preštudirano in na vajah izpiljeno v nulo, pri nas pa žal še vedno vse deluje na amaterskem nivoju. Večinoma, da ne bo pomote. Žalostno, da se recimo celo pri Rijavcu, ki ima kilometraže za vse nastopajoče skupaj, zazna tresoči glas, ki nakazuje tremo, kot da je prvič na odru. In to takšno tremo, da mu zablokira edino, kar mu priznam (in je večkrat dokazal) - glas, ki ga zna prekleto dobro uporabiti. In kje so potem ostali, kjer bi morda izvzel Naberja, ki je zapel odlično (pa nisem ravno njegov fan, še več, moja jetra ga nekako ne morejo...), je pa komad tak, nekako povprečen, kakršnih je vsako Evrovizijo kar nekaj, tako da bi se zgubil...

Se pa strinjam z opazko, da vedno zamudimo kako leto, oz. bolj bi mogoče rekel, da hočemo s preprostim copy/paste uživati tudi sami. Izjema je bila Gotarjeva.
Staro 04.02.2009, 08:45
TuNina Uporabnik TuNina ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce TuNina
Član od: Apr 2003
Sporočila: 17.953

držim pesti, da bomo spušili že v polfinalu in tako naslednje leto čisto izpadli iz tekmovanja. baje, da nam to grozi. juhej!
Staro 04.02.2009, 09:36
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a TuNina Prikaži sporočila
držim pesti, da bomo spušili že v polfinalu in tako naslednje leto čisto izpadli iz tekmovanja. baje, da nam to grozi. juhej!
Tudi meni bi se kar kamen odvalil od srca Ker je vedno tak pomp okol eme, pa vedno sem razočarana.
Staro 04.02.2009, 09:49
galaxy Uporabnik galaxy ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce galaxy
Član od: Mar 2002
Sporočila: 600

malo verjetno, da čist izpademo...glede na odmevnost dogodka v deželici, so nam dolžni poslati "wild card"
Staro 04.02.2009, 10:33
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

Citat:
Objavil-a DINAMIK Prikaži sporočila
No, Ema je pošteno razjezila cigansko kri...,video si lahko ogledate tukaj

http://www.rtvslo.si/mojvideo/dinami...-na-emi/10575/ Kakorkoli ,Hrvati so nam pri srcu heheGlas sem dal Manci/Langi,ker je moja sestrična
ja manca je vredu ja edino zdej po tem izpadu ciganov je pa padla slaba luč tudi na njo...neki sem slišal govorice da naj bi manca računala na zmago ker so lani Langa dobili skorajšno zmago je letos vedela da bo enako ...škoda Mance....Jaz sicer ne podpiram ne enih ne drugih povem le da zmagovalna pesem ima ton ima aranžma ima melodijo in kar je blo letos za ponudit zagotovo pomete z vsemi je pa jasno da pevka ni kriva da je hrvatica kriv je tisti ki je sestavil prijavna pravila za sodelovanje na EMI...tak da po moje so vsi komentarji in šinfanja odveč....sicer pa neki mormo komentirat če ne bi bil dolgčas...

Značke
ema

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:42.