Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.03.2013, 03:58
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075
Privzeto Neodgovarjanje na maile !!

Prosim da na tehnični pomoči odgovarjate na maile,četudi vam vsebina ni vedno po godu.!
Saj to je nekako sestavni del vaše službe.

lp Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 07:48
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.798
Privzeto Re: Neodgovarjanje na maile !!

Pod vašimi podatki sem preveril poslana sporočila. Na večino je bilo odgovorjeno, kajti vaša vprašanja se ponavljajo, tudi ko na njih večkrat že odgovorimo. Opažam tudi, da pošiljate enaka vprašanja na različne poštne naslove v našem podjetju. V večini se ta zberejo na naši tehnični pomoči, zato vas prosim, da če želite nove infomacije, sporočilo posredujte direktno na naš e-naslov.

lp Mitja

Nazadnje uredil 080 Tehnična pomoč : 01.03.2013 ob 08:03.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2013, 11:28
Mojster

Že mogoče da je kakšno sporočilo poslano dvakrat.
A vprašajte se zakaj ?
Potem pa napišite koliko je nekje normalen odzivni čas odgovora .?

Pa še besedo o tem,da pošiljam maile tudi na druge naslove v firmi.Pošiljal sem samo še na en naslov,pa še to samo zaradi slabih odzivov in ignorance.

Če pa želite lahko vso zgodbo razkrijem tu,da ne bi drugi uporabniki mislili da bluzim nekaj v tri dni. ?

lp

Nazadnje uredil cveto : 02.03.2013 ob 13:53.
Odgovorite s citatom
Staro 04.03.2013, 11:44
Mojster

Na najmanj štiri ali pet mailov zopet nobenega odziva ??

cca 6 let na siolu,mislim da niti enkrat zamude pri plačilu.!

Lep odnos !

In kam se naj sedaj obrnem v primeru težav ?Na tehnični pomoči niti povratnega maila o prijavi incidenta ne dobim ??
Sramota od vodilnih da dovoljujejo in zagovarjajo takšen odnos. !!
lp Cveto

Nazadnje uredil cveto : 04.03.2013 ob 18:44.
Odgovorite s citatom
Staro 04.03.2013, 19:55
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Zdaj ne vem ali imam jaz srečo ali kaj a vedno, ko sem napisal e-mail ali pa poklical smo v kratkem rešili težavo. Je pa res, da nisem nikoli napisal 5 mailov. Najboljši odzivni čas je, ko sem en dan v soboto prijavil napako in je bil čez 2h terenc pri meni in smo rešili zadevo. Pa verjemi mi, da sem tudi jaz že velikokrat bil živčen, ko te doma ***ejo zakaj nič ne dal in bi najraje koga v k poslal. Sam še vseeno lepa beseda lepo mesto najde.
Drugače pa napiši tukaj za kaj se gre pa bomo videli, če se upravičeno razburjaš.
Odgovorite s citatom
Staro 04.03.2013, 20:07
Mojster

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
Zdaj ne vem ali imam jaz srečo ali kaj a vedno, ko sem napisal e-mail ali pa poklical smo v kratkem rešili težavo. Je pa res, da nisem nikoli napisal 5 mailov. Najboljši odzivni čas je, ko sem en dan v soboto prijavil napako in je bil čez 2h terenc pri meni in smo rešili zadevo. Pa verjemi mi, da sem tudi jaz že velikokrat bil živčen, ko te doma ***ejo zakaj nič ne dal in bi najraje koga v k poslal. Sam še vseeno lepa beseda lepo mesto najde.
Drugače pa napiši tukaj za kaj se gre pa bomo videli, če se upravičeno razburjaš.
Namensko me ignorirajo.

No pa da še napišem,da tudi jaz dosedaj v 6-7 letih nisem imel ravno neke slabe izkušnje.Samo tole prejšnji teden je pa vsaj za moje pojme sprenevedanje na kubik.
Obljubljajo storitve,ki ti jih kot prvo omogočijo,a kasneje enostavno onemogočijo in se delajo kot da nič ne vedo o tem.
Imam vse kopije mailov ki so mi jih pošiljali,a nima sedaj nihče obraza da prizna da so me nategnili. !!

Bom pa sigurno napisal v čem je finta,da ne bi še kdaj kdo nasedel na obljube.

Nazadnje uredil cveto : 04.03.2013 ob 20:10.
Odgovorite s citatom
Staro 04.03.2013, 20:13
kažin Uporabnik kažin ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 364

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Na najmanj štiri ali pet mailov zopet nobenega odziva ??

cca 6 let na siolu,mislim da niti enkrat zamude pri plačilu.!

Lep odnos !

In kam se naj sedaj obrnem v primeru težav ?Na tehnični pomoči niti povratnega maila o prijavi incidenta ne dobim ??
Sramota od vodilnih da dovoljujejo in zagovarjajo takšen odnos. !!
lp Cveto
Če je res nujno se pokliče in čaka, ne? Ali pa uporabiš spletni pogovor..
Zdaj sem se tudi jaz navadil za vprašanja itd. pisat na različne konce, kot klicati, samo če res nič ne dela, vseeno boljše poklicat, ker ali ti odgovorijo preko mejla ali ZS tekom deneva..
Odgovorite s citatom
Staro 04.03.2013, 20:18
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Nisi se razjasnil za kaj gre. Ampak ko birokracija zamučka se obrneš na tehnike in tisti del birokracije, ki pride na forum.
Po tej poti smo še vse odvozlali zelo hitro pa še marsikaj uporabnega je bilo povedanega.

Kar se mailov tiče pa tudi nisem imel nikoli težav. Res pa, če je bilo kaj "tacga" sem nanišanil enkrat po malici. In je bil do konca šihta odgovor. Ene 2-3* vsega skupaj kolker se spomnim... Pa še nekaj za razjasnitev kakih zadev je bilo. A nikoli nisem ostal brez odgovora.
Odgovorite s citatom
Staro 04.03.2013, 20:25
Mojster

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Nisi se razjasnil za kaj gre. Ampak ko birokracija zamučka se obrneš na tehnike in tisti del birokracije, ki pride na forum.
Po tej poti smo še vse odvozlali zelo hitro pa še marsikaj uporabnega je bilo povedanega.

Kar se mailov tiče pa tudi nisem imel nikoli težav. Res pa, če je bilo kaj "tacga" sem nanišanil enkrat po malici. In je bil do konca šihta odgovor. Ene 2-3* vsega skupaj kolker se spomnim... Pa še nekaj za razjasnitev kakih zadev je bilo. A nikoli nisem ostal brez odgovora.
Kar se mene tiče,še nisem zaključil zadeve.Tako da še nebi čisto konkretno opisal zgodbe.
V bistvu pa gre za storitev ki so mi jo po povpraševanju omogočili,in čez nekaj časa na tih način onemogočili.
Gre pa za mene za eno zelo pomembno storitev.
Imam maile z podpisi,iz katerih je več kot razvidno,da je za to storitev vedelo ene pet ljudi.
Sedaj noče nihče nič slišati o tem,in so se odločili da moja vprašanja enostavno ignorirajo.
lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.03.2013, 21:58
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Kar se mene tiče,še nisem zaključil zadeve.Tako da še nebi čisto konkretno opisal zgodbe.
V bistvu pa gre za storitev ki so mi jo po povpraševanju omogočili,in čez nekaj časa na tih način onemogočili.
Gre pa za mene za eno zelo pomembno storitev.
Imam maile z podpisi,iz katerih je več kot razvidno,da je za to storitev vedelo ene pet ljudi.
Sedaj noče nihče nič slišati o tem,in so se odločili da moja vprašanja enostavno ignorirajo.
lp
Glej zasebno sporočilo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
maile, neodgovarjanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
MS outlook - kako zaščitim maile z geslom? dady Računalništvo in internet 2 25.02.2008 21:29

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:01.