Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.12.2013, 13:31
Maverick Uporabnik Maverick ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 412
Privzeto Re: Zavajanje ali nezagotavljanje naročenih storitev ?

Cveto pravilno!

Oglašaj se kjer se lahko! Če se z njimi ne da zment, pa drugam kot zadnji korak!
Meni niso hotli spustit za 10% naročnine in šel sem drugam in to napisal da bom naredil in tudi sem naredil.

Pravilno je, da se piše javno o takih stvareh. Človeku morajo zagotavljat gledanje 4 TV HKRATI in to katerikolih programov HKRATI.

Tako kot sem ****akal zak imam na 20/20 download dejansko 20 upload pa samo 10?
Torej pretočnost mora bit 40Mbit/s kar je 20 dol in 20 gor HKRATI. In dokler nisem javno pojamral ni bilo nič.
Kar naj vidijo, pa čim več ljudi naj prebere, mogoče se vsaj kdo ne bo našponal če bo kaj prebral (ne govorim o konkretnem primeru).

LP,
G
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2013, 13:55
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Verjemite vsi skupaj da imam že vsega skupaj poln k**ac !

Sicer nerad delam primerjavo z drugimi ponudniki,ampak samo tako malo za primerjavo. Zakaj pa pri t-2 odprejo sinhronizacijo do kolikor je še pač stabilno. Potem pa kar gre skozi pač gre. Vsaj veš kaj lahko in kaj ne.

Telekom pa kot da ja to konec sveta če bi vzdignili sinhronizacijo na teh potrebnih 26Mb.
In točno tako kot si napisal.Zakaj nebi smel spremljati hkrat štirih tv če linija to brez problema omogoča ?
Da bom jaz sedal hodil po hiši in vsakega posebej opozarjal,ti lahko gledaš hd,ti lahko gledaš sd programe.... Pa ne se hecat no.
In to samo zato ker meni osebno manjka dobre 3Mb sinhronizacije pa bi vse delovalo normalno. !!
In ja, osebno to razumem kot že z*a*j*e*b*a*v*a*n*j*e s strani telekoma.

In v pogodbi jasno piše da imam naročeno " hkratni 4 televizorji " !!

In nikjer ne piše o nobenih omejitvah glede sd ali hd ?
In če je telekomu vseeno da uporabniki gledajo takšne poste ki sigurno niso ravno v ponos in reklamo firmi,bom tudi jaz vsake toliko časa žrtvoval nekaj svojega časa in konstantno opozarjal na težavo.
In da povdarim še enkrat to samo zaradi potrebnih dodatnih 3Mb. !!

In še enkrat prilepim slike. Telekom ima sam v pravilniku da ima uporabnik pravico do štirih komunikatorjev !! , in pogodbo kjer je jasno da imam naročene štiri hkratne televizorje!

No kdo ima po vašem sedaj prav ?
Seveda je ob vsem tem potrebno upoštevati zmožnosti linije. Zmožnost je pri meni potrjena in večkrat preverjena.

In tako še vedno trdim da mi ne zagotavljajo kar potrebujem in kar imam naročeno.

lp Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2013, 15:39
pagatz Uporabnik pagatz ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 244

Saj te razumemo (skoraj vsi ) tu gor, ampak... Po mojem boš več dosegel če boš a) na Telekom naročniško službo poslal pisno (priporočeno) vprašanje zakaj storitve ne delujejo v skladu s pogodbo in b) reklamiral vse račune oz. celotno postavko SiolTV češ, da ne deluje v skladu s pogodbo. V najslabšem primeru boš dobil nek odgovor, kar je verjetno bolje kot ignoranca SIOLa tu na forumu.
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2013, 16:28
Mojster

Sem že pokusil na različnih naslovih znotraj telekoma.
Samo birokratski odgovori v smislu da je vse v redu,...........in pa izogibanje dejstvu vprašanja.

Nihče pa do sedaj ni nikoli napisal da ni res kar pišem.!!

Verjetno ima škarje in platno okoli teh hitrosti človek ki je najverjetneje strogo šolski tip.
In enostavno ne razume ali noče razumeti kako pa izgledajo stvari v praksi.
lp
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2013, 19:48
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.683

Cveto mogoče delna rešitev...

Vklopi vse 4 tv-je z minihd programi (žrtvuj pač tak čas, ko nihče ne pogreša tvja) itak ti linija poklekne.
Nato pa kliči ali uporabi spletni pogovor da ti tv kocka ter da ne moreš gledat.

Edini preveri kakšen možen "haklc", mene so takrat prestavili z mpeg2 ne mpeg4 ker "kao" linija ne dopušča več...
Staro 18.12.2013, 20:34
Mojster

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Cveto mogoče delna rešitev...

Vklopi vse 4 tv-je z minihd programi (žrtvuj pač tak čas, ko nihče ne pogreša tvja) itak ti linija poklekne.
Nato pa kliči ali uporabi spletni pogovor da ti tv kocka ter da ne moreš gledat.

Edini preveri kakšen možen "haklc", mene so takrat prestavili z mpeg2 ne mpeg4 ker "kao" linija ne dopušča več...
Sem že poizkušal milijon stvari.

Enostavno nočejo razumeti kje je point.
Na mpeg4 smo že tako ali tako na bakru.

Preberejo si naj svoja pravila in pogodbe .

Sicer nerad delam primerjavo z drugimi ponudniki,ampak samo tako malo za primerjavo. Zakaj pa pri t-2 odprejo sinhronizacijo do kolikor je še pač stabilno. Potem pa kar gre skozi pač gre. Vsaj veš kaj lahko in kaj ne.

Telekom pa kot da ja to konec sveta če bi vzdignili sinhronizacijo na teh potrebnih 26Mb.
In točno tako kot si napisal.Zakaj nebi smel spremljati hkrat štirih tv če linija to brez problema omogoča ?
Da bom jaz sedal hodil po hiši in vsakega posebej opozarjal,ti lahko gledaš hd,ti lahko gledaš sd programe.... Pa ne se hecat no.
In to samo zato ker meni osebno manjka dobre 3Mb sinhronizacije pa bi vse delovalo normalno. !!
In ja, osebno to razumem kot že z*a*j*e*b*a*v*a*n*j*e s strani telekoma.

In v pogodbi jasno piše da imam naročeno " hkratni 4 televizorji " !!

In nikjer ne piše o nobenih omejitvah glede sd ali hd ?
In če je telekomu vseeno da uporabniki gledajo takšne poste ki sigurno niso ravno v ponos in reklamo firmi,bom tudi jaz vsake toliko časa žrtvoval nekaj svojega časa in konstantno opozarjal na težavo.
In da povdarim še enkrat to samo zaradi potrebnih dodatnih 3Mb. !!

In še enkrat prilepim slike. Telekom ima sam v pravilniku da ima uporabnik pravico do štirih komunikatorjev !! , in pogodbo kjer je jasno da imam naročene štiri hkratne televizorje!

No kdo ima po vašem sedaj prav ?
Seveda je ob vsem tem potrebno upoštevati zmožnosti linije. Zmožnost je pri meni potrjena in večkrat preverjena.

In tako še vedno trdim da mi ne zagotavljajo kar potrebujem in kar imam naročeno.

lp Cveto

Nazadnje uredil cveto : 22.12.2013 ob 22:06.
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2014, 18:24
Mojster

Za januar je bilo obljubljeno možnost naročila več kot štiri tv linija.??

Je že kakšna informacija ?

lp
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2014, 19:33
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580

Cveto: Si poskusil z vztrajnim pisanjem reklamacij, ko prejmeš račun? Ne bi škodilo tudi obenem klicati na tehnično pomoč in si zabeležiti čas klicev.
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2014, 19:37
gbauer1 Uporabnik gbauer1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 106

Jaz sem bil 30.12.2013 na zvezi s tehnično pomočjo, ker sem hotel dvigniti iz 3 na 4 TV-je... Operater mi je takrat rekel, da po novem ni več treba naročat dodatnih TV-jev ampak bi naj šlo pač toliko, koliko prepuša linija oz. kolikšna je sinhronizacija. Na moji sinhronizaciji (VDSL):
DOWN: 22495
UP: 5407
bi naj tako šlo 6-7 TV-jev v SD ...

In res sem še isti dan doma sprobal, več kot 4 TV-je nisem mogel sprobati, ker imam samo 4 SIOL BOX-e, mi je pa delovalo 3 v HD + 1 v SD, če sem vključil še 4 v HD je začelo kockati ... Pri tem je ostalo za internet glede na spedtest 2/5 Mb/s ...

Če bi želel več TV-jev oz. HD-jev pa bi moral zakupiti dodatno hitrost 30/5 Mb/s (torej + 6,1 eura na mesec), s to hitrostjo pa bi moralo iti brez težav 5 HD-jev ...
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2014, 20:17
Mojster

Citat:
Objavil-a Deflektor Prikaži sporočila
Cveto: Si poskusil z vztrajnim pisanjem reklamacij, ko prejmeš račun? Ne bi škodilo tudi obenem klicati na tehnično pomoč in si zabeležiti čas klicev.
Veš da sem in še poskušam .
Počasi sestavljam osnutek za na apek.
Tričetrt mailov pa tako ne doživi odgovora.Kadar pa odgovori so, so zelo diplomatski in šolsko napisani.

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročenih, nezagotavljanje, storitev, zavajanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Obvestilo o ukinitvi storitev g33k SiOL TV 5 05.12.2013 14:52
Zavajanje potrošnikov! floko O storitvah 16 23.03.2013 07:01
Spletni obrazec za naročilo storitev SiOL in spremembo naročniških storitev CastorAlpha O storitvah 41 19.05.2011 11:02
Ali je to storitev? roksotlar SiOL TV 4 08.09.2009 10:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:21.