Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.12.2016, 13:15
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075
Privzeto Re: Fritz!Box 7360 ali 7490

Citat:
Objavil-a mnheia Prikaži sporočila
Katastrofa. Mogoče najboljše, da jih pokličeš in zahtevaš, da ga vrnejo na stabilno verzijo oziroma ti takoj pošljejo nekoga, ki ga bo zamenjal.

Meni je tehnik nekaj spremenil za televizor vendar ni bilo bistvene spremembe. Včeraj sem sam zamenjal še optični kabel in na novo potegnil kabel skozi stene do televizorja. Ti so bili tukaj od kar sem stanovanje kupil ...

Po posegu zadeva izgleda boljše - trenutno ne kocka. Bom spremljal skozi dan ampak kot kaže je bil izziv pri meni v tem ...

Sem poizkusil še pri polni obremenitvi kot si napisal in ni bilo videti, da bi se kaj dogajalo ...

@mnheia , pri tebi je sigurno bila krivda v kablih ali pa kaj podobnega...

softversko dvomim da bi ti tule iskal kaj veliko informacij...haha

lp
Odgovorite s citatom
Staro 10.12.2016, 13:21
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
@mnheia , pri tebi je sigurno bila krivda v kablih ali pa kaj podobnega...

softversko dvomim da bi ti tule iskal kaj veliko informacij...haha

lp
Najverjetneje. Čeprav zanimivo ker prej težav na Innbox-u ni bilo. Bomo videli zdaj, ko je tole v celoti obnovljeno .
Odgovorite s citatom
Staro 10.12.2016, 15:35
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

So mi danes prišli menjat modem sicer me ni bilo doma tako da zadeve še nisem stestiral,zdaj tv ji delajo in tudi internet je ok,je pa tehnik pozabil embalažo od prejšnjega modema kjer je geslo za dostop in ostala navodila.
Sem ga poskusil doklicat vendar neuspešno bodo že poklicali ko bodo ugotovili kaj jim manjka,če ne bom v ponedeljek odnesel stvari na telekomov center.
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2016, 07:50
Uporabnik

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
So mi danes prišli menjat modem sicer me ni bilo doma tako da zadeve še nisem stestiral,zdaj tv ji delajo in tudi internet je ok,je pa tehnik pozabil embalažo od prejšnjega modema kjer je geslo za dostop in ostala navodila.
Sem ga poskusil doklicat vendar neuspešno bodo že poklicali ko bodo ugotovili kaj jim manjka,če ne bom v ponedeljek odnesel stvari na telekomov center.
Jaz se ne bi preveč obremenjeval. Ga bodo že ponastavili ...
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2016, 19:36
Mojster

Citat:
Od kdaj pa je geslo za dostop do modema skrivnost ??

lp
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2016, 21:09
Mojster

Ne saj so mi rekli,da ne rabijo embalaže ker gre modem nazaj proizvajalcu,pa tudi geslo je napisano na nalepki modema,ker ti modemi imajo vsak drugačno geslo,ta novi ki si mi ga menjali ima spet drugačno.
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2016, 21:49
Mojster

Razumem...a tako da ni več user/user ,admin/admin...etc ? Pa itak ponastaviti geslo njim je najmanjši problem, ker tudi če že imajo prednastavljena gesla ,je vsaj ponavadi še uporabnik vedno imel možnost nastaviti svoje geslo..

lp
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2016, 23:02
Uporabnik

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Razumem...a tako da ni več user/user ,admin/admin...etc ? Pa itak ponastaviti geslo njim je najmanjši problem, ker tudi če že imajo prednastavljena gesla ,je vsaj ponavadi še uporabnik vedno imel možnost nastaviti svoje geslo..

lp
Pri teh usmerjevalnikih ni več tistega klasičnega 'user/user' ampak so na začetku brez gesla in ga nastaviš sam ali pa imajo očitno že prednastavljeno kot pravi @krepki. Telekom do njih tako dostopa preko TR.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2016, 05:33
Mojster

A ima mogoče kdo PLC sem ga včeraj nabavil mi ne dela vredo imam vse na eni fazi in če je prižgan samo en box potem je ok ali pa če imata oba boksa isti program potem dela,čim menjaš program potem zašteka in slika je negledljiva.
En box je preko PLC drugi direktno na modem.
Ne vem kaj bi lahko bilo narobe saj je optika,če ima kdo rešitev,če ne ga bom popoldne vrnil.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2016, 17:14
Mojster

Citat:
A ima mogoče kdo PLC sem ga včeraj nabavil mi ne dela vredo imam vse na eni fazi in če je prižgan samo en box potem je ok ali pa če imata oba boksa isti program potem dela,čim menjaš program potem zašteka in slika je negledljiva.
En box je preko PLC drugi direktno na modem.
Ne vem kaj bi lahko bilo narobe saj je optika,če ima kdo rešitev,če ne ga bom popoldne vrnil.
To je sicer klasičen problem ,v primeru da bi imel premalo " odprto " linijo ....

Kar pa glede na to ,da imaš optiko nebi smel biti problem.

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
5490, 7360, 7490, fritzbox

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
FRITZ!Box 7360 (Posodobitev FRITZ!OS) kekeciam Tehnična pomoč 14 20.01.2019 14:40
Posodobitev Fritzbox 7360 New FRITZ!OS: 06.52 l0jzi17 Tehnična pomoč 71 27.09.2018 12:26
FRITZ!Box DNS težava N0Name Tehnična pomoč 3 23.02.2016 15:29
modem FRITZ!Box davor92 O storitvah 11 13.05.2014 14:45
FRITZ!Box Fon WLAN 7390 - Nadgradnja Firmware-a TheBoris Tehnična pomoč 1 01.06.2013 07:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:33.