Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 22.05.2008, 20:16
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589
Privzeto Re: kako najti...

Citat:
Objavil-a Aleksander Vidmar Prikaži sporočila
JOOOJ

A se gre za še eden primer "ljubezni na prvi pogled"?

Upam da boš uspešna, res.

Tdui meni sej je to zgodilo, ampak to v Ljubljani. Grem malo z kolesom po Ljubljani in ravno pred izhodom iz knjižnice Otona Župančiča v centru mesta (izhod na Gosposko ulico), mi pot prekriža punca na kolesu in se zaletim vanjo Potem ko sva se drug drugemu opravičila in preverila, da sva okej, sva se poslovila. In sem jo pozabil pobarat za telefonsko št. ali za kavico .In začutil sem njeno pozitivno energijo. Damn.. ali se jaz ne znajdem ali kaj? Aja.. zgodilo se je v Soboto 05.04 - če slučajno koga zanimajo detajli

No, res upam da nekako najdeš to osebo.
zadnje cajte vsi nekaj "trkate" skup z bicikli.
A je to kak nov način osvajanja

Hja no...v bistvu je frend svojo spoznal ko se je z avtom od zadaj zaletel v njo Baje je bila....usoda
Staro 22.05.2008, 20:21
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589
Privzeto Re: kako najti...

Citat:
Objavil-a CeausescuFan Prikaži sporočila
Res je, moški so tako nezanesljivi glede tega, ali ti pove še kaj razen imena, ki pa je po možnosti Marko, Andrej, Janez,....in ostala pogosta, če pa že gre za tujca, pa je to Hans, Thomas, John, Istvan, Ivan, Jiri, Srđan.....Mislijo, da jih bomo me same prosile za to.

Recimo pred menoj se je slaba dva tedna nazaj en vikend, ko sem odhajala iz knjižnice na gosposki od nekod prikazal en tipček, tako da sem se malce zabila s biciklom vanj..., saj se mi je v slogu pravega kavalirja lepo opravičil (priznam, kriva sem bila tudi sama ), ampak nič ne bi imela proti, če bi me povabil na pijačko, da bi še malce občudovala njegove očke.. ......zgleda da je itak zaseden (kot vsi dobri tipi), pa mi ni, da bi se s takimi zapletala.
Ampak, Sunnygirl, ne sekiraj se, moški so kot avtobusi - zamudiš enega, hitro pride kak nov.
čist res....z vsemi avtobusi se da peljat.....samo eni so bolj slabo vzdrževani, umazani in kadi se dim za njimi....drugi pa imajo luksuzno nadgradnjo

Značke
kako, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako se določi zvrsti glasbe? AlienW Glasba 11 17.10.2007 17:03
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 22:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:30.