Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 30.06.2008, 21:32
lady_lucifer
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Kje ga/jo najti?

sej prou!

da ne zaidemo s teme...kje ga jo najti...u hribih ziher ne, ker jst dost u hribe hodm, pa same parcke videvam...al pa stare dece na kupu...skratka, nic pimernega materjala ni za videt..
Staro 30.06.2008, 21:33
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

U bistvu je najbolš da ne iščeš, ker če iščeš najdeš zmer neki napačnga, ti lohk js povem Morš počakat da samo pride...
Staro 30.06.2008, 21:33
lady_lucifer
Guest

pol pa tole temo lahk kr zapremo, ker si ze vse povedala
Staro 01.07.2008, 07:23
Matiz Uporabnik Matiz ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Matiz
Član od: Feb 2005
Naslov: United States of Andraž
Sporočila: 6.301

hm...vsepovsod, samo silit ne smeš, ker ponavad samo pride
Staro 01.07.2008, 08:46
freestar Uporabnik freestar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce freestar
Član od: Jun 2008
Sporočila: 124

Ja pride in običajno tudi gre. Nato pa nabaše na nekoga, ki je slaba izbira. Zna pa dobro sukati jezik in vrteti volan kakega dobrega avta.
Staro 01.07.2008, 16:27
kinsley Uporabnik kinsley ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kinsley
Član od: Mar 2007
Naslov: tu pa tam
Sporočila: 748

če je človk vedno na isti poti,služba,dom,znanci...postane monotono,vedno isti obrazi,že vnaprej veš kako bo kdo reagiral in kaj bo rekel.
zato je včasih treba zamenjat okolje,družbo.
Staro 01.07.2008, 18:02
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Madona, če upoštevaš večinsko mnenje, moraš torej samo čičat pa čakat, pa ti kdo kuj z neba v naročje pade. Sam' ne ga iskat, pa bo!
(Ma ne, ne, saj se strinjam, butasto in patetično je slinit se okoli vsakega, ki ga sprečaš. Samo pod posteljo se pa vseeno redko kar sami od sebe zaredijo vredi tipi ali pupe.)

Čeravno mi je to precej domača težava - ne le glede partnerja, ampak nasploh ljudi. Če "klasične" fore odpadejo (npr. faks že mimo, služba z dvema sodelavcema=šefoma=parom), okolje pa morda ni ravno tako, da se vklopiš vanj (iz tega ali onega razloga), in nisi ravno v središču dogajanj, ampak kje "na deželi", zna biti problem najti koga že na it res dober čvek na sok ali pivo, kaj šele kaj drugega. Pa ne vem, če se potem taktika "čakaj-pa-bo-že" res obrestuje
Staro 02.07.2008, 08:57
MrTom Uporabnik MrTom ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce MrTom
Član od: Jul 2008
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 20
Cool Re: Kje ga/jo najti?

Pozdravček vsem, evo tole je moj prvi post

Mislim, da govorimo o vprašanju, ki je zelo pereč po vsem svetu.
Res je, da ima veliko ljudi tudi srečo, da že zgodaj naleti na sorodno dušo, torej govorim o vizuelni in karakterni privlačnosti. Vendar zase lahko povem, da v 35-tih letih žal še nisem naletel na nekaj sorodnega oz. kar bi me iz dneva v dan bolj privlačilo. Bile so krajše simpatije ampak bolj zaradi videza kot pa tudi karakterja.
Veliko vas pravi, da ne išči in pride, ne vem, s tem se ne bi povsem strinjal. V srednji šoli ni bilo nič, v mojem primeru ena punca na elektro šoli , o njej raje ne bi, potem recimo na faksu ni bilo nič, ker tudi ni bilo nekih hudih zabav ali kaj podobnega, hodiš v službo in recimo tudi tam ni nič, odvisno kje delaš, jaz pač za računalnikom, preko 10 let sem hodil po ljubljanski lokalčkarski sceni, ni bilo nič pametnega, treniral sem plese tam od 18 do 24 leta, pred tremi leti treniral salso itd..... želim povedat, da je zelo pomembno tudi kdo koga pozna. Kjerkoli sem se družil recimo ni obstajal nekako moj tip ženske. Predvsem govorim o tisti močni iskri, ki se zgodi ali pa se ne. Na internetu sem tudi že precej let in pri nas žal ta internet še dolgo ne bo aktualen zaradi napačnega razmišljanja, seveda pa tudi ni nobene resnosti. Z leti se družbe razbijejo in vsak gre po svoje, konec koncev se počasi tudi naveličamo drug drugega, poslušanja istih fraz itd ... Definitivno pa mislim, da se premalo dogaja, še posebej v Ljubljani, ko poleg lokalov nimaš ničesar kjer bi bilo možno druženje. V tujini se recimo nekateri ljudje po internetu pošteno lotijo resnega iskanja, pri nas pa je še vedno 70% fake slik in laži. Pri nas se dekleta recimo preveč ogroženo počutijo, ko jo tip po daljšem pogovoru povabi na pijačo, kar seveda ni logično ampak ok, tako pač je. Hoja v hribe, hm,...kot je že nekdo povedal, hodiš sam, med pari ali pa starejšimi in če ti je všeč malce bolj eleganten folk oz. ljudje s stilom, tam nimaš kaj iskat. Recimo kadarkoli pa sem kaj spoznal, je bilo pa tako, da je bila vedno že zasedena (itaq, če je privlačna in uredu karakterja, je zasedena že tam od 14 leta dalje, drugega ne moremo pričakovat, pri tipih je malce drugače ampak ok, se razumemo), pravi "zadetek na loteriji" pa je, da naletiš na takšno osebo po razidu prejšnje veze in da je nekako že pripravljena na novega človeka in prebolela bivšega, kar pa večkrat ni res, čeprav trdi, da ga je, recimo. Zgodilo se je tudi to, da je kasneje priznala, da je lezbika ...... itd ..... Kar nekaj časa sem recimo obiskoval tudi fitness (fitnessa in plesa nisem treniral s tem namenom, da koga srečam ampak iz športnega interesa), še posebej na difu je recimo bolj tema, če je kdo tja zahajal ve o čem govorim, vsaj kar se deklet tiče, skratka si lahko povečaš možnost predvsem z denarjem, torej, če imaš veliko denarja si pač privoščiš to in ono, potuješ sam/a, plačuješ razne članarine, se udeležuješ tega in onega itd ....

Nazadnje uredil MrTom : 02.07.2008 ob 09:13.
Staro 02.07.2008, 13:20
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Sem mnenja, da nekateri pač ne najdejo nikogar primernega in ostanejo sami, kar je definitivno bolje, kot da so z nekom samo zato, da ne bi bili sami.

V življenju je tudi še kaj drugega, čeprav se strinjam, da je imeti nekoga zelo pomembno. Če ni, pač ni. Prej ko se sprijazniš, bolje je.

Nazadnje uredil KissMe : 02.07.2008 ob 13:23.
Staro 02.07.2008, 16:36
lady_lucifer
Guest

sm pa zvedla neki novga - v hribe/gore ne hodjo ljudje s stilom in bolj elegantni ljudje. a zato, ker gojzarjev se niso nardil s petkami al kaj?

Značke
ga or jo, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje bi dobit, kupiti, najti, kaj, kako bi .... oblakst Lepota in stil 207 08.09.2017 11:21
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 20:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:31.