Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Zaprta tema

Orodja za teme
Staro 20.09.2007, 09:41
missClause Uporabnik missClause ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce missClause
Član od: Dec 2006
Sporočila: 155
Privzeto Re: Ko so besede bes, jeza in razočaranje mile besede

Citat:
Objavil-a dal Prikaži sporočila
Od 1. aprila 2007 dalje je to eno in isto podjetje, tako da zgovarjanja ne sme biti.

Osebe, ki se predstavljajo tudi s priimkom, pa so napisane na strani uprava družbe.

Predsedniku uprave lahko pišeš na naslov: bojan.dremelj@telekom.si.

če misliš pritožbe pisat, in delat reklamacijo, si čisto mimo udaril ( telekom se deli na oddelke, in vsak oddelek ma svojo nalogo, in tudi svoje nadrejene, zato je boljše da se obrneš na nadrejenega v tistem oddelku) Ko dobite zmeraj drugega operaterja na linijo, morate spet od začetka začet zgodbo, ker ( 1.ni samo en agent v KC ampak samo v ljubljani preko 50; 2. ne beremo si misli) in je najboljše da se potem obračaš na enega agenta, ki ureja zate. In to da se dereš v slušalko, te pa seveda noben ne bo dolgo poslušal.
Staro 20.09.2007, 14:29
saso30lj Uporabnik saso30lj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 84

Citat:
Objavil-a missClause Prikaži sporočila
če misliš pritožbe pisat, in delat reklamacijo, si čisto mimo udaril ( telekom se deli na oddelke, in vsak oddelek ma svojo nalogo, in tudi svoje nadrejene, zato je boljše da se obrneš na nadrejenega v tistem oddelku) Ko dobite zmeraj drugega operaterja na linijo, morate spet od začetka začet zgodbo, ker ( 1.ni samo en agent v KC ampak samo v ljubljani preko 50; 2. ne beremo si misli) in je najboljše da se potem obračaš na enega agenta, ki ureja zate. In to da se dereš v slušalko, te pa seveda noben ne bo dolgo poslušal.
1. A ti nisi prebrala, kaj je napisal? Kako naj se obrne na dotičnega "agenta", če se mu ne predstavi?
2 .Jaz bi se zamislil, kaj počnem narobe, če bi se mi stranka drla v slušalko. Ti pa izjaviš, da ga nihče ne bo dolgo poslušal......

In brabranc.... ti se kr tožbe loti. To je pa višek ignorance.
Staro 20.09.2007, 14:44
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Verjemi mi, da se nobeden ne bi dolgo pogovarjal s takim, ki se ti dere v slušalko. Jaz bi verjetno tudi nazaj povedal kaj bolj glasno.
Staro 20.09.2007, 15:36
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
Verjemi mi, da se nobeden ne bi dolgo pogovarjal s takim, ki se ti dere v slušalko. Jaz bi verjetno tudi nazaj povedal kaj bolj glasno.
sicer sem že omenil, sam delam s strankami in ne tako, da se skrivam za telefonsko slušalko in povrhu še pod psevdonimom, ampak gledam strankam v oči. In vem, kaj so 'pacienti' in zakaj zaslužijo tak 'naziv'. Nobeni, ampak res NOBENI stranki a)ne smem zabrusit česarkoli nazaj,
b)ne smem pokazat kakršnokoli negativno obrazno mimiko in C) seveda RESNO VZETI VSAKO REKLAMACIJO, ČE DO NJE PRIDE. Temu se reče odgovornost in stati za svojimi besedami in dejanji.
In siol je v primerjavi s firmo v kateri delam kurji uč.

Ti bi povedal kaj bolj glasno nazaj? You're burned, 'cos you're..........fired!

Nazadnje uredil brabrabranc : 20.09.2007 ob 15:39.
Staro 20.09.2007, 16:24
missClause Uporabnik missClause ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce missClause
Član od: Dec 2006
Sporočila: 155

če poznaš delo s strankami, potem tudi veš, da z grožnjami in vpitjem ne prideš ravno daleč, ampak se vsi izogibajo. Priporočam ti, da se umiriš, ter poveš enemu agentu če lahko ureja zate, ti pove ime, kako ga dobiš, in sta konstatno v stiku če je karkoli,

priimke pa zato ne dajejo, ker potem nekaj stranki nekdo uredi, potem pa zasuje plaz novih zahtev in t.i. prošenj s strani stranke, kar sem občutila tudi na lastni koži. in potem priporoči tista stranka, tega agenta prijateljem in družini, pa ga tako zasujejo z delom, da je da ne more opravljati svojega rednega dela...
Staro 20.09.2007, 17:12
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 186

Citat:
če poznaš delo s strankami, potem tudi veš, da z grožnjami in vpitjem ne prideš ravno daleč, ampak se vsi izogibajo. Priporočam ti, da se umiriš, ter poveš enemu agentu če lahko ureja zate, ti pove ime, kako ga dobiš, in sta konstatno v stiku če je karkoli,

priimke pa zato ne dajejo, ker potem nekaj stranki nekdo uredi, potem pa zasuje plaz novih zahtev in t.i. prošenj s strani stranke, kar sem občutila tudi na lastni koži. in potem priporoči tista stranka, tega agenta prijateljem in družini, pa ga tako zasujejo z delom, da je da ne more opravljati svojega rednega dela...
mislm, a jst govorim kitajsko? noben ni reku, da sem vpil po telefonu, samo vljudno sem zahteval, da se mi predstavi oseba, s katero govorim. In pri tem vprašanju sem popolnoma miren.
Zatorej sem omenil svoje delovno mesto, ker vem, da lepa beseda lepo mesto najde.

moja poanta, povedana hipotetično: četudi bi vpil, mi slušalke ne smejo vrčt dol, get it?
Staro 20.09.2007, 22:05
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Citat:

A to pomeni da je toliko težav, ki jih lahko rešijo samo izbranci?
Staro 20.09.2007, 22:14
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Sporočila: 1.130

Citat:
Objavil-a saso30lj Prikaži sporočila
1. A ti nisi prebrala, kaj je napisal? Kako naj se obrne na dotičnega "agenta", če se mu ne predstavi?
2 .Jaz bi se zamislil, kaj počnem narobe, če bi se mi stranka drla v slušalko. Ti pa izjaviš, da ga nihče ne bo dolgo poslušal......

In brabranc.... ti se kr tožbe loti. To je pa višek ignorance.
tole me res nasmeje verjetno ne poznaš veliko prava ne? veliko več stroškov bil imel, kokr bi ob najbolši možni rešitvi v tvojo korist imel povračila

sicer pa nič čudnega zakaj je sodni sistem tako počasen, saj se ljudje tožijo za najmanše malenkosti. kmalu bojo tožbe v obliki: "sosed je vrgel kamen na mojo posest, hočem odškodnino"
Staro 20.09.2007, 23:41
pcs Uporabnik pcs ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2005
Sporočila: 265

Včasih je tudi osebno zadoščenje nekaj vredno, tudi na račun manjše izgube. Sploh, če se o tem še malo piše po časopisih.

Upam, da bo slovenska zakonodaja enkrat dovoljevala tudi skupinske tožbe, ker potem bi se za marsikatero rit hitro našla šiba (recimo NLB z modrim varčevanjem).

Jaz sem sicer trenutno zadovoljen in ne upam spreminjat ničesar, bom pa že zavoljo starih zamer takoj, ko postavi Gratel optiko do konca, odjadral ve se kam že samo iz principa, tud če bo cena na siolu ista in če bo siol imel optiko ob istem času (kar sicer dvomim ker gratel je že 500m od bajte).

Just my 2 c.
M
See these simple words: \"File not found.\"
Staro 21.09.2007, 08:13
saso30lj Uporabnik saso30lj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 84

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
tole me res nasmeje verjetno ne poznaš veliko prava ne? veliko več stroškov bil imel, kokr bi ob najbolši možni rešitvi v tvojo korist imel povračila

sicer pa nič čudnega zakaj je sodni sistem tako počasen, saj se ljudje tožijo za najmanše malenkosti. kmalu bojo tožbe v obliki: "sosed je vrgel kamen na mojo posest, hočem odškodnino"
Kar se stroškov tiče.... tukaj ne rabiš poznat prava, ampak postopke (bistvena razlika, ki bi jo ti, ki se očitno na vse spoznaš, lahko poznal). In: kdo pa pravi, da mora tožbo spelat do konca? Vidiš ko ne poznaš postopkov. Se marsikaj doseže tudi z........ malo razmisli.

Kar se pa razlogov za počasnost sodstva tiče.... a ti veš za kaj se tožarijo amerikanosi, pa ni sodstvo prav nič počasno? Kdo potem (ne) pozna prava....?
Zaprta tema

Značke
bes, besede, jeza, mile, razočaranje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:30.