Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.09.2006, 07:54
šnela Uporabnik šnela ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce šnela
Član od: Jan 2005
Sporočila: 8.124
Privzeto Re: SiOL TV ne dela pa da se je***

evo, tudi nam so v četrtek priklopil siol trio, ampak od takrat nismo niti 10 sekund uživali ob televiziji in vseh tv programih ... sploh ni zvoka, ne slike ... med vikendom sem seveda preživela dolgo uro na 0801000. najprej so krivili kabel - smo utp zamenjali s cross over, potem so rekli, da je predolg, smo priklopili na najkrajšega ---> še vedno nič! sploh pa bi bilo dobro, da se zedinite, kje naj bo na modemu vse skupaj prilkopljeno - eth1, eth2, ob strani, zadaj ...
v glavnem, na koncu so začeli kriviti amino komunikator.
aja, siol logo se pokaže, poveže se tudi ...

any idea?
Staro 25.09.2006, 09:24
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 482

evo isto pr mojmu sosedu njemu je siol tv 10 dni ok delovala, sedaj pa se stvar poveže siol logotip pokaže, potem pa tema?...kaj lahko stori...storž?..
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2006, 10:56
lkondic1 Uporabnik lkondic1 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lkondic1
Član od: Sep 2006
Sporočila: 3
Thumbs down Re: SiOL TV ne dela pa da se je***

Pozdrav še do mene!
Prav zdelo se mi je da nisem edina, ki ima probleme s to kur.... TV od SIOLA ! Da Vam povem še mojo zgodbo, ki bo mogoče nekomu pomagala do hitrejše rešitve oz. ne naročitve SILOVOE ponudbe.
Prav tako sem vzela paket TRIO v mesecu juliju (ja maš zastonj tri mesece, pa si misliš boš mogoče mal prišparal). Ma boš prišparal dreka (oprostite na izrazu). Če bi zračunala vse potne stroške, čakanje na telefonu itd, bi me prišlo več kot pa teh 30.000 SIT.
Takoj po registraciji oz. vzposatvitvi sistema TV ne dela. OK, kličemo na SIOL, probavamo vse možne variante od menjave kabla, vtikanje v druge porte, od restartiranja vsega skupaj in še in še, no na koncu le uspejo vzpostavit TV, sicer še sama ne vem kako. Vsi veseli TV dela. Dela ja, ampak vega tri dni!!!! Spet proces ugotavljanja kaj je, skoraj teden dni čakanja, ker obljubljajo bomo pogledal kaj je, vas bomo poklicali in Vam sporočili,... No na koncu pa pravijo:''odnesite AMINO na popravilo, ker je očitno nekaj z njim narobe!'' Po enem tednu lepo prosim!!!! No po nekaj minutnem jokanju in stokanju v Telekomovi trgovinu se me usmilijo in mi dajo nadomestni AMINO. In glej ga zlomka ta je delal celih (ne vem točno koliko) cca 3 tedne (ampak moram pripomniti, da ni bil isti kot smo ga dobili v paketu - je bil večji). No potem pa kličejo, da je naš amino popravljen. In dobimo čisto nov amino in smo rekli no ta bo pa ja delal. Niti 1 minute ni delal. Zakaj? Ker je treba MAC naslov vpisati v bazo! OK si rečem to bo pa hitro. Ker smo dopoldne v službi kličemo popoldne in mi pravi operater, da bodo to uredili jutri dopoldne, ker tehniki delajo dopoldne. Drugi dan pridem domov pogledam TV - še vedno ne dela. Zopet kličem in in mi pravijo, da jutri zjutraj pa sigurno bodo to uštimali. Tretji dan pridem domov in kaj ugotovim - TV še vedno ne dela!!!! Tokrat mi po nekaj minutnem mojem piz.... zopet obljubijo, da bo pa jutri to urejeno. In kaj ugotovim naslednji dan ko zopet kličem - ja gospa danes je pa sobota in tehniki ne delajo!! Mislim, povejte mi ali to ni za po****it? No ko sem danes zjutraj klicala mi pa povejo da so to že uštimali. Me ima, da bi vzela prosto in šla domov pogledat ali ta ''čudežna'' TV res dela?
Največji problem je pa ta, da jim sploh ne moreš do živega priti. Nobenega imena od nadrejenih ne izdajo ali od tehnikov. Še računa jim ne morem zavrniti (pa bi jim ga z takim veseljem), ker imamo zastonj prve tri mesece.
No ne bom več nakladala, sem se morala mal spucat. Oprostie na dolgovezenju pa en lep pozdrav!
Lili
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2006, 12:22
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a šnela
evo, tudi nam so v četrtek priklopil siol trio, ampak od takrat nismo niti 10 sekund uživali ob televiziji in vseh tv programih ... sploh ni zvoka, ne slike ... med vikendom sem seveda preživela dolgo uro na 0801000. najprej so krivili kabel - smo utp zamenjali s cross over, potem so rekli, da je predolg, smo priklopili na najkrajšega ---> še vedno nič! sploh pa bi bilo dobro, da se zedinite, kje naj bo na modemu vse skupaj prilkopljeno - eth1, eth2, ob strani, zadaj ...
v glavnem, na koncu so začeli kriviti amino komunikator.
aja, siol logo se pokaže, poveže se tudi ...

any idea?
podatke bi prosil. recimo username na PM
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2006, 12:47
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a bejba020
evo isto pr mojmu sosedu njemu je siol tv 10 dni ok delovala, sedaj pa se stvar poveže siol logotip pokaže, potem pa tema?...kaj lahko stori...storž?..
podatke na PM prosim
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2006, 19:23
mzabret Uporabnik mzabret ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 10

Etole, sedaj internet komajda še diha, da sem prišel na ta forum.

Če je kje kaka punca mi lahko pošlje svojo tel. ali pa kaj podobnega na zasebno sporočilo, da greva kdaj skupaj na kavo in podebatirava malo o siolu in telekomu

Ker mislim, da debat za pogovor ne bo manjkalo...

Tudi jaz sem se namreč davil da mi naj dajo odgovorno osebo na katero se bom lahko drl in je potem prišla stvar tako daleč, da so me iz siola vezali k tajnici direktorja telekoma in jaz ves navdušen čakam, ko mi tajnica reče naj malo počakam, da mi je potem direktor samo privzdignil slušalko in jo spustil nazaj dol.

***anje v glavo - še dobro da puščam službeno pištolo v službi
Odgovorite s citatom
Staro 28.09.2006, 10:18
sigor Uporabnik sigor ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 51

Citat:
Objavil-a lkondic1
Pozdrav še do mene!
Prav zdelo se mi je da nisem edina, ki ima probleme s to kur.... TV od SIOLA ! Da Vam povem še mojo zgodbo, ki bo mogoče nekomu pomagala do hitrejše rešitve oz. ne naročitve SILOVOE ponudbe.
Prav tako sem vzela paket TRIO v mesecu juliju (ja maš zastonj tri mesece, pa si misliš boš mogoče mal prišparal). Ma boš prišparal dreka (oprostite na izrazu). Če bi zračunala vse potne stroške, čakanje na telefonu itd, bi me prišlo več kot pa teh 30.000 SIT.
Takoj po registraciji oz. vzposatvitvi sistema TV ne dela. OK, kličemo na SIOL, probavamo vse možne variante od menjave kabla, vtikanje v druge porte, od restartiranja vsega skupaj in še in še, no na koncu le uspejo vzpostavit TV, sicer še sama ne vem kako. Vsi veseli TV dela. Dela ja, ampak vega tri dni!!!! Spet proces ugotavljanja kaj je, skoraj teden dni čakanja, ker obljubljajo bomo pogledal kaj je, vas bomo poklicali in Vam sporočili,... No na koncu pa pravijo:''odnesite AMINO na popravilo, ker je očitno nekaj z njim narobe!'' Po enem tednu lepo prosim!!!! No po nekaj minutnem jokanju in stokanju v Telekomovi trgovinu se me usmilijo in mi dajo nadomestni AMINO. In glej ga zlomka ta je delal celih (ne vem točno koliko) cca 3 tedne (ampak moram pripomniti, da ni bil isti kot smo ga dobili v paketu - je bil večji). No potem pa kličejo, da je naš amino popravljen. In dobimo čisto nov amino in smo rekli no ta bo pa ja delal. Niti 1 minute ni delal. Zakaj? Ker je treba MAC naslov vpisati v bazo! OK si rečem to bo pa hitro. Ker smo dopoldne v službi kličemo popoldne in mi pravi operater, da bodo to uredili jutri dopoldne, ker tehniki delajo dopoldne. Drugi dan pridem domov pogledam TV - še vedno ne dela. Zopet kličem in in mi pravijo, da jutri zjutraj pa sigurno bodo to uštimali. Tretji dan pridem domov in kaj ugotovim - TV še vedno ne dela!!!! Tokrat mi po nekaj minutnem mojem piz.... zopet obljubijo, da bo pa jutri to urejeno. In kaj ugotovim naslednji dan ko zopet kličem - ja gospa danes je pa sobota in tehniki ne delajo!! Mislim, povejte mi ali to ni za po****it? No ko sem danes zjutraj klicala mi pa povejo da so to že uštimali. Me ima, da bi vzela prosto in šla domov pogledat ali ta ''čudežna'' TV res dela?
Največji problem je pa ta, da jim sploh ne moreš do živega priti. Nobenega imena od nadrejenih ne izdajo ali od tehnikov. Še računa jim ne morem zavrniti (pa bi jim ga z takim veseljem), ker imamo zastonj prve tri mesece.
No ne bom več nakladala, sem se morala mal spucat. Oprostie na dolgovezenju pa en lep pozdrav!
Lili
Vse si lepo beleži, kdaj ti kaj ne dela, potem pa račun reklamiraj in naj pač podaljšajo to brezplačno obdobje. Ni druge variante.
Odgovorite s citatom
Staro 28.09.2006, 12:19
synopsis Uporabnik synopsis ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 24

Citat:
Tudi jaz sem se namreč davil da mi naj dajo odgovorno osebo na katero se bom lahko drl
karaoke? :D
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2006, 17:39
šnela Uporabnik šnela ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce šnela
Član od: Jan 2005
Sporočila: 8.124

se še pri kom pojavljajo kockice na momente, 'zakasnitev' slike in čuden, popačen glas - tudi na trenutke sicer, ampak je zelo moteče?
Staro 02.10.2006, 13:17
lkondic1 Uporabnik lkondic1 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lkondic1
Sporočila: 3

ja seveda ampak sem sploh vesela da vsaj te kockice lahko vidim
Ma to je eno veliko sranje!!!!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dela, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:01.