Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 25.01.2007, 15:07
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101
Privzeto Re: Dooolgoletna razmerja

Citat:
Objavil-a dvojčica Prikaži sporočila
Moja veza je že zelo dolga in še vedno si želim biti z njim, se z njim zbujat, z njim hodit spat, se z njim skregat, ljubit, športat, ....
Je res, da se nekak nisva omejevala v smislu, da bi nekdo začel sitnarit, če drugi počne stvari, ki ga izpopolnjujejo.
Pa ne bom rekla, da vmes ni blo nobene krize, vsekakor je bila. Ampak se mi zdi, da če to prebrodiš, da je veza potem še močnejša.
Nekak si ne znam predstavljat življenja brez njega in najinih sončkov

to dvojček

bi pa še to dodala...v dolgoletni zvezi definitivno bo obstajala neka rutina...tko, k maš neko rutino, ko živiš pri starših (se zbudiš, greš v šolo, greš v glasbeno šolo na vaje, zvečer na plesne vaje, pred tv in spat...), tko obstaja neke vrste rutine pri dolgoletni zvezi (še posebi, če partnerja živita v skupnem gospodinjstvu). in kle ne vidim nič slabega, se mi zdi, da vsi dajete temu ful preveč negativen pomen. o.k., za crknt dolgočasno bi blo, če bi delal IZKLJUČNO samo to, kar si navajen delat vsak dan, kle se strinjam. so pa tut vmesne poti. in ne paše vsakmu enak način življenja.pomoje je najtežje najdt partnerja k je prpravlen tolerirat tvoje rutine in obratno. in potem so kle še razne kompenzacije, dogovori, prilagajanja in vprašanje kok je tvoj partner prpravlen na vse to.

sm se razpisala:D ...upam, da bo komu sploh jasno kaj sm hotla povedat
Staro 25.01.2007, 15:13
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Ja itak, komu bo ze...
ne, ne, se strinjam
Staro 26.01.2007, 08:16
dvojčica Uporabnik dvojčica ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce dvojčica
Član od: May 2003
Sporočila: 15.111

Citat:
Objavil-a popka Prikaži sporočila
to dvojček

bi pa še to dodala...v dolgoletni zvezi definitivno bo obstajala neka rutina...tko, k maš neko rutino, ko živiš pri starših (se zbudiš, greš v šolo, greš v glasbeno šolo na vaje, zvečer na plesne vaje, pred tv in spat...), tko obstaja neke vrste rutine pri dolgoletni zvezi (še posebi, če partnerja živita v skupnem gospodinjstvu). in kle ne vidim nič slabega, se mi zdi, da vsi dajete temu ful preveč negativen pomen. o.k., za crknt dolgočasno bi blo, če bi delal IZKLJUČNO samo to, kar si navajen delat vsak dan, kle se strinjam. so pa tut vmesne poti. in ne paše vsakmu enak način življenja.pomoje je najtežje najdt partnerja k je prpravlen tolerirat tvoje rutine in obratno. in potem so kle še razne kompenzacije, dogovori, prilagajanja in vprašanje kok je tvoj partner prpravlen na vse to.

amen
Staro 26.01.2007, 08:30
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705

Citat:
Objavil-a popka Prikaži sporočila
to dvojček

seveda obstaja določena mera rutine ... tud če bi živela z mamo še naprej, bi ... tist, k pričakuje, da bo 30 let živel z nekom in mu bo vsak dan popolnoma nov in drugače, je navaden tepec

popka
Staro 26.01.2007, 09:02
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Meni je vsec, ker se mi ni vec treba vozit 25 kilometrov dalec, da jo lahko prebutam
Staro 26.01.2007, 09:21
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
Meni je vsec, ker se mi ni vec treba vozit 25 kilometrov dalec, da jo lahko prebutam
Zdaj to lahko narediš rutinirano vsako jutro.

Ma kakšna rutina neki. A če si sam, je pa to en sam žur, lepo vas prosim, bebavi izgovori tistih, ki se bojijo biti z nekom (razlogi so ponavadi skrajno prozajični). Vsi živimo v neki rutini a jo lahko, če se nam seveda da, vsake toliko razbijemo, če pa samo čakamo, da nam jo bo razbil partner, mama, sosed... potem smo pa tam k' ni muh. Po 18 letih se imava še vedno super, drugače kot prve tri mesece, prva tri leta...

Aja pa skregat se je treba kdaj, tak dober, zdrav kreg vsake toliko zelo odleže, malo balasta en drugemu zmečeta v glavo in če sta oba količkaj normalna, je to prav zdravo.
Staro 26.01.2007, 10:17
veska Uporabnik veska ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce veska
Član od: Sep 2005
Naslov: Lajbah
Sporočila: 146

Citat:
Objavil-a Smaug Prikaži sporočila
To je edina stvar na svetu, za katero ne poznam odgovora. Verjetno zato, ker ne obstaja
Ja se strinjam...jaz se to sprašujem zadnje leto...
Skupi sva 7 let, 5,5 let živiva skupi sama v stanovanje v lj. Ok vse lepo in prav...službe imava, denarja tako za neko normalno življenje (čeprav veliko bolj skromno kot marsi kateri, ma nama ne fali nič), avto vsaki svoj...in potem se je začelo ...že slabo leto traja...slika je zvoka ni...kr zginila je neka strast, sej furaš skupi pa ko kam greva vse ok, ma ni to to kar je bilo niti približno, včasih mam filing da nama je skupno sam še kaj bova jedla...nevem...ma se imava rada...vem da se imava rada...ma neznava pokazat, neznava si vzet časa eden za drugega...če že...kam gremo v klapi skupaj..dopust skupi vzameva samo še polet...ostalo lutava zase..preveč se službam posvečava...nevem...kaj se zgodi predvsem pa ZAKAJ pride to tega...in potem si on želi otroka...pa valda nisem blond na vse to še otroka...in potem pride do še večjih razpok zaradi tega...ma nevem, nisem dost pametna...ma jaz ga še zmeri obožujem...

Veska
Staro 26.01.2007, 13:29
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Vzemita si cas zase in drug za drugega, dokler se vesta, da se ljubita.
Staro 28.01.2007, 09:03
lana Uporabnik lana ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce lana
Član od: Jan 2005
Sporočila: 281

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila

Ma kakšna rutina neki. A če si sam, je pa to en sam žur, lepo vas prosim, bebavi izgovori tistih, ki se bojijo biti z nekom (razlogi so ponavadi skrajno prozajični). Vsi živimo v neki rutini a jo lahko, če se nam seveda da, vsake toliko razbijemo, če pa samo čakamo, da nam jo bo razbil partner, mama, sosed... potem smo pa tam k' ni muh. Po 18 letih se imava še vedno super, drugače kot prve tri mesece, prva tri leta...

Aja pa skregat se je treba kdaj, tak dober, zdrav kreg vsake toliko zelo odleže, malo balasta en drugemu zmečeta v glavo in če sta oba količkaj normalna, je to prav zdravo.

tule nimam kej dodat, sam da midva še nimava 18, ampal šele 17... aja, mam dodat in v veliko ozirih se mava bolš, kot pred desetimi ali petnajtimi leti... ni nama treba gledat na vsak tolar... dnarja je dost, sproščenost je večja, zateženost veliiiiiik manjša, ... miljon stvari, zarad katerih je zdaj bolš, kot je blo pred 15 leti, ne murm vsega naštet
Staro 08.02.2007, 06:51
Dancefreak Uporabnik Dancefreak ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Dancefreak
Član od: Jul 2003
Sporočila: 2.466

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila

tukaj res lepo razmišljate...*salute* za popko, đerija, pa dvojčico

Se strinjam z vsem kar je napisanega, samo dodal bi, da ko se dva človeka najdeta, obadva skupaj "rasteta"(se razvijata, čustveno in intiligenččno), potem je pa odvisno če hočeta obadva .

Veste ko pravijo če sem našel soul mate, to po eni strani drži, človek podzvestno išče takega človeka, ki ni tak kot on, oz ki je tak ki bi on rad bil.
Npr grob primer pri meni, Jaz sem super samozavesten pa ciljev svojih se držim kot klop, ampak sem zelo len..npr pri pospravljanju/učenje za fax, pa nisem se držal ure...etc
Moja malo manj samozavesti, ni imela fiksnih ciljev, je pa discipliniran človek(pridna)
Po 3 letih sem jaz postal bolj priden, ona bolj samozavestna, in s ciljem, in še vedno rasteva skupaj, ter se počutiva SUPER zalubleno:P
Trik vsega je da sprejmeš svoje in njene napake in poskušaš svoje "slabe" navade odpravit, njene prezret, veliko spoštovanja, etc...ma saj veste
AJA pozabil sem povedat..za uspešno gorečo ljubav MORA BITI VELIKO CRKLANJA, VSAK DAN 30k LJUBČKOV, 300k na dan rečt kolk se mamo radi...etc, pa po vsakem prepiru make up sex :P

Značke
dooolgoletna, razmerja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
servne strani, status naročniškega razmerja xerces8 Tehnična pomoč 13 09.12.2006 18:39
Za spremembo paketa je nujna vezava narocniskega razmerja? schnapsi O storitvah 5 30.11.2006 09:45
prekinitev naročniškega razmerja soulcrew Tehnična pomoč 13 13.10.2006 07:37

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:26.