Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.06.2009, 21:36
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Oprosti ampak,kaj misliš da se siol sekira če boš zamenjal operaterja,se mi zdi da si do zdaj edini,kar je 00000,1% uporabnikov,ki si želijo ta program.
Odgovorite s citatom
Staro 05.06.2009, 22:19
jazzer1 Uporabnik jazzer1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009
Sporočila: 11

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
Oprosti ampak,kaj misliš da se siol sekira če boš zamenjal operaterja,se mi zdi da si do zdaj edini,kar je 00000,1% uporabnikov,ki si želijo ta program.
To se ti samo zdi! Mislim, da nas je vseeno malo več ki si pač želimo kdaj pa kdaj poslušati nekoliko kvalitetnejšo glasbo. Pa saj ni treba da ukinejo tistih nevem koliko balkanskih programov če jih že hočete imeti, samo tega edinega te vrste naj pustijo!
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2009, 06:55
Rezilo Uporabnik Rezilo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rezilo
Član od: Apr 2009
Naslov: Postojna
Sporočila: 444

Citat:
Objavil-a jazzer1 Prikaži sporočila
Ali res nihče od Siolovih naročnikov ne pogreša programa Mezzo, ki so ga ne vem iz kakšnga razloga ukinili? To je bil vendar edini kulturni program, kjer se je dalo videti tudi klasično in jazz glasbo.
Želim, da mi kdo od Siola pojasni kakšen je bil razlog ukinitve Mezzo programa, saj sem zaradi tega tudi pripravljen zamenjati operaterja!!
To je bil zame nabolj brezvezni program prej dokler sem bil na kabelski in zdej ga nigdar nisem gledu...
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2009, 07:34
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Sam je bil pa res edini na katerem so predvajali tako zvrst glasbe. Jaz ga tudi nisem nikoli gledal, sam bi prej lahko dali iz sheme kak drug program, ki predvaja glasbo. Kar nekaj je takih, ki šibajo eno in isto glasbo in ne bi bilo nobene škode, če kakega nebi bilo.
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2009, 07:39
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

3Sat je imel tudi velikokrat takšno zvrst glasbe.

Sicer mi je pa res škoda, da niso poleg vseh mogočih glasbenih kanalov ki jih je res že kar preveč, uspeli uvrstiti en kanal s country glasbo.

Matr, kaj smo to včasih gledali na Kanalu A, ko je tist tip z brado vodil oddajo, pa so imeli vsi videospoti še logotip od CMT
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2009, 09:13
dknez12 Uporabnik dknez12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 136

Pogrešam tiste kanale, katerih še ni v shemi in so na strani omenjeni in napisani. c13 in c 87 in še nekatere.
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2009, 09:41
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.094

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
3Sat je imel tudi velikokrat takšno zvrst glasbe.

Sicer mi je pa res škoda, da niso poleg vseh mogočih glasbenih kanalov ki jih je res že kar preveč, uspeli uvrstiti en kanal s country glasbo.

Matr, kaj smo to včasih gledali na Kanalu A, ko je tist tip z brado vodil oddajo, pa so imeli vsi videospoti še logotip od CMT
Ma daj nehajte ze enrkat. Jaz pa pravim da je prevec angleskih risank, prevec glasbe in prevec sporta. Premalo pa je filmskih, SCIfi in dokumentarnih.
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2009, 13:57
anjab Uporabnik anjab ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Citat:
Ali res nihče od Siolovih naročnikov ne pogreša programa Mezzo, ki so ga ne vem iz kakšnga razloga ukinili? To je bil vendar edini kulturni program, kjer se je dalo videti tudi klasično in jazz glasbo.
Želim, da mi kdo od Siola pojasni kakšen je bil razlog ukinitve Mezzo programa, saj sem zaradi tega tudi pripravljen zamenjati operaterja!!
Se popolnoma strinjam! In ni nas tako malo, ki pogrešamo ta program. Poznam tudi veliko ljudi, ki so ravno zaradi tega programa prešaltal na siol tv in zdaj so ga ukinili... Tudi jaz bi si želela kakšno pojasnilo. Obdržati bi ga morali, tudi če ga gleda manj ljudi kot mtv, me prav zanima kako velik odstotek ljudi pa gleda vse tiste nemške kanale, 10 različic discoverya, program o lovu itd. Naj nam pustijo edini kulturni program!
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2009, 15:33
jazzer1 Uporabnik jazzer1 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 11

Citat:
Objavil-a anjab Prikaži sporočila
Se popolnoma strinjam! In ni nas tako malo, ki pogrešamo ta program. Poznam tudi veliko ljudi, ki so ravno zaradi tega programa prešaltal na siol tv in zdaj so ga ukinili... Tudi jaz bi si želela kakšno pojasnilo. Obdržati bi ga morali, tudi če ga gleda manj ljudi kot mtv, me prav zanima kako velik odstotek ljudi pa gleda vse tiste nemške kanale, 10 različic discoverya, program o lovu itd. Naj nam pustijo edini kulturni program!
No hvala bogu, da nisem edini, ki me moti ukinitev vseh kulturnih programov na Siolu. Ne vem zakaj imajo potem na svoji internetni strani sploh rubrikao KULTURA, če sedaj ne premoremo niti enega samega programa s kulturnimi vsebinami.
Tudi mi, ki nam umetnost ni tuja plačujemo naročnino za TV, tako kot vsi drugi, ki imajo na voljo kup nekih srbskih in hrvaških programov.
Resnično bi želel, da nam Siol-ovci povedo razloge za ukinitev Mezzo-ta.
(Sicer ga pa pri AMIS-imajo - za nižjo naročnino)
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2009, 16:07
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
No hvala bogu, da nisem edini, ki me moti ukinitev vseh kulturnih programov na Siolu. Ne vem zakaj imajo potem na svoji internetni strani sploh rubrikao KULTURA, če sedaj ne premoremo niti enega samega programa s kulturnimi vsebinami.
Tudi mi, ki nam umetnost ni tuja plačujemo naročnino za TV, tako kot vsi drugi, ki imajo na voljo kup nekih srbskih in hrvaških programov.
Resnično bi želel, da nam Siol-ovci povedo razloge za ukinitev Mezzo-ta.
(Sicer ga pa pri AMIS-imajo - za nižjo naročnino)
Bistveno, da imamo vsaj ducat programov z nogometom, oddajami, kjer analizirajo vsak korak dvaindvajsetih modelov, ki se pojajo gor in dol, popeglanost njihovih vezalk in kar je pri tej raboti še pomembnih reči. Evo, takih programov je verjetno še premalo. Za klasično in jazz glasbo pa marš v opero, gajota al pa domov in ne pozabi slušalk, da ne boš motil raje, ko bo družno vzpodbujala svojih 11 junakov.

Značke
balkanskih, bundesliga, eurosport, ftv, hbo, katere, klub, nimamo, novatv, nove, novi, pogrešate, prime, progamov, programa, programe, programi, programska, rtl, shema, siol, sport, sportklub, več, zahteva, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:38.