Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 31.10.2007, 17:54
lenčka Uporabnik lenčka ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 2
Angry Pralni stroj Gorenje WA 60.2

Pozdravljeni!
Imam problem in upam, da mi ga boste pomagali rešit oziroma mi svetovat, podat svoje izkušnje ipd.

Pred slabima 2 mesecema sva s fantom kupila pralni stroj Gorenje WA 60.2. Od prej imam dobre izkušnje s pralnimi stroji vseh firm in starosti, ampak ta me je pa negativno presenetil že ob prvem pranju. Ne samo, da je čudno bobnel, tudi mehčalec mi je "vzel", perilo pa ni niti približno dišalo po njem. Seveda sem poklicala serviserja, ki je prišel in rekel, da pralni stroj ni na "vaservagi" in da zato ropota.no, glede mehčalca mi je pa pokazal, kako zadeva funkcionira-bojda sem dajala preveč mehčalca v posodo, ČEPRAV NISEM NIKOLI PREKORAČILA NAPISA "MAX"!!! ok, se sprijaznim, da bomo pač zmanjšali dozo mehčalca, čeprav mi je blo jako čudno, ker ni logično, da moraš dati mehčalca pol manj kot je "dovoljeno"-pol manj on napisa "max" (ok, ne bomo zdaj o tem, da preveč mehčalca itak ni dobro za kožo, ipd.! ) Obožujem vonj po dišečem perilu. aja, za hrup je okrivil tudi neko zadevo pri filtru in jo "popravil"..nevem, kaj je delal tam, nekaj je povlekel ven-pa ni bil filter

Skratka, od serviserjevega obiska je minilo 14 dni, če ne že več..pralni stroj še vedno nekonsistentno ropota/bobni, perilo NI oprano, in kar me najbolj jezi....NE DIŠI!!!!!!! mehčalca ni v posodi, a perilo ni ne mehko, niti diši!!!!

ima kdo podobne izkušnje s tem pralnim strojem? ali z gorenjem nasploh?kakšen nasvet???

Hvala in prijeten dopust!!
Staro 31.10.2007, 22:12
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Pralni stroj Gorenje WA 60.2

Pri nas imamo že od nekdaj pralni stroj Gorenje. Moram reč, da smo vsaj glede tega kar skoz zadovoljni,

Ker ima pralni stroj še garancijo, ti svetujem, da kljub kakem dobrem nasvetu, razem brez fizičnega posega v sam stroj, lahko upoštevaš vse nasvete, ampak zgleda, da ne bodo toliko uspešni. Vendar je videti, kot bi bilo pri tvojem stroju nekaj narobe ali s programatorjem, ali z električno vezavo.

Zato kliči servis in zahtevaj drugega serviserja, dokler stroj ne bo delal normalno, drugače pa pokliči v Gorenje na reklamacije in povprašaj za zamenjavo stroja, z vzrokom, da ti ga ne znajo popraviti, z nekoristnim aparatom pa doma nimaš kaj početi. Postani sprva malce vljudno tečna že pri serviserju saj za čas odprave okvare ali kake druge nebodigatreba hibe.

Včaih se naredi, da se kaka gumi cev prelomi ali priščipne pa stroj ne more funkcionirati kot bi mogel. Ala pa je lahko posredi kaka druga prav neumna napaka, ki potem, ko se najde ne more verjeti niti serviser, da je bilo "samo to".

Vztrajaj, stroj mora delovati in opraviti svojo funkcijo brezhibno. Zato so ga prodali, vidva pa kupila.

P.S. ali je blokada bobna v celoti odstranjena

Nazadnje uredil Vsemogočni : 31.10.2007 ob 22:15.
Staro 31.10.2007, 22:58
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:
Objavil-a lenčka Prikaži sporočila
Pozdravljeni!
Imam problem in upam, da mi ga boste pomagali rešit oziroma mi svetovat, podat svoje izkušnje ipd.

Pred slabima 2 mesecema sva s fantom kupila pralni stroj Gorenje WA 60.2. Od prej imam dobre izkušnje s pralnimi stroji vseh firm in starosti, ampak ta me je pa negativno presenetil že ob prvem pranju. Ne samo, da je čudno bobnel, tudi mehčalec mi je "vzel", perilo pa ni niti približno dišalo po njem. Seveda sem poklicala serviserja, ki je prišel in rekel, da pralni stroj ni na "vaservagi" in da zato ropota.no, glede mehčalca mi je pa pokazal, kako zadeva funkcionira-bojda sem dajala preveč mehčalca v posodo, ČEPRAV NISEM NIKOLI PREKORAČILA NAPISA "MAX"!!! ok, se sprijaznim, da bomo pač zmanjšali dozo mehčalca, čeprav mi je blo jako čudno, ker ni logično, da moraš dati mehčalca pol manj kot je "dovoljeno"-pol manj on napisa "max" (ok, ne bomo zdaj o tem, da preveč mehčalca itak ni dobro za kožo, ipd.! ) Obožujem vonj po dišečem perilu. aja, za hrup je okrivil tudi neko zadevo pri filtru in jo "popravil"..nevem, kaj je delal tam, nekaj je povlekel ven-pa ni bil filter

Skratka, od serviserjevega obiska je minilo 14 dni, če ne že več..pralni stroj še vedno nekonsistentno ropota/bobni, perilo NI oprano, in kar me najbolj jezi....NE DIŠI!!!!!!! mehčalca ni v posodi, a perilo ni ne mehko, niti diši!!!!

ima kdo podobne izkušnje s tem pralnim strojem? ali z gorenjem nasploh?kakšen nasvet???

Hvala in prijeten dopust!!
reklamacija....
Staro 01.11.2007, 16:48
lenčka Uporabnik lenčka ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 2

hvala obema za odgovor!!!mislim, da je res najbolj smiselen, and that is what i will do!!!!takoj jutri zjutraj!

Lp in lep dan še naprej!!!!!

Značke
602, gorenje, pralni, stroj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
mene zanima, kje, iščem, prevodi, seminarske ... orion_83 Izobraževanje in šola 217 18.08.2011 09:57
Pralno-sušilni stroj Mighty Dom in družina 15 07.04.2009 01:10
Pralni stroj Mesečnica Dom in družina 8 08.08.2007 15:14
Pralni stroj kapara Dom in družina 5 26.11.2006 21:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:45.