Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.02.2010, 15:39
alien2323 Uporabnik alien2323 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 53
Privzeto Re: Prosim če mi nekdo že enkrat pove, kdaj bo dostavljena igralna konzola Wii

Citat:
Objavil-a patrik03 Prikaži sporočila
rezilo,saj ti ni treba brati in odgovarjati na naše poste....

a na "zapadu"ništa novo
sej vidiš da je eden "njihov"... če pa bi mu bil kdo dolžan 2€ pa bi se enako repenčil
Odgovorite s citatom
Staro 02.02.2010, 17:36
Rezilo Uporabnik Rezilo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rezilo
Član od: Apr 2009
Naslov: Postojna
Sporočila: 444
Privzeto Re: Prosim če mi nekdo že enkrat pove, kdaj bo dostavljena igralna konzola Wii

ma vi ste bolani...ne morete brez igračke...Če ste tok jezni zakaj ne zahtevate prekinitve pogodbe zaradi ne izpolnenih pogojev...za dobavo Wii ne pa tukaj jokat...

p.s: jst za 2 € ne bi jokal..***eš 2 €...vi pa tukaj jokate kot otroci ko ne dobijo sladoleda al pa tisto kar hočejo kar vidijo v trgovini...
Odgovorite s citatom
Staro 02.02.2010, 19:24
barneyx Uporabnik barneyx ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 10

Vsem nategnutim: brez veze je to vse ker ce bi SIOL kaj dal na vase pritozbe tukaj se bi ze kaj zgodilo.
Potrosniki smo zasciteni. Predlagam da zasujemo Trzni Inspektorat RS prijavam, evo tukaj imate kar online formo za prijavo incidentov:
http://www2.gov.si/mg/tirs/tirs.nsf/...5?OpenDocument
Pa bomo videli. Drugac, vec informacij o vasih pravicah na strani Inspektorata: http://www.ti.gov.si/
Odgovorite s citatom
Staro 02.02.2010, 19:32
Novinec

Citat:
Objavil-a barneyx Prikaži sporočila
Vsem nategnutim: brez veze je to vse ker ce bi SIOL kaj dal na vase pritozbe tukaj se bi ze kaj zgodilo.
Potrosniki smo zasciteni. Predlagam da zasujemo Trzni Inspektorat RS prijavam, evo tukaj imate kar online formo za prijavo incidentov:
http://www2.gov.si/mg/tirs/tirs.nsf/...5?OpenDocument
Pa bomo videli. Drugac, vec informacij o vasih pravicah na strani Inspektorata: http://www.ti.gov.si/

točno tako...še danes kličem na 080 pa boga revica na telefonu ni vedla kaj mi naj odgovori ker češ nima nobene informacije...hjoooooooooo babilonci
Odgovorite s citatom
Staro 03.02.2010, 17:41
Hrushka Uporabnik Hrushka ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Hrushka
Član od: Dec 2007
Sporočila: 220

nacko, a ti pa za Technomarket delaš, k si mora zdej mal ime oprat?

Če je siol smart ne bodo več z njimi biznisov sklepali, če se uni potem tkao izgovarjajo. Moja sestrična je tut zdej v tem čakanju na Wii, samo kaj, včasih so tudi višje sile, ko se pač nič ne da. Vsaj poslali so obvestila, da se je zapletlo, prej so pa ziher tudi siolovce nategovali, da bo dobava 'takoj zdej'.
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2010, 06:37
nacko Uporabnik nacko ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 11

HRUŠKA

1. Če bi jaz delal za te nesposobneže potem ne bi dajal prijave na inšpekcijo in težil siolu!
2. Če bi delal tam ali bi bil v povezavi z njimi bi potem dobil še kaj drugega napol zastonj od njih. Ne bi rabil naročati od NESPOSOBNEŽEV.
3. Obvestilo mi nič ne pomeni če ne piše zakaj in kdaj bo zadeva prišla!!!!!!!!
4. Verjamem samo tisti zadevi katero držim v roki to pa niso obvestila.
5. Siol bo sklepal z vsakemu samo da ga nategne.
6. Siol bo iz te godlje potegnil najboljše - Technotu ne bo plačal zadev, mi smo jih siol-u pa še zagotovilo imajo za nadaljnih 24 mesecev nategovanja.
7. Itak pa si še dete tako da ne boš razumel zgorja napisanega.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2010, 07:04
Novinec

Citat:
Objavil-a nacko Prikaži sporočila
HRUŠKA

1. Če bi jaz delal za te nesposobneže potem ne bi dajal prijave na inšpekcijo in težil siolu!
2. Če bi delal tam ali bi bil v povezavi z njimi bi potem dobil še kaj drugega napol zastonj od njih. Ne bi rabil naročati od NESPOSOBNEŽEV.
3. Obvestilo mi nič ne pomeni če ne piše zakaj in kdaj bo zadeva prišla!!!!!!!!
4. Verjamem samo tisti zadevi katero držim v roki to pa niso obvestila.
5. Siol bo sklepal z vsakemu samo da ga nategne.
6. Siol bo iz te godlje potegnil najboljše - Technotu ne bo plačal zadev, mi smo jih siol-u pa še zagotovilo imajo za nadaljnih 24 mesecev nategovanja.
7. Itak pa si še dete tako da ne boš razumel zgorja napisanega.

LP
tudi mi bomo danes podali prijavo na inšpektorat....zaradi tega, ker bo počasi 2 meseca odkar obljubljajo!!!hvala
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2010, 07:18
ynos Uporabnik ynos ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 21

Zdaj bi se pa res lahko že počasi vedelo kaj je s temi Wii-ji.
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2010, 13:46
patrik03 Uporabnik patrik03 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 90

top novica,najnovejša informacija, da bi naj konzole bile naslednji teden torek,sreda pri uporabnikih
Odgovorite s citatom
Staro 04.02.2010, 16:11
Novinec

Citat:
Objavil-a patrik03 Prikaži sporočila
top novica,najnovejša informacija, da bi naj konzole bile naslednji teden torek,sreda pri uporabnikih
Od kod ti ta informacija....ne verjamem...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dostavljena, enkrat, igralna, konzola, nekdo, pove, prosim, wii, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
NOKIA (info + novosti) [Brez reklam] znamkar Mobilna telefonija 296 24.06.2011 10:32

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:04.