Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.09.2009, 13:30
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 929
Privzeto Re: Blokiran račun

Citat:
Objavil-a dott Prikaži sporočila
Katarina ti je napisana najboljši predlog. Če imaš NLB Klik ali Abanet si naroči e-račun čez banko. Račun te tako pričaka lepo v banki, še vedno pa - če nimaš tudi trajnika - ga sam potrdiš oz. plačaš.
Seveda, če nimaš najprej trajnika, ga ukineš in se prijaviš na elektronski račun. Račun ti lepo pride v spletno banko, kjer se lepo izpiše in te obvesti, da je že plačan preko direktne bremenitve. Če temu verjameš sledi odklop storitev, če pa ne verjameš pa ročni vpis podatkov.

PS- to so zgolj moje izkušnje, katere smo z ustreznimi službami SIOL-a korektno in dokaj hitro rešili (pravilen status v e-računu imam obljubljen za naslednji mesec- ta še vnašam ročno )
PS1- in Tilen poudarek je na LAHKO. Če se zopet ne obrneš na ustrezno službo se dobropisi nabirajo in nabirajo in...
Staro 18.09.2009, 09:15
NoMAD Uporabnik NoMAD ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2008
Sporočila: 39

Ful ste geniji !

jaz sem samo predlagal SiOl/Telekomu da bi servisne storitve lahko ostale odklenjene. Stane jih nič; Konec koncev plačujem vsak naročnino za TV, za telefon in za internet. (in ne za servisne storitve) Servisne storitve so Telekomov dodatek in sam ga najbolj potrebujem ravnio takrat ko mi ni dosegljiv, to se mi je pač že večkrat zgodilio... OK očitno sem edini šlampek v tej druščini - vsi ostali imate pošlihtane trajnike, račune najbrž zbrane ko vojake na paradi in takoj osemnajstega hitite plačevat vse raćune...

Najbrž moram nekam v južne kraje, da najdem sorodne duše...
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2009, 10:31
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

@NoMAD: nikomur ne boš prodal, da si sedaj ti žrtev servisnih strani, ker pač nekaj (me zanima koliko) mesecev nisi plačal storitve, za katero veš, da jo moraš plačati.

Po domače povedano: probal si koliko časa jih boš lahko okol prenašal. No ta čas se je iztekel...

Poskusi v južnih krajih, da.
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2009, 12:48
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

NoMAD, jaz imam totalno zmedo med računi, zaradi tega so mi tudi že kdaj kaj odklopili, pa kaj. Edini genij tukaj si ti, ker svojo šlamparijo in lenobo prelagaš na druge in delaš teater iz tega, ker ti niso omogočili vpogleda v servisne strani. Račune lahko dobivaš na dva načina naenkrat, poleg tega te še pokličejo (odzivnik) preden ti odklopijo. Kaj bi ti še, da te pride ena po jajcih žgačkat?
Staro 18.09.2009, 15:22
NoMAD Uporabnik NoMAD ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2008
Sporočila: 39

Nič ne prodajam, samo predlagam.

V tej deželi je vsak P R E D L O G takoj osumljen grdih namenov...
V originalnem prvem postu sem se večkrat posul s pepelom in sploh ne zanikam svoje krivde !

Over and Out !
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2009, 18:12
Rezilo Uporabnik Rezilo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rezilo
Član od: Apr 2009
Naslov: Postojna
Sporočila: 444

točno si vedel za svoje obveznosti do siola oz. Telekoma...in se nisi pozanimal zakaj ni položnic nego si enostavno čakal da te odklopijo..to da nisi dobil položnic je stara fora ki je oguljena...tko da tukaj ne peni...ker si si čisto sam kriv da so te odklopili.... ker če si vidu da ni položnic bi se lepo pozanimal kaj je narobe da jih ni...in ne čakat da te odklopijo.... Čisto si si sam kriv....
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2009, 19:28
WooWoo Uporabnik WooWoo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce WooWoo
Član od: May 2008
Sporočila: 111

Ni razloga da bi bile servisne strani odklenjene ko je račun blokiran zaradi neplačevanja. Namreč še vedno imaš brezplačno številko 0808000 kjer lahko izveš vse o vseh svojih neplačanih položnicah.

Lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
blokiran, račun

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Servisne trani, račun, ... izpad zaradi pretrganja kabla zpz O storitvah 2 11.08.2009 10:16
skupni račun listek O storitvah 0 21.10.2008 14:14
račun damjankunc Gospodarstvo 6 10.04.2008 14:17
Blokiran račun nsignific Tehnična pomoč 0 27.11.2007 10:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:19.