Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.03.2020, 23:21
zelenposrcu Uporabnik zelenposrcu ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zelenposrcu
Član od: Aug 2018
Naslov: Emona
Sporočila: 132
Žarnica Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Postani preprost uporabnik, pa bo mir.
Zakaj pa ne bi morda znižali cene, ker pač zadeve ne delujejo, kakor jih TS promovira?
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2020, 16:29
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 950
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a zelenposrcu Prikaži sporočila
Zakaj pa ne bi morda znižali cene, ker pač zadeve ne delujejo, kakor jih TS promovira?
menjavanje kanalov deluje, glasovno izbiranje deluje odlično, ogled nazaj tudi. Res pa je, da če obesiš vse sorte naprav gor, potem pa res, ne deluje. Ni to za frike, za njih je računalnik.
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2020, 17:53
miha_k Uporabnik miha_k ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2014
Sporočila: 25

Meni se tudi zadnje časa dogaja, da lučka sveti s polno močjo. Pred časom je bil razlog za to, da se nadgradnja ni izvedla in so tehniki posebej nastavili nadgradnjo.

Poslal sem zahtevek za tehnično pomoč in bomo videli.
Odgovorite s citatom
Staro 04.03.2020, 17:03
miha_k Uporabnik miha_k ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2014
Sporočila: 25

Citat:
Objavil-a miha_k Prikaži sporočila
Meni se tudi zadnje časa dogaja, da lučka sveti s polno močjo. Pred časom je bil razlog za to, da se nadgradnja ni izvedla in so tehniki posebej nastavili nadgradnjo.

Poslal sem zahtevek za tehnično pomoč in bomo videli.
Pravijo, da bo težava odpravljena z naslednjo nadgradnjo.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2020, 08:53
janck Uporabnik janck ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2019
Sporočila: 45

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
menjavanje kanalov deluje, glasovno izbiranje deluje odlično, ogled nazaj tudi. Res pa je, da če obesiš vse sorte naprav gor, potem pa res, ne deluje. Ni to za frike, za njih je računalnik.
Kako to misliš, vse sorte naprav? Samo en usb lahko priključiš na neo. Pa vse kar imaš na mreži. Zato je neo tudi namenjen. Plus pametni dom, ki ga ne uporablam. Ali gledaš tv, poslušaš radio, gledaš Youtube, ali gledaš in poslušaš preko mreže. Vse naenkrat ne moreš. Recimo, da poslušam mp3 skladbe preko mreže v VLC playerju, ko preneham poslušati in grem ven iz VLCja in se spravim gledati nekaj za nazaj, dela tekoče, ko pa prevrtim reklame in hočem gledati naprej se zraven sliši še glasba ki sem jo prej poslušal preko mreže. Je to normalno? Mislim, da ni. Samo reset pomaga.V playerju niti ni tipke za stop pri predvajanju skladbe, ampak je samo opcija nazaj. Pri predvajanju filma in pri prikazovanju podnapisov ne predvaja tekoče. Pa še bi lahko našteval. Dobro, da obstaja LibreElec in KODI, da si lahko brez problemov ogledamo filme in tv serije. Kodi ponuja tudi konkurenca na Telemahu in ko poplaćam prenosnik in telefon grem h konkurenci. Kodi je precej boljša izbira kot pa VLC player. Pa nisem noben frik ampak sem bolj starejša generacija, ki gre s časom naprej. Neo je dober samo za to kar si naštel. In če si ti povprečen uporabnik, še ne pomeni, da moramo biti tudi drugi povprečni uporabniki.

Nazadnje uredil janck : 05.03.2020 ob 20:05.
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2020, 10:12
grega34 Uporabnik grega34 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2012
Sporočila: 83

Citat:
Objavil-a goranj Prikaži sporočila
Pri meni se tudi dogaja da se TV sam od sebe ugasne in ponovno prižge. Očitno CEC nekaj nagaja. Sem že mislil da je s TVjam nekaj narobe.
Evo, po nekaj dnevih testiranja sem prišel do zaključka, res mi je TV ugašala CEC funkcija, namreč ko sem jo izklopil zadeva deluje, TV se ne ugaša več......
Odgovorite s citatom
Staro 05.03.2020, 19:49
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 950

Citat:
Objavil-a grega34 Prikaži sporočila
Evo, po nekaj dnevih testiranja sem prišel do zaključka, res mi je TV ugašala CEC funkcija, namreč ko sem jo izklopil zadeva deluje, TV se ne ugaša več......
Bitazrno, Meni ne ugaša. Kako lahko CEC funkcija ugasne TV. Če bi ugasnila komunikator, bi še verjel.
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2020, 06:51
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 428

Hahaha. @grega34 lih temu je namenjenu da maš manj daljincev
Odgovorite s citatom
Staro 07.03.2020, 07:47
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 428

Vrtenje ne deluje ok. Kdaj boste od konkurence skopirali vrtenje po sličicah ker tole je res slabo, podobno kot na box s.

Ne vem ali se NEO po urah in urah uporabe brez resetiranja kaj obesi ampak pri vrtenju so se mi dogajale čudne stvari:

-sem bil na 22. minuti od 60 in mi je skos naprej za 5 začel prestavljati v naslednjo oddajo
-sem hotel vrteti in je vrnilo na začetek/naslednjo/prejšnjo oddajo

Ker sem imel dovolj sem izštekal za pol minute iz štroma.

Potem je vrtenje delalo, se pa še vedno dogaja:
Ko se sprehajaš po dnevih ogleda nazaj se včasih zgodi da ti kaže samo 5 oddaj v dnevu (ponavadi od 22:00 - 0:00), čeprav obstajajo še dnevi prej s celim sporedom. Potem greš malo naprej nazaj po dnevih in tudi tisti težaven dan ki je prej kazal samo 5 oddaj zopet kaže vse oddaje tistega dne. To se dogaja že več kot 1 leto, še ena stvar na katero sem opozoril že zdavnaj.
Odgovorite s citatom
Staro 07.03.2020, 12:47
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.013

To zadnje lahko potrdim, tudi meni se to dogaja.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 06:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 11:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 11:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:45.