Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Orodja za teme
Staro 08.01.2007, 14:55
ozayrus Uporabnik ozayrus ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce ozayrus
Član od: Sep 2001
Naslov: Looking for Vivid studio
Sporočila: 700
Privzeto Re: Policijska akademija v Tacnu II.

Citat:
Objavil-a Marussic
Se en razpis za varovanje Schengenske meje in varovanje objektov!
Pa kdaj je nazadnje biu kaki razpis za kaksna navadna dela v policiji(karkol k ni varovanje meje in objektov)???

k jih bodo nucal, trenutno zgleda jih ne
Staro 08.01.2007, 20:23
domine Uporabnik domine ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce domine
Član od: Nov 2006
Naslov: tm k je akcija :D
Sporočila: 166

ja sj za mejo je pa že kr neki časa, hehe, sm že opazu, sam zdele mi še nč ne korist, še ene 2 let min. pol bom pa vidu...izkušnje si pa itak že naberam vsakdan

sam za mejo, so pa baje kr uspešni, tut tko se sliš, sam kaj k pa ni zanimanja za to, vsaj zame ni... bl na terenu mi leži, pa mal akcije adrenalina itd...
Staro 09.01.2007, 00:39
Marussic Uporabnik Marussic ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 29

Zgleda da se je MNZ lepo nazeru svezih policistov dokler sm biu js se mlad, pol pa ko sm koncou srednjo solo se je pa najedu!
Zej pa fafi drek in pejt u PM, kdaj bodo ze izuml casovni stroj da bom sou lahko nazaj in se prjavu na razpis za POLICISTA ne varovalca...
Zakaj vas more bit tok policistov?? dej pejte ze u ta pokoj!!!! in naj drugi napredujejo pol pa nove sprejemte!!!
Do takrat nameravam opravlat en nicvreden faks!
Ko pa pride pravi razpis pustim use!!:D
Staro 09.01.2007, 09:14
ozayrus Uporabnik ozayrus ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce ozayrus
Član od: Sep 2001
Naslov: Looking for Vivid studio
Sporočila: 700

Ne vem zakaj, bi bli vsi tako radi polcaji. A preveč NYPD gledate al kaj. V policiji je 99% manj adrenalina, kot si verjetn predstavljate -pa nism policaj pa vseen vem, da mam prav.
Staro 09.01.2007, 10:57
Marussic Uporabnik Marussic ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 29

Vrjem mi da ni niti slucajn zrd ksnih filmov al pa kej podobnega!
Dobr vem kaksno delo je v policiji in ni nc podobnga unmu k vids u filmih!
Mene prvlac usako delo policije RAZEN to delo za katerga je je zej ta razpis, pa se to je samo za 5 let!
Staro 09.01.2007, 15:18
xenya Uporabnik xenya ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 15

jao js tud tega ne kapiram, da vsak drugi misli, da hoče človek postat policaj zarad NYP in CSI. se pa ja vsak od nas zaveda da sta to le filma...
vsak človek ma svoja veselja in če te poklic policista veseli, ne vidim v tem prav nič napačnega. CSI in NYP pa sta zgolj za popestritev večerov
Staro 09.01.2007, 16:06
VR3 Uporabnik VR3 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce VR3
Član od: Mar 2006
Sporočila: 223

Citat:
Objavil-a domine
ja sj za mejo je pa že kr neki časa, hehe, sm že opazu, sam zdele mi še nč ne korist, še ene 2 let min. pol bom pa vidu...izkušnje si pa itak že naberam vsakdan

sam za mejo, so pa baje kr uspešni, tut tko se sliš, sam kaj k pa ni zanimanja za to, vsaj zame ni... bl na terenu mi leži, pa mal akcije adrenalina itd...
to je sele drugi razpis za mejo (prvi je bil sep. 2005 in drugi 30.12.2006). in to je v bistvu terensko delo - ker tle ne sediš na mejnem prehodu in čekiraš pasaporte, ampak hodiš ob meji po šumi in loviš ilegalce. Odvisno od tega na katero policijsko postajo te dodelijo je tudi to, ali boš samo ilegalce lovil ali te bodo naučili tudi položnice pisat za nevzgojene voznike.
Staro 09.01.2007, 18:43
Pripravnik

vem ja, sem vedu da bo takoj komentar na to...bi mogu prej povedat, da ni to sam pregled potnih listov vem...
mislu sm bl mestno delo, se mal lovit itd... take mestne stvari...

sej tut to vem. 2 je bla zdle 21.12.06 pa še prej ena...
Staro 09.01.2007, 18:48
Pripravnik

ja no, da bi se pa lihk vsak dan po šumi sprehajal to pa tut ne verjamem, k tok ilegalcev pa mislem da nimamo, da bi vsak dan jih dubil tako količino...no sej bomo vidl kako in kaj, k bomo tok stari da se bom s tem obremenjevov, k zdele je večja skrb, da nardiš vse predmete oz. da jih maš pozitivno..pa še jutr je konferenca...hehe,dobr da mam že vse kokr je treba

Nazadnje uredil domine : 11.01.2007 ob 16:36.
Staro 11.01.2007, 16:50
Pripravnik

Citat:
Objavil-a xenya
jao js tud tega ne kapiram, da vsak drugi misli, da hoče človek postat policaj zarad NYP in CSI. se pa ja vsak od nas zaveda da sta to le filma...
vsak človek ma svoja veselja in če te poklic policista veseli, ne vidim v tem prav nič napačnega. CSI in NYP pa sta zgolj za popestritev večerov

glede tega se pa čist strinjam, mogoče res ni tok adrenalina k pričakuješ, sam men je proprosto ušeč to delo, une zapiskebi pisu itd... še posebi, pa k sm tak človk, da se ne brigam sam zase, lolo to mi tut policist reku (da je to dobr).. drugač pa hmmm, pač tak sm, zato sm na tem svetu, res ne vidm druzga dela kot je to za moj karakter. Miislem , da bi mi to ful ustrezal, pač mam tak feeling(občutek) nimaš kj...

p.S. Filmi niso nč proti realnosti...so pa sam zato, ker kaj bi pa druzga gledal, akcijskega k ne policistev, mal logike ane??? Mogoče pol tut zard tega nimajo težav z zaposlitvami...

Sam sprašujem se, k majo to une omejitve pr teku...me prov zanima če bi zdele polovica kafelcov lahko pretekla v tistem času, , sam limiti so pa dokaj nizki, no vsaj za moje sposobnosti...

no po logiki, bi mogu npr. 20-25 letnik mal hitrej tečt k pa 16 letni mulc, sej kko bi ga pa pol ujel sploh? No ja opozorilni strel mu preostane pa še un pendrek pa vse, pa pištola pa laufat, hmmm mal čudn vse skupi:D

Značke
akademija, policijska, tacnu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:38.