Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Orodja za teme
Staro 28.05.2008, 11:35
Hrushka Uporabnik Hrushka ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Hrushka
Član od: Dec 2007
Sporočila: 220
Privzeto Re: NOKIA (info + novosti)

še se bomo načakali ...
nad e51 sem bila jaz kar malo razočarana.
Staro 29.05.2008, 22:08
Fritzt Uporabnik Fritzt ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2008
Sporočila: 523

Kaj te je pa zmotilo? Mene je pozitivno presenetil skoraj v vseh pogledih. In je izjemno prilagodljiv.
Staro 12.06.2008, 08:25
Hrushka Uporabnik Hrushka ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Hrushka
Član od: Dec 2007
Sporočila: 220

Citat:
Objavil-a Fritzt Prikaži sporočila
Kaj te je pa zmotilo? Mene je pozitivno presenetil skoraj v vseh pogledih. In je izjemno prilagodljiv.
ohišje škripa in je way too much plastično. potem mi je obvezno telefon zamrznil 1-krat na teden - nič se ni odzival, še sreča, da sem ga lahko ugasnila. to mi je šlo najbolj na živce.
še sreča, da je bil službeni in sem potem izpogajala se, na katere sem bila še najbolj navajena.
Staro 27.06.2008, 15:13
Uporabnik

Nova linija mobilnikov za ženske - Supernova:
http://geesem.blog.siol.net/2008/06/27/nekaj-za-dame/
Staro 14.07.2008, 09:47
vizitor Uporabnik vizitor ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 169

@s57sxs: zloadaj si aplikacijo blacklist (sicer ti res lahko pomagajo tudi na Mobitelu, ampak tule s črnim seznamom upravljaš sam in je ... quite comfortable).
Staro 26.08.2008, 21:24
Lance_Armstrong Uporabnik Lance_Armstrong ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Naslov: V sloveniji
Sporočila: 87
Privzeto Vse o - Nokia N95 + 8GB

Po novem imam Nokio N95 8GB in je zame najboljši telefon, ki sem ga do zdaj imel. Res, da ima meni za oceno 3/5 je pa še vedno lepo pregleden. Problem menija je samo, da v vsakem novem oknu vedno bolj komplicira.

Potem ima Nokia težavo tudi v "Galeriji/Slike,Videi" ki vse slike, ki jih imamo na telefonu, pokaže vse skupaj, zato ni mogoče nekatere slike skiti pred radovedno osebo. Tako, na primer, slik s potovanja ni dobro kazati radovedni tašči, ob katerih bi jo kap, ko bi nehote vidla vroče slike svoje hčerke .
Seveda imamo zato možnost narediti albume, v katere "zmečemo" slike, ki "spadajo" pod svojo vsebino.
Za tiste, ki ne veste. To naredimo, da pojedmo v "Meni/Galerija/Slike in videi/". Tu notri potem izberete "Možnosti/Albumi/Dodaj v album/Nov Album/". Tako potem morate vsako sliko posebej označevat, kar je na žalost zelo nadležno in vzame vam velko časa, če imate veliko slik. Potem lahko tašči v miru pokažete slike s potovanja "Meni/Galerija/Slike in videi/Možnosti/Albumi/Pokaži albume/", in ob tem ne boste nič v skrbeh, da bo vidla kakšno neprimerno sliko.

Isto je tudi z glasbo. Jaz sem, na primer, v spominsko kartico kopiral veliko pesmi, naredil posebej mape (Rock, Pop, Slo, Remix), nakar sem hotel it poslušat slovensko glasbo, pa mi je pokazalo playlisto vseh pesmi, ki sem jih naložil na telefon. In pojavil se je glavobol, ker sem mogel skakat po celi playlisti in iskati pesem, ki bi jo rad poslušal. Tudi tu lahko naredite svoje Playliste. Vendar, da bi, isto kot slike, vsako pesem posebej dodajali v svojo playlisto, vam spet vzame veliko časa in načenja živce. Playliste oz. mape si lahko naredite v "Meni/Glasba/Predv.glasbe/Glasba/Seznami predvajanja/Možnosti/Ustvari seznam seznam skladb/". V mapi potem dodajat pesmi pod "Možnosti/Dodaj pesmi/pesem/Razširi/Dodaj/".
Obstajajo programi, ki lahko predvajajo vaše playliste oz. mape, kot ste dodali v telefon. En takih programov je, na primer, WindowsMediaPlayer.jar

Seveda pa danes brez MSN-ja tudi več ne gre. Aplikacij oz. programov za MSN Messinger je na desetine. Najbolj poznani so UltraIM Pro, QuickIM, IMHere in trenutno najboljši Windows Live Messenger.

Za konec pa še ena, za nekatere, zelo uporabna zadeva. Ko radovedni prsti gredo pedaleč ... Advance Phone Lock, program za zaklepanje SMSjov, Galerije, Videov, varnostne aplikacije, itd ...

Upam, da sem katerim pomagal.

Lep pozdrav. Borut.

Staro 31.08.2008, 21:54
Uporabnik

V tej temi smo malo zaspali...

Evo, za začetek dva nova Nja, ki bosta zagotovo med najboljšimi večpredstavnimi telefoni v ponudbi:
http://www.gsmarena.com/nokia_n85_an...s-news-575.php

Ampak jaz imam še vedno raje serijo E.
Staro 21.09.2008, 18:44
Trian Uporabnik Trian ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2007
Sporočila: 325

Včeraj sem imel priložnost preiskusiti E71 in me je totalno prepričal. Sicer pa kmalu lahko pričakujemo N96 pri Mobitelu, cene žal še niso znane ... če pa ima kdo kakšno informacijo pa na dan z njo.
Staro 23.09.2008, 01:41
Uporabnik

Upam, da tudi meni pride v roke in enako tudi E66. N96 pa ... ne vem, izgleda kot da bo to N95 1.1 in nič več kot to.
Staro 28.09.2008, 23:11
Uporabnik

N96 je baje pri Mobitelu za 499 EUR. A kdo ve kje točno se jo da dobiti?

Značke
info, nokia, novosti, reklam

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
MulticastTV - program za gledanje sioltv na računalniku MasterOfPuppets SiOL TV 1968 06.10.2019 16:31
Najbolša izbira mobilnika ...(predlogi, vprašanja) [Brez reklam] fancy Mobilna telefonija 217 09.11.2015 11:45
strašljivke - na splošno cornholio Filmi 522 28.02.2008 13:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:08.