Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 01.05.2011, 11:24
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641
Privzeto 1. maj

Vsem delovnim ljudem čestitam za Praznik dela in jim želim, da bi bilo delo bolj spoštovano in cenjeno kot je danes.

Staro 02.05.2013, 08:19
keops Uporabnik keops ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.004
Privzeto Re: 1. maj

Citat:
Objavil-a yamamoto Prikaži sporočila
Vsem delovnim ljudem čestitam za Praznik dela in jim želim, da bi bilo delo bolj spoštovano in cenjeno kot je danes.
Letos je podobno lepe misli izrazil tudi Glavni Pingvin, dodal je še, da se je kapitalizem nekako izpel in da si bo treba izmisliti nekaj bolj "za ljudi"...
A med nami res ni kakega Osvalda...?
Staro 02.05.2013, 10:17
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534

Ja najbolj tulijo tisti ki so najbolj soodgovorni o bedi slovenskega naroda!
Staro 02.05.2013, 10:31
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

rabijo ovčke
Staro 02.05.2013, 12:21
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a keops Prikaži sporočila
Letos je podobno lepe misli izrazil tudi Glavni Pingvin, dodal je še, da se je kapitalizem nekako izpel in da si bo treba izmisliti nekaj bolj "za ljudi"...
A med nami res ni kakega Osvalda...?
Če poznaš zgodovino vsaj malo bolje od povprečnega SDS-ovca, gotovo veš kako je nastal ta praznik.
Gotovo ti je poznan tudi izraz kritična stopnja nezadovoljstva, zaradi katere se nam lahko zgodi, da bo na Kongresnem trgu v bližnji prihodnosti postavljena giljotina kot element za radikalno purifikacijo vladajočih in ostalih politikov.
In, ker je možakar, na katerega si mislil, zagotovo prepoznal to nevarnost, je začel s pravočasnim opozarjanjem. Upam, da bo naslovnikom kapnilo preden bo prepozno.
Kar se pa tiče Oswalda..., jaz sem nanj pomislil leta 2004, ko je Glavni Manipulator začel drugo fazo uničevanja slovenskega gospodarstva in tajkunske razprodaje ostankov družbenega premoženja.

Staro 02.05.2013, 14:55
Uporabnik

Citat:
Kar se pa tiče Oswalda..., jaz sem nanj pomislil leta 2004, ko je Glavni Manipulator začel drugo fazo uničevanja slovenskega gospodarstva in tajkunske razprodaje ostankov družbenega premoženja.
Glede na to, da so mu odlično pripravili podlago (sv. Janez Drnovšek&co.), mu skoraj ni ostalo drugega...na volitvah 2004 ne bi smel zmagati, pa bi bilo vse v redu...

PS: Ampak folk pa je na nivoju...
Staro 03.05.2013, 11:39
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534

Citat:
Če poznaš zgodovino vsaj malo bolje od povprečnega SDS-ovca, gotovo veš kako je nastal ta praznik.
Gotovo ti je poznan tudi izraz kritična stopnja nezadovoljstva, zaradi katere se nam lahko zgodi, da bo na Kongresnem trgu v bližnji prihodnosti postavljena giljotina kot element za radikalno purifikacijo vladajočih in ostalih politikov.
In, ker je možakar, na katerega si mislil, zagotovo prepoznal to nevarnost, je začel s pravočasnim opozarjanjem. Upam, da bo naslovnikom kapnilo preden bo prepozno.
yamamoto,imam občutek,da z veseljem serješ po sds,ker ti gre na živce ko ti nekdo serje po tvoji ljubljeni stranki ! In takšno metanje polen nazaj,nas je pripeljalo do tam kjer smo sedaj ! Bratuškova dela sedaj prav to kar prej nikakor ni bilo za njo prav !! Zato mi res ne mora nobeden dokazati,da prejšnja vlada ni bila odstavljena načrtno iz levičarskih skrajnežev,ki so tako močni,da slovenskemu narodu ni pomoči ! Veze in poznanstva delujejo sto na uro ! Zato ne prodajat firme v državni lasti,ker potem ni moč izkoristiti vez !
Staro 03.05.2013, 14:39
Uporabnik

Citat:
Objavil-a keops Prikaži sporočila
Glede na to, da so mu odlično pripravili podlago (sv. Janez Drnovšek&co.), mu skoraj ni ostalo drugega...na volitvah 2004 ne bi smel zmagati, pa bi bilo vse v redu...

PS: Ampak folk pa je na nivoju...
... še Jurčka bi moral pripeljati, da bi z vrstniki podebatiral o težavah mladih v zvezi s pridobivanjem izobrazbe, pomanjkanjem služb in ostalih "no future" zadevah.
Staro 03.05.2013, 18:52
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

Ni potrebe,so imeli koncert kjer so peli: Na slovenskem smo mi gospodar..............
Staro 03.05.2013, 20:20
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.070

Za vse strokovnjake in navidezne državotvornike v našem parlamentu in celotnemu supportu . !!

Prejmite lepe pozdrave od delavcev.

http://www.youtube.com/watch?v=8Rqn6uNvjcI

Značke
maj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:42.