Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.06.2009, 08:19
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: HD programi

Andrei, če v Londonu razlagam, kakšna možnost optike je v Sloveniji, me gledajo, kot da sem z lune padel. Pač eni bodo vedno samo jamrali in pljuvali čez vse, kar jim je dano, ne glede na vse. Če je tuje, je itak bolje, tudi če je drek, bo ta lepše smrdel, kot domač. Vsevedni jamrači, kaj moreš.
Staro 01.06.2009, 12:19
boste25 Uporabnik boste25 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 59

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila
Andrei, če v Londonu razlagam, kakšna možnost optike je v Sloveniji, me gledajo, kot da sem z lune padel. Pač eni bodo vedno samo jamrali in pljuvali čez vse, kar jim je dano, ne glede na vse. Če je tuje, je itak bolje, tudi če je drek, bo ta lepše smrdel, kot domač. Vsevedni jamrači, kaj moreš.
No ko boš pa mal zavil še na deželo, pol boš pa vedu o čem govorim... in ne, Slovenija niso sam Ljubljana in druga mesta... in tud mi plačujemo Telekomu tolk al pa še več kot ti... in zarad tega tud pričakujem da bo tud men in ostalim, zagotovljena optika, ne pa nekim makedoncem na jugu... me prou zanima, če si ti jarke kopal, da si meu lahko telefon... tolk o tem...

In še neki... verjem ti men da Siol neb več obstajal prav zaradi takih, ki živimo na deželi...
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2009, 12:32
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Nimam nič proti vasem in podeželju, ampak človek; ne moreš pričakovat enakih uslug, vsaj ne da ti bodo istočasno na voljo kot prebivalcem v mestih.
Veš da ne bodo šli zaradi, recimo 14 bajt najprej vlečt 30km kabla, ampak je logično da se najprej mesta uredijo, potem se gre pa naprej. Tukaj malo pretiravaš... Tudi mesta še niso vsa pokrita z optiko, tako da res ne bo šlo v tej smeri, da boš ti kaj prej dobil... Edino kar bodo po moje izboljšali bo optika med centralami.
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2009, 12:52
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Tega pa nikakor ne morem kupit!
Nenazadnje; Ceste in razne obvoznice pa moramo podeželani pokasirat. Za 200m v nek neproduktiven gozd stran od vasi in obdelovalnih površin, pa je traso nemogoče prestavit. Lokalni oblastniki želijo šestpasovnico do svoje kanclije.
Natura2000 in podobni EU "projekti" pa so vredni več kot hrana. Slednja "sama" pride na police. Kakšna je nikogar ne briga. Da je le cenovno sprejemljiva za trgovske verige... Človek kot posameznik tako nikogar ne zanima.

Optika se mora postavljat povsod. Končni termin izgradnje bi moral biti pribljižno enak neglede na gostoto priključkov...
Do kake višinske kmetije pa verjetno res ni smoterno sedaj vleči kabla ampak jim omogočit kakovosten UMTS. Tudi ADSL2+ do tja komaj seže! V kasnejši fazi pa tudi optični kabel...
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2009, 12:58
Andrei Uporabnik Andrei ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2009
Sporočila: 166

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Optika se mora postavljat povsod. Končni termin izgradnje bi moral biti pribljižno enak neglede na gostoto priključkov... .
Tega pa nihče drug ne more kupiti....
Lepo te prosim. Vedno se naredi to, kar se denarno bolj splača. Optična napeljava in centrale le niso tako poceni in dobro veš da se bolj splača pripeljat večim. Če ne drugega zato da spelješ konkurentom ane. Tko da nehaj se delat budalo.
Tud avtoceste gradijo tako, za čim manj denarja. Sepravi po čimkrajši možni poti (glede na teren).
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2009, 13:14
Mojster

Upam, da bo vsaj del tega rešil proračunski denar deljan prek EU>>> pogoji za pridobitev sredstev.

Kar se tras obvoznic in cest tiče pa teren nima neke velike vloge. Interesi so drugi.

Pojdimo nazaj na temo.
Upam, da bomo tudi po spremembah, ki jih TK najavlja lahko gledali TV prek PC. ???
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2009, 23:17
dknez12 Uporabnik dknez12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 136

Po zdaj v teh novostih HD paket?
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2009, 00:19
jaskichee Uporabnik jaskichee ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 166

ne...pri hdju nebo nič novega do jeseni.
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 06:10
Mojster

Ima zadnje dni še kdo težave z dekodiranjem H HD in NG HD. Zadeva mi zatika podobno kot pred časom???
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 07:24
dknez12 Uporabnik dknez12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 136

Ja, kako ne, ce so pisali da pride HD?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
programi, shema, vklopljena

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
§ Torrent strani in ostalo kar se tiče torrentov weha Računalništvo in internet 488 11.11.2010 09:35
kratki info o živalih vilivolcini Živalski svet 95 30.11.2008 15:24
p2p programi _tinchek_ Računalništvo in internet 1 29.06.2008 18:32
SAT1 kocka, vsi ostali programi so ok pcs SiOL TV 19 09.09.2007 11:10
programi za odrasle sanchy SiOL TV 2 24.10.2006 16:26

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:39.