Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.09.2010, 10:07
codeguru Uporabnik codeguru ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2009
Sporočila: 227
Privzeto a se tle ve kdo pije in kdo plača?

torej zadeva sledeča, vaš naročnik sem že od leta 2003, še ko ste posiljevali, da je obvezno vzeti isdn za delovanje adsl interneta. torej vrsto let, seveda je prišlo vmes kdaj da se kaka položnica ni plačala, prišlo je tudi do izklopa, maximum za kak dan, ne da nisem imel denarja, toda ni bilo časa plačati, ker sem bil službeno odsoten v tujini, toda v vseh 7mih letih so bile vse moje obveznosti do vas poplačane in so poplačane ( mogoče z zamudo, toda so ), potem so prišle ugodnosti, ki sem jih vsake toliko izkoristil. vzel sem samsunga 37 ekran ( plačan v celoti v dveh letih ), vzel garmina ( plačan v enem letu ), vzel msi mini pc ( plačan bo letos 12tega meseca v celoti ), sedaj imam še sonyevo tv 40, ki jo plačujem od februarja ter macbook pro, ki se plačuje redno že eno leto. ok zamujam z plačilom ene položnice in pač dobim 3€| opomina, pač pošteno če zamudiš plačaš opimin in je. toda vedno se vse poplača, saj imam preko vas internet ter dve televizije, aja vzel tudi dva sagema ter rukus komplet, torej že veliko stvari.
sedaj hotel vzeti boxa, mi pa pošljete obrazec, ki ga more izpolnit delotajalec??? zakaj že, a ste ga poslali še komu, a je to pogoj. a ste imeli kdaj probleme z menoj???
toda tukaj se še ne konča, ker se odločim da vam tega obrazca ne pošljem, ker se mi zdi debilno in neupravičeno, vse skupaj strgam iin vržem v koš. pač bomo furali sagema naprej ni panike. toda po enem tednu od strganja papirja, me kličejo iz telekoma da so mi siol box storitev vključili??? Torej sedaj bom storitev plačeval, čeprav samega boxa ne bom prejel, ker vam NE BOM poslal podatke od delodajalca.
Torej kaj zdej boste vseeno poslali to kišto in plačam teh borih 50€ v naslednji položnici ali ne?? pa ne mi rečt da naj kličem agente na 080, ker se mi res več ne da z njimi ukvarjat.
Aja pa še to trenutno me mesečna položnica z vsemi naročninami in obroki pride dobrih 160€, ja vem veliko, samo zame še zmeraj plačljiva brez problema, takko da teh 50€ ne predstavljana nobene ovire. saj bo le v enkratnem znesku.
pač vzamem toliko, koliko si lahko privoščim.
Pa brez zamere

Nazadnje uredil codeguru : 21.09.2010 ob 10:50.
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2010, 11:53
Pripravnik
Privzeto Re: a se tle ve kdo pije in kdo plača?

gre se le za ta box in teh 50€. kateri mi ne pripada če ne pošljem potrdilo od delodajalca. ter potem kar vklop funkcije, pa čeprav boxa ne dobim.

aja pa še nekaj kar se tiče vas siol, jaz sem vam dolžen plačilo položnice, za to plačujem mesečno obresti.
kdaj pa boste vi meni izplačali znesek ki ste mi ga dolžni in plačali obresti za vse mesec, karih se ta znesek vleče??

Nazadnje uredil codeguru : 21.09.2010 ob 12:21.
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2010, 16:55
Pripravnik

bi pa še vprašal vse uporabnike tega foruma, če je kdorkoli ali znanec, kolega, pač kdor koli kdaj preden je hotel vzet kak izdelek pri siolu, moral poslati izjavo delodajala??
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2010, 20:10
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 856

Verjetno so te vzeli malo pod drobnogled, ker si pač zamujal s plačili, ker verjetno smatrajo, da nimaš stalnega dohodka.
Zato pa hočjo met izjavo delodajalca, da vidijo, da imaš en stalen dohodek.

In ne, jaz še nisem slišal oz videl, da bi to pošiljali, je pa pomoje tvoje zamujanje plačil položnic jih privedlo do tega.
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2010, 20:47
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659

poglej na servisne strani če maš aktiviran siol box. če nimaš pol ti ne bi smeli zaračunavat 4 eure.
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2010, 20:52
Pripravnik

pal čisto zastopim, samo bi to pričakoval pri rečmo sonyu na programu zvestobe, ki je bil ne vem 800 ali kolik €, ne pa za teh borih 49€

bond008 na servisnih straneh imam sagema in boxa, box ni aktiviran.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2010, 11:55
Senitel Uporabnik Senitel ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2006
Sporočila: 152

Za Sonya 800€ ni bila subvencionirana cena ampak osnovna. 49€ za box je subvencionirana... Mogoče je kaj v povezavi s tem.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2010, 13:03
drogina1 Uporabnik drogina1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Sporočila: 20

Citat:
Objavil-a codeguru Prikaži sporočila
torej zadeva sledeča, vaš naročnik sem že od leta 2003, še ko ste posiljevali, da je obvezno vzeti isdn za delovanje adsl interneta. torej vrsto let, seveda je prišlo vmes kdaj da se kaka položnica ni plačala, prišlo je tudi do izklopa, maximum za kak dan, ne da nisem imel denarja, toda ni bilo časa plačati, ker sem bil službeno odsoten v tujini, toda v vseh 7mih letih so bile vse moje obveznosti do vas poplačane in so poplačane ( mogoče z zamudo, toda so ), potem so prišle ugodnosti, ki sem jih vsake toliko izkoristil. vzel sem samsunga 37 ekran ( plačan v celoti v dveh letih ), vzel garmina ( plačan v enem letu ), vzel msi mini pc ( plačan bo letos 12tega meseca v celoti ), sedaj imam še sonyevo tv 40, ki jo plačujem od februarja ter macbook pro, ki se plačuje redno že eno leto. ok zamujam z plačilom ene položnice in pač dobim 3€| opomina, pač pošteno če zamudiš plačaš opimin in je. toda vedno se vse poplača, saj imam preko vas internet ter dve televizije, aja vzel tudi dva sagema ter rukus komplet, torej že veliko stvari.
sedaj hotel vzeti boxa, mi pa pošljete obrazec, ki ga more izpolnit delotajalec??? zakaj že, a ste ga poslali še komu, a je to pogoj. a ste imeli kdaj probleme z menoj???
toda tukaj se še ne konča, ker se odločim da vam tega obrazca ne pošljem, ker se mi zdi debilno in neupravičeno, vse skupaj strgam iin vržem v koš. pač bomo furali sagema naprej ni panike. toda po enem tednu od strganja papirja, me kličejo iz telekoma da so mi siol box storitev vključili??? Torej sedaj bom storitev plačeval, čeprav samega boxa ne bom prejel, ker vam NE BOM poslal podatke od delodajalca.
Torej kaj zdej boste vseeno poslali to kišto in plačam teh borih 50€ v naslednji položnici ali ne?? pa ne mi rečt da naj kličem agente na 080, ker se mi res več ne da z njimi ukvarjat.
Aja pa še to trenutno me mesečna položnica z vsemi naročninami in obroki pride dobrih 160€, ja vem veliko, samo zame še zmeraj plačljiva brez problema, takko da teh 50€ ne predstavljana nobene ovire. saj bo le v enkratnem znesku.
pač vzamem toliko, koliko si lahko privoščim.
Pa brez zamere
Tudi men so poslali ta obrazec ampak jaz tega ne bom dal izpolnit kajti do zdaj so se bile vse poloznice poravnane. Bos videl cez 3 ali 6 mescov pa bomo obvezno morali vzet tale siol box, ker bodo sagema ukinjali, tako kot prej aminota tukaj zdaj ***ejo samo zaradi tega, ker se nimajo dovolj robe na razpolago ampak jaz samo cakam da mi ta vezava pretece i samo cim prej odidem drugam ker kolk sem prej hvalil siol tolk ga zdaj tudi mrzim
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2010, 13:33
Pripravnik

drogina1 se strinjam s tabo, no vsaj vidm da nisem edini samo jaz bom tudi brez boxa ostal pri siolu, mi se ne menja nekaj kar dela ok,res da baker ampak, dokler bo pri nas optika bo še veliko let minilo, hehehe
drugač pa itak, po novmu leto bo box obvezen, po malo večji ceni
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2010, 13:48
drogina1 Uporabnik drogina1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Sporočila: 20

Citat:
Objavil-a codeguru Prikaži sporočila
drogina1 se strinjam s tabo, no vsaj vidm da nisem edini samo jaz bom tudi brez boxa ostal pri siolu, mi se ne menja nekaj kar dela ok,res da baker ampak, dokler bo pri nas optika bo še veliko let minilo, hehehe
drugač pa itak, po novmu leto bo box obvezen, po malo večji ceni
dasaj glede ucinkovitosti nimam tezav, res spila kot urca ampak so se mi stem zdaj zasrackali plus tega placujem plus7 EUR za prazen nic, ker to so itak posodabljali za siolbox in od tega mi nimamo nic. 7 EUR pa ni malo
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kdo, pije, plača, tle

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
kratka vprašanja, informacije ... Šumar Ostalo 69 04.09.2014 15:38
kratka vprašanja, nasveti, predavanja ... kalin Gospodarstvo 176 29.10.2009 20:39
Plača V Državni Upravi log_log Gospodarstvo 25 26.01.2008 09:58
Plača frizerja mangol Gospodarstvo 16 25.10.2006 18:05
Poklici in plača WESTside Izobraževanje in šola 28 12.05.2006 07:31

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:59.