Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 17.12.2008, 09:25
Dalmatinec Uporabnik Dalmatinec ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Dalmatinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.065
Privzeto Re: Pisanje Dela v podpiro anarholevičarskemu nasilju v Grčiji

Citat:
Objavil-a LinkSyS Prikaži sporočila
Podpiraš požiganje in uničevanje javne in zasebne lastnine? Metanje molotovk na policiste?

Upam, da si zadosti mlad, da lahko klatiš take neumnosti.
Za uničevanje vrednot pa so ponavadi zagreti ravno levičarji, desnaki jih kao podpirajo.
Kaj so vrednote? Nakopičeno bogastvo na ramenih izkoriščanih? Vrednot v dananšnjem svetu skorajda več ni oz. jih je vse manj. In to občutijo tudi mladi na svoji koži, ali pa občutimo, sem še namreč relativno mlad (prav danes sem dopolnil 34 let).
Občutijo tudi vso brezperspektivnost ki jo prinaša današnji čas, zato tudi nakopičeni bes. In v teh časih jih odločno podpiram, naj se zamajejjo temelji vsega, v čemer dandanes živimo!!!
Staro 17.12.2008, 11:23
edvard kardelj Uporabnik edvard kardelj ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce edvard kardelj
Član od: Sep 2008
Naslov: čebine
Sporočila: 65

Citat:
Objavil-a Dalmatinec Prikaži sporočila
Kaj so vrednote? Nakopičeno bogastvo na ramenih izkoriščanih? Vrednot v dananšnjem svetu skorajda več ni oz. jih je vse manj. In to občutijo tudi mladi na svoji koži, ali pa občutimo, sem še namreč relativno mlad (prav danes sem dopolnil 34 let).
Občutijo tudi vso brezperspektivnost ki jo prinaša današnji čas, zato tudi nakopičeni bes. In v teh časih jih odločno podpiram, naj se zamajejjo temelji vsega, v čemer dandanes živimo!!!
Tovariš, čestitam, hkrati pa tudi kot darilo za r. dan:

revolucija još traje...ni panike.
Staro 17.12.2008, 22:53
king16 Uporabnik king16 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1.215

Citat:
Objavil-a Dalmatinec Prikaži sporočila
Kako bi se počutil, če bi ti drhal na ulici med demonstracijami zažgala tvoj osebni avtomobil, vdrla v tvojo malo trgovino, te pretepla in izropala trgovino in podobno.
Zakaj ne usmerijo svojega besa proti vladi, zakaj ne demonstrirajo pred vladnim poslopjem, poslopjem parlamenta itd.
A so krivi za njihovo bedo lastniki avtomobilv, lastniki nmalih uličnih lokalov in trgovin itd itd.?

Značke
anarholevičarskemu, dela, grčiji, nasilju, pisanje, podpiro

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Internet ne dela lp1 Računalništvo in internet 22 26.03.2008 18:32

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:40.