Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Prikaži rezultate anket: Kadite, ste kdaj ali sploh niste nikoli?
Kadim, sem ponosen na to in ne mislim nehati 20 27,78%
Kadim, a se že dolgo trudim nehati 4 5,56%
Kadim, pa bom v kratkem spet nehal 3 4,17%
Sem prenehal kaditi 14 19,44%
Nikoli nisem kadil 31 43,06%
Glasovalci: 72. V tej anketi ne moreš sodelovati

Orodja za teme
Staro 01.10.2007, 10:35
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337
Privzeto Re: Proti-kadilski zakon

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
Sem ti ze enkrat dejal da nimam interesa, da skrbis zame ali nasploh kogarkoli razen tistih, ki si jih sam naredil ali ki si to izrecno zelijo. Moj komentar je bil povsem na mestu glede na tvoje izjave, da se nekadilci v lokalih ne pocutijo prijetno zaradi dima. Zdaj se lepo kaze, kaksno je razmerje med enimi in drugimi, znatno povecanega obiska pa ni opaziti. Kdor zeli kadi se, ce se le da, usede ven.

Vec kot ocitno namrec gojis osebno zamero, ki je nisi sposoben utemeljiti. Trenutna dogajanja so ti pac pisana na kozo, da na grmado za zaziganje specificnih ljudi se sam primaknes svojo malo butarico.

Pateticno.
Saj skrbim za tiste ,ki sem jih naredil in ki to želijo. Veš kako sem se v soboto prijetno počutil ko sem bil v restavraciji in sem jedel in samo dišalo je po hrani in ne po cigaretih družbe pri sosednji mizi in nisem imel strahu da bi zastrupljal otroke in začuda naproti vsem trditvam, ki jih poslušam povsod je lokal bil poln in natakar je od dela bil ves znojen.
Tisti, ki so sedaj najbolj glasni kako nimajo gostov v lokalu naj raje premislijo kaj so naredili narobe in kaj pri njih ne štima, da gosti več ne prihajajo - ne samo zato ker se ne sme kaditi.
Najbolj enostavno je sedaj udarjati po edinem pametnem zakonu te vlade, medtem pa sedeti križem rok in jamrati kakor na stotine ljudi pred zavodom za zaposlovanje, ki nočejo dela ampak samo denarno pomoč samo da jim ne bi bilo potrebno delati.
Odkar je stopil v veljavo kadilski zakon sem obiskal kar nekaj restavracij ob različnih časih in v različnih dneh in vse so bile polne, celo na prosto mizo sem že moral čakati. Obiskal sem nekaj urejenih lokalov z ponudbo in tudi tam je bilo polno (znotraj in zunaj) ampak prazne so vaške beznice, kjer pameten človek tako ali tako ne zahaja - tudi pameten kadilec ne.

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/
Staro 01.10.2007, 10:37
Uporabnik

Citat:
Objavil-a panacmo Prikaži sporočila
Podpiram prepoved kajenja v restavracijah, ampak lokali so druga zgodba.Terase so vedno polne notranjost pa skoraj prazna.Gostinci poročajo od 20 do 50% upada prometa. Dobro se vidi da je ziher vec kot 70% obiskovalcev lokalov kadilcev, zato prosim nekadilce da nehajo ****it da se mora manjšina podrediti večini ker smo v tem primeru kadilci večina.
Kadilci ste v manjšini in ne glede z katerega zornega kota gledate boste ostali v manjšini. Ah ja ali veš da kajenje povzroča tudi impotenco!

Staro 01.10.2007, 10:49
Kajtimar Uporabnik Kajtimar ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kajtimar
Član od: Dec 2004
Sporočila: 2.961

Citat:
Objavil-a biz Prikaži sporočila
Kadilci ste v manjšini in ne glede z katerega zornega kota gledate boste ostali v manjšini. Ah ja ali veš da kajenje povzroča tudi impotenco!
Pretirana gorečnost pa v stagnacijo intelekta.

Lep dan vsem skupaj...

A. Einstein
Staro 01.10.2007, 12:22
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Kajtimar Prikaži sporočila
Pretirana gorečnost pa v stagnacijo intelekta.

Lep dan vsem skupaj...
Narobe - gorečnost v nasprotju z tvojo trditvijo celo vzpodbuja intelekt in lahko pelje človeka do novih dimenzij in širjenje obzorja, saj trenira um in možganske celice.
Kajenje zastruplja možganske celice in pospešuje odmiranje le-teh kar dejansko privede do stagnacije intelekta in ožanje obzorja! ZNANSTVENO DOKAZANO
Pretirana gorečnost je človeštvo pripeljalo na luno, preko oceana in še bi lahko naštevali

Staro 01.10.2007, 13:03
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

Ali pa v RKC.
Staro 01.10.2007, 14:27
Uporabnik

Citat:
Objavil-a kartako Prikaži sporočila
Ali pa v RKC.
Spet narobe, saj RKC dejansko ugajajo bolj malo gorčneži, saj bi drugače lahko ogrožali njihov obstoj in pripeljali do vprašanj, ki RKC niso najbolj po všeči. RKC ljubi predvsem lahko vodljive manj inteligentne ljudi, posebej malo senilne in hitro pozabljive ter najboljše še bolane, ki v upanju na odrešitev prepišejo vso svoje premoženje po smrti na RKC.

Staro 01.10.2007, 14:43
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Poročilo s terena...
na Miklošičevi, na Pločniku...rastejo gobe, pa ne jurčki
Staro 01.10.2007, 15:03
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

No 80 strani ste imeli več kot dovolj da ste predebatirali vse možne pozittivne in negativne lastnosti omenjenega zakona!

Zaklepam!

Tu mai nei nga toa e!!!

Značke
protikadilski, zakon

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Umik obveznega cepljenja proti hepatitisu-B ? platane Zdravje 74 16.03.2007 11:53
Sankcije proti Iranu sati Svet 120 20.01.2007 11:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:09.