Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.11.2008, 14:34
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719
Angry Zaračunavanje PRD dostopa po novem za vse naročnike na razvezanem dostopu?

Imam paket trio s polno programsko shemo.Klical sem na 0808000 kjer so mi potrdili, da se po novem PRD dostop obračuna vsem naročnikom siol storitev na razvezanem dostopu, torej naročnikom, ki nimajo več fiksne telefonije pri Telekomu. Z DDV-jem naj bi to bilo 3eur dodatka. Je to resnica ali spet en lari fari oz. nepreglednost in netočnost siolovih računov?! Sumljiva mi je še ena postavka na računu in sicer klici v območje 4 (klical sem k mobilnemu operaterju wind v Italiji-tako piše tudi na izpisku telefonskih klicev za preteklo obračunsko obdobje). Čudi me to, da Italija sploh ni v območju 4, zato mi ni jasno kako mi klice lahko obračunajo po ceniku območja 4, če Italije pod tem območjem sploh ni na seznamu?! Od kdaj zavraga je pod območjem 4 sploh Italija-še nikoli pri nobenem operaterju ni bila!
Odgovorite s citatom
Staro 12.11.2008, 17:02
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064
Privzeto Re: Zaračunavanje PRD dostopa po novem za vse naročnike na razvezanem dostopu?!

ITALIJA - WIND 003932 minuta 0,32 brez DDV 0,38 z DDV
ITALIJA - WIND 003938 minuta 0,32 brez DDV 0,38 z DDV

Videti je, da so mobilne št. v Italiji v območju 4. To najdeš na dnu strani: http://www.siol.net/storitve/siol_telefonija/cenik.aspx

Če tisti klic odstopa od cenika, pošlji reklamacijo. Na hrbtni strani računa boš našel podatke o kam in kako.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 12.11.2008, 17:41
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719
Privzeto Re: Zaračunavanje PRD dostopa po novem za vse naročnike na razvezanem dostopu?!

Hvala za pomoč sem videl, da zadeva kar se tiče klicev v Wind Italija štima kot mora. Zanima me pa še za tale PRD dostop, če ga po novem mora plačati vsak siolov naročnik na razvezanem dostopu? Očitno da ja...

Še enkrat hvala za obrazložitev!
Odgovorite s citatom
Staro 13.11.2008, 08:56
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.781

Vsak naročnik na PRD ima zaračunan dodatek 3 EUR, razen tistih, ki imajo polno tv shemo in trio paket. Poln trio paket je tako 39 EUR namesto 42 EUR.
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2008, 13:45
SaLu Uporabnik SaLu ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 1

Jaz imam polno TV shemo in paket TRIO neomejeni, pa ima vseeno obračunan PRD dodatek.
Bi bilo dobro poklicati in reklamirati?
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2008, 13:49

Koliko dobivaš zadnje mesece zaračunano (brez klicev)? PRD se obračuna, a se hkrati obračuna tudi popust na PRD.
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2008, 13:57
Wampek Uporabnik Wampek ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 170

Opa Tilen. Če te prav razumem, vsakemu, ki ima razvezan dostop, trio paketin pa polno tv shemo, se PRD ne bi smel obračunat?

Sam imam točno to pa se mi PRD pridno računa že dva meseca odkar sem šel na razvezan dostop.

Lahko glede na moj izpisek potrdiš da imam PRD neupravičeno zaračunan?

Nazadnje uredil Wampek : 11.12.2008 ob 14:20.
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2008, 14:57
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Ali nimaš obračunanega popusta v višini cene?
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2008, 15:06

wampek in salu, dajta mi uporabniško ime na ZS pa bom pogledal.
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2008, 18:09
Krpan65 Uporabnik Krpan65 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 2

Jaz imam polno TV shemo in paket TRIO osnovni, pa ima vseeno obračunan PRD dodatek....
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dostopa, dostopu, naročnike, novem, prd, razvezanem, vse, zaračunavanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:18.