Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 19.03.2013, 15:49
luke46 Uporabnik luke46 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2012
Sporočila: 5
Privzeto Padanje povezave/ omejen dostop

Pozdravljeni,
imam težave z wifi povezavo. Dnevno mi tako velikokrat javi omejena povezava in moram resetirati modem.
Decembra so mi zamenjali modem Sagema z Oxygen in od takrat se pojavljajo razne težave.
Sprva sem imel wifi vključen na Oxygen, vendar ni dolgo delovalo (3 dni smo se s tehniki trudili vzpostaviti povezavo), zato sem modem nastavil le kot ruter in wifi vključil na mojem Linksysu, ter se mi sedaj Linksys povezuje v internet.
Vendar pa mi v zadnjem času velikokrat pade povezava, sploh če kaj downlodam, napiše mi omejena povezava, vendar ostanem povezan brezžično, le internet ne deluje.
Probal sem tudi preko kabla ampak je isto.

Jaz sumim, da je modem Oxygen bolj slaba kitajska roba in je to vzrok za motnje. Linija ne bi smela biti prešvoh, ker smo od centrale dobrih 50m.

Pojavljale so se tudi težave z IPTV, slika je bila kockasta, vendar sem to rešil z naročilom dodatnega tv kanala.
Odgovorite s citatom
Staro 20.03.2013, 01:01
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.781
Privzeto Re: Padanje povezave/ omejen dostop

Citat:
Objavil-a luke46 Prikaži sporočila
Pozdravljeni,
imam težave z wifi povezavo. Dnevno mi tako velikokrat javi omejena povezava in moram resetirati modem.
Decembra so mi zamenjali modem Sagema z Oxygen in od takrat se pojavljajo razne težave.
Sprva sem imel wifi vključen na Oxygen, vendar ni dolgo delovalo (3 dni smo se s tehniki trudili vzpostaviti povezavo), zato sem modem nastavil le kot ruter in wifi vključil na mojem Linksysu, ter se mi sedaj Linksys povezuje v internet.
Vendar pa mi v zadnjem času velikokrat pade povezava, sploh če kaj downlodam, napiše mi omejena povezava, vendar ostanem povezan brezžično, le internet ne deluje.
Probal sem tudi preko kabla ampak je isto.

Jaz sumim, da je modem Oxygen bolj slaba kitajska roba in je to vzrok za motnje. Linija ne bi smela biti prešvoh, ker smo od centrale dobrih 50m.

Pojavljale so se tudi težave z IPTV, slika je bila kockasta, vendar sem to rešil z naročilom dodatnega tv kanala.
Opisano bi lahko imelo vzrok v liniji ali modemu.

Na ZS mi posredujte vaše uporabniško ime in podrobneje bom preveril delovanje obeh.

Lp
Sandi
Odgovori

Značke
dostop, omejen, padanje, povezave or

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Padanje hitrosti povezave mumiran O storitvah 4 10.11.2010 19:10
Digitalni dostop - optika jaznanetu O storitvah 2 07.09.2010 17:33
Kako povečam hitrost ADSL povezave? howrude Tehnična pomoč 13 22.08.2009 22:24
Padanje povezave MTB75 Tehnična pomoč 17 12.09.2008 11:55
dodatni dostop modelko Tehnična pomoč 4 02.09.2006 10:13

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:36.