Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.04.2013, 19:15
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.033
Privzeto Re: HD programi ne delujejo

Problem spoštovana Nataša je v tem, da enako plačujejo tisti ki lahko gledajo HD programe in tisti ki jih ne morejo. To je samo še ena podla marketinška poteza, da so dejansko vsi ki želijo imeti naročeno Mega shemo in zaradi tehničnih ralozogov ne morejo gledati HD kanalov prisiljeni v naročilo Mega HD sheme.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 20:34
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.054

To je pač turbo kapitalizem kjer ni pomembno nič drugega kot dobiček.

Mene pa zanima kam pošilja telekom svoje svetovalce na predavanja.Ker kadakoli so kakšna bolj konkretna vprašanja se spretno izognejo konkretni temi.
Uporabnik je postavil tole vprašanje :
Citat:
Objavil-a danilo Prikaži sporočila
Kako je sedaj s ceno paketa - nam HD programi ne delajo, ker je preslaba linija. Nihče pa mi ne zna povedati, če se potem to upošteva pri ceni? Zakaj plačevati, saj ni moja krivda, da ne morem gledati!?
Dobil je tale odgovor :
Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Nihče ni drugorazredni uporabnik.
Zavedamo se, da je še nekaj uporabnikov katerim programi v HD niso dostopni, po drugi strani pa smo jih pribljižali vsem ostalim. Programska shema se je razširila tako z HD kot SD programi. Vsebine SD programov ne bi komentirala, saj gre za stvar okusa posameznika.
Mega HD shema vsebuje raznolike, atraktivne programe, trudimo se tudi, da bi jih bila večina podnaslovljenih. Cena dodatka se je res nekoliko povišala, vendar menimo, da je ponudba še vedno konkurenčna.
LP
Nataša
Sedaj pa naj mi nekdo pove kje je tu dogovor na vprašanje @danilo ?
Ja ni ga.

Če bi jaz v službi tako mutil in zavajal,bi letel prej kot v enem tednu.Tu jim pa celo izobraževanja organizirajo da jih naučijo kako mutiti meglo.

Pa to nič kriva Nataša......in še x svetovalcev,delajo pač po navodilih big bosov ki kasirajo lep denar iz firme ki je bila včasih last vseh nas.

lp

Nazadnje uredil cveto : 29.04.2013 ob 20:38.
Odgovorite s citatom
Staro 30.04.2013, 07:05
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 243

Citat:
danilo
Novinec
Član od: Feb 2009
Sporočila: 79
Re: HD programi ne delujejo
Kako je sedaj s ceno paketa - nam HD programi ne delajo,
ker je preslaba linija. Nihče pa mi ne zna povedati, če se potem to upošteva pri ceni? Zakaj plačevati, saj ni moja krivda, da ne morem gledati!?
Citat:
Sporočite mi, prosim, svoje uporabniško ime na ZS.

Cena programske sheme Mega se je povišala za 2,5 EUR. Poleg HD programov so bili na shemo vključeni tudi novi programi v SD. Če vam programska shema ne ustreza, si jo lahko spremenite na Servisnih straneh na Standardno.

LP
Nataša
Problem je cena, ne paket. Ker HD programov ne morem gledati, plačam pa - in ta krivda je na vaši strani, ne ker imam jaz kaprice zaradi programske sheme.
Odgovorite s citatom
Staro 30.04.2013, 08:02
sauperle Uporabnik sauperle ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 87

Citat:
Nihče ni drugorazredni uporabnik.
Zavedamo se, da je še nekaj uporabnikov katerim programi v HD niso dostopni, po drugi strani pa smo jih pribljižali vsem ostalim. Programska shema se je razširila tako z HD kot SD programi. Vsebine SD programov ne bi komentirala, saj gre za stvar okusa posameznika.
Mega HD shema vsebuje raznolike, atraktivne programe, trudimo se tudi, da bi jih bila večina podnaslovljenih. Cena dodatka se je res nekoliko povišala, vendar menimo, da je ponudba še vedno konkurenčna.
LP
Nataša
Hm, zakaj pa pol pri znancu, ki je par kilometrov vstran, pri istem naročilu storitev
in isti ceni, omogočeno več (lahko gleda hd programe, ima možnost dveh tv-jev, snemanje box-a) toliko o vaši drugorazrednosti.
Glede vašega zavedanja, naročnik sem osem let in linija je še vedno ista, kot pred osmimi leti. Glede na razvoj dogodkov bo še verjetno nadaljnih dvajset let ista.

lp vaš drugorazredni uporabnik
Odgovorite s citatom
Staro 30.04.2013, 11:42
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Ko sem prvič videl tlačenje HD med SD sem rekel da bo "štala". Ker ljudje ne spremljajo zadeve zadosti podrobno bo to šele z računi v praksi izraženo.

Edino normalno in nenazadnje fer bi bilo, da bi za tiste, kjer je sinhro pod 6MB pustili stari mega brez HD. So novi SD kanali. Pa ji vržte ven!
A seveda to ne pokrije računice ukinitve HD dodatka. Saj se računa, da bo v luft skakalo le nekaj % naročnikov. Ostali pa bodo znesek na položnici tiho poravnali...
Skratka spet marketinški umotvori po zgledu tistih iz konca devetdesetih in kasnejših ISDN_ADSL variant.
Dajte vse HD-je v osnovno shemo! Vključno z NG HD!
Odgovori

Značke
delujejo, programi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
XX erotični programi danilo SiOL TV 6 14.12.2012 07:54
Kabelska TV - analogni programi mepa SiOL TV 14 24.01.2012 15:26
Pink programi na SiOL TV krepki SiOL TV 64 05.10.2010 09:20
Tv programi problem AndreJ17 SiOL TV 0 06.07.2009 20:22
Siol TV mpeg2 določeni programi ne delujejo več rahonet SiOL TV 1 29.05.2009 06:09

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:32.