Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 16.09.2005, 14:34
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933
Privzeto

Predlog zakona je bil konec Junija zavrnjen, tako da nimam pojma o kakšnem zakonu govorite!
Staro 16.09.2005, 16:49
camp
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

A kar sam si oceniš prikolico??? Ena proti približno! Po kakšnem kriteriju pa oni ocenjujejo? Spet ena proti približno. Vem,da v našem AC ful pritiskajo zaradi tega, res me pa zanima ali ima carina za to zakonsko podlago!!!

Staro 16.09.2005, 17:42
Odvisnik
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava camp

A kar sam si oceniš prikolico??? Ena proti približno! Po kakšnem kriteriju pa oni ocenjujejo? Spet ena proti približno. Vem,da v našem AC ful pritiskajo zaradi tega, res me pa zanima ali ima carina za to zakonsko podlago!!!

Če imaš probleme in pritiske v svojem ac, je mogoče bolje da si urediš zakup kampiranja na privatni zemlji in ne v kampu!
Staro 17.09.2005, 11:10
Smarty Uporabnik Smarty ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Smarty
Član od: Sep 2002
Sporočila: 25.822
Privzeto

Ok, napisala sm, kako so urejal pr nas. Ne vem, kako to zgleda na oko. Mi smo jo registriral.

In, bobi, ne vem, kako je z zakonom, samo pr nas mormo dokumente dostavt do zimovanja in hočeš nočeš, zakon gor al dol, če hočmo drugo leto bit v kampu, imet lepe odnose in spomladi dočakat "celo prikolico", mormo zadeve porihtat.

Vsak pa ureja to na svoj način in tko kot mu paše. Ali je v kapmu in se podreja pravilom lastnika ali pa gre na privat parcelo in je sam svoj šef.

Kaj bomo dobrega jedli?
Staro 17.09.2005, 14:23
camp
Guest
Privzeto

Tudi mi bi jo raje registrirali, ampak jo potem moramo pripeljat v Slovenijo - na LPP. Baje to samo tam delajo. Stara je 18 let in pripeljana iz Nemčije. Stroški prevoza v Slo niso poceni, pa še pol ne vemo, če bo z njo vse ok, da jo bomo lahko registrarali. Vsekakor je registracija boljša varianta. Ima kdo kakšne izkušnje s tem, kako poteka registracija?
Staro 17.09.2005, 14:45
Odvisnik
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Smarty

Ok, napisala sm, kako so urejal pr nas. Ne vem, kako to zgleda na oko. Mi smo jo registriral.

In, bobi, ne vem, kako je z zakonom, samo pr nas mormo dokumente dostavt do zimovanja in hočeš nočeš, zakon gor al dol, če hočmo drugo leto bit v kampu, imet lepe odnose in spomladi dočakat "celo prikolico", mormo zadeve porihtat.

Vsak pa ureja to na svoj način in tko kot mu paše. Ali je v kapmu in se podreja pravilom lastnika ali pa gre na privat parcelo in je sam svoj šef.

Kaj bomo dobrega jedli?
Ok Smarty, sedaj te razumem.
Ker vas v kampih izsiljujejo ste si morali urediti registracijo.

Je pa naprimer zanimivo kako bodo nekateri registriral stare prikolice, če so se naprimer založili dokumente ali pa jih po vseh teh letih zgubili!
Staro 17.09.2005, 17:50
Smarty Uporabnik Smarty ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Smarty
Član od: Sep 2002
Sporočila: 25.822
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava bobi
Ok Smarty, sedaj te razumem.
Ker vas v kampih izsiljujejo ste si morali urediti registracijo.

Je pa naprimer zanimivo kako bodo nekateri registriral stare prikolice, če so se naprimer založili dokumente ali pa jih po vseh teh letih zgubili!
Te štorije bomo pa cele prvomajske praznike leta 2006 poslušal [}]:D

Kaj bomo dobrega jedli?
Staro 18.09.2005, 14:02
franch
Guest
Privzeto Otok Hvar

Mene pa zanima Otok Hvar, kje je na otoku boljše dopustovati, oziroma kje so peščene plaže.Hkrati bi prosil če mi kdo lahko posreduje podatke o kakšnem solidnem apartmaju za dve osebi ne daleč od peščene plaže (slike, cene, mail...).

www.goricko.net
Staro 18.09.2005, 16:14
TuNina Uporabnik TuNina ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce TuNina
Član od: Apr 2003
Sporočila: 17.953
Privzeto

jaz sem bla na vzhodnem delu in tam so bile v glavnem skalnate plaže.. ponavadi mi skale niso kul, tukaj pa je blo fajn, ker so v bistvu take ogromne plošče in brez problema prideš v vode (in ven).

za zahodni Hvar (Starigrad, Jelsa, Hvar) pa ne vem.. mogoče majo tud peščene plaže.

Staro 20.09.2005, 14:22
Mighty Uporabnik Mighty ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Mighty
Član od: Jun 2005
Naslov: Tamo daleko
Sporočila: 910
Privzeto

bil v starem gradu v ful dobri vili za zlo mal dnar. osebno ti svetujem, ´da se mal okol peljes in zbijas ceno. se ful da. glede plaz. v samih mestih men niso kul tko, da se zapel mal okol in bos nasel prav lepe koticke, ki ne bojo prenapolnjeni. mislim, da mas pr kampu vrbosko pesek.

------------------------------
My life is my message.
-MAHATMA GHANDI-

Značke
hrvaškem, medulin, mnenje, pjesčena, počitnice, uvala

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:19.