Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.01.2018, 18:01
astrolog Uporabnik astrolog ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2015
Sporočila: 43
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Če sodim po sebi, gledam POP, A kanal, Kino, Brio vse skupaj morda 1 uro na mesec.
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2018, 00:20
maks Uporabnik maks ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 177

Tudi pri meni je podobno? Kaj pa naj gledam? Zato pa tudi pravim: "Ukinite POP TV in znižajte ceno."
Dovolj je bilo izsiljevanja s strani POP TV-ja s podražitvami! Vsaj 80 odstotkov njihovih programov ni nič drugega kot ponavljanje. Ponavljanje! In ponavljanje! Za povrhu pa še tisti šest in več minutni reklamni vložki, ki jim ni konca. In na račun takih programov naj ne krivi ne dolžni plačujemo več!? Ne, ne in ne! Ni mi problem plačevati več, če vem zakaj in kaj plačujem. Da pa bom s svojim denarjem podpiral neke POP TV-jevce, ki se že leta obnašajo, kot da so samozadostni in od boga poslani, da se delajo norca iz poštenih ljudi, pa nikakor. Nikakor!

In da bo vsakdo razumel, kdo so ti POP TV jevci, naj povem, kako se obnašajo do gledalcev.

Ko je lani Slovenijo obiskal italijanski igralec Paolo Villaggio (Ugo Fantozzi), sem na TV Slovenijo in POP TV naslovil prošnjo, da bi na svoj program uvrstili Fantozzijeve filme. Z nacionalke so mi še isti dan prijazno odgovorili, s POP-a pa ničesar. Čez nekaj tednov sem jim napisal še eno pismo in zopet nič. Briga frajerje za gledalce! So samozadostni in udobno živijo s ponavljanji in izsiljenimi, toda neupravičenimi podražitvami, na katere pa operaterji pristajajo, saj potem itak vse prevalijo na nas uporabnike. Kako dolgo še?

Nazadnje uredil maks : 09.01.2018 ob 08:11.
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2018, 10:35
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a maks Prikaži sporočila
Tudi pri meni je podobno? Kaj pa naj gledam? Zato pa tudi pravim: "Ukinite POP TV in znižajte ceno."
Dovolj je bilo izsiljevanja s strani POP TV-ja s podražitvami! Vsaj 80 odstotkov njihovih programov ni nič drugega kot ponavljanje. Ponavljanje! In ponavljanje! Za povrhu pa še tisti šest in več minutni reklamni vložki, ki jim ni konca. In na račun takih programov naj ne krivi ne dolžni plačujemo več!? Ne, ne in ne! Ni mi problem plačevati več, če vem zakaj in kaj plačujem. Da pa bom s svojim denarjem podpiral neke POP TV-jevce, ki se že leta obnašajo, kot da so samozadostni in od boga poslani, da se delajo norca iz poštenih ljudi, pa nikakor. Nikakor!

In da bo vsakdo razumel, kdo so ti POP TV jevci, naj povem, kako se obnašajo do gledalcev.

Ko je lani Slovenijo obiskal italijanski igralec Paolo Villaggio (Ugo Fantozzi), sem na TV Slovenijo in POP TV naslovil prošnjo, da bi na svoj program uvrstili Fantozzijeve filme. Z nacionalke so mi še isti dan prijazno odgovorili, s POP-a pa ničesar. Čez nekaj tednov sem jim napisal še eno pismo in zopet nič. Briga frajerje za gledalce! So samozadostni in udobno živijo s ponavljanji in izsiljenimi, toda neupravičenimi podražitvami, na katere pa operaterji pristajajo, saj potem itak vse prevalijo na nas uporabnike. Kako dolgo še?
Točno tako...
Svinjarija na kubik.

Ni bilo problema narediti balkanskega,hbo,cinestar...paketa . Tale proplus pa pod prisilo forsirajo.

In še kar grozijo da se bo še naprej dražilo...Pa res so izgubili kompas.

In ta akos in varstvo potrošnikov ,to je vse skupaj ena velika mafija.

Brez skrbi ,da si ob vsaki podražitvi še sami operaterji primaknejo svoj lonček.

Da bo pa en internet s televizijo največji strošek nekega normalnega gospodinjstva je pa res adijo pamet.

Ne pozabiti še prispevek za rtv slovenija.

Takšni paketi so v tujini bistveno cenejši.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2018, 19:36
Pripravnik

Tudi pri meni je že nekaj časa glavni strošek Telekom. Cenejša je elektrika, ogrevanje in voda! Logika pa taka!!!
Odgovorite s citatom
Staro 11.01.2018, 23:25
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279
Exclamation Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Točno tako...
Svinjarija na kubik.

Ni bilo problema narediti balkanskega,hbo,cinestar...paketa . Tale proplus pa pod prisilo forsirajo.

In še kar grozijo da se bo še naprej dražilo...Pa res so izgubili kompas.

In ta akos in varstvo potrošnikov ,to je vse skupaj ena velika mafija.

Brez skrbi ,da si ob vsaki podražitvi še sami operaterji primaknejo svoj lonček.

Da bo pa en internet s televizijo največji strošek nekega normalnega gospodinjstva je pa res adijo pamet.

Ne pozabiti še prispevek za rtv slovenija.

Takšni paketi so v tujini bistveno cenejši.

lp

Ja res še tale rtv prispevek treba placevat pa te te niso normalni tlele.Jedino nekateri na socialni kateri so si lahko zrihtajo free plačevanje rtv prispevka...
Groza že tako in tako drago in potem se posebej slo1 placat in sedaj še pop tv. najbulje da
Odgovorite s citatom
Staro 12.01.2018, 07:36
Kochagnus Uporabnik Kochagnus ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2013
Sporočila: 270

Danes vidim nov program, ki če bo ostal v shemi lahko rečem le to: Telekom čestitke!
Odgovorite s citatom
Staro 12.01.2018, 07:59
Simke976 Uporabnik Simke976 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2016
Sporočila: 43

In kateri naj bi bil to?
Odgovorite s citatom
Staro 12.01.2018, 08:11
Kochagnus Uporabnik Kochagnus ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2013
Sporočila: 270

Citat:
Objavil-a Simke976 Prikaži sporočila
In kateri naj bi bil to?
Focus TV, sicer v italijanščini, ampak to je odličen program z dokumentarci.
Odgovorite s citatom
Staro 12.01.2018, 11:46
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.233

Ja dodali so italanske programe kot je Focus , RaiSport , RaiMovie , RaiYoyo , TV 8 ..

Ti programi so verjetno za tiste ki so blizu Italije..

Nazadnje uredil Rusy : 12.01.2018 ob 12:16.
Odgovorite s citatom
Staro 12.01.2018, 12:40
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Kochagnus Prikaži sporočila
Focus TV, sicer v italijanščini, ampak to je odličen program z dokumentarci.
Ti si pa res padel na glavo! Koliko Slovencev pa govori italijansko? Ne smeši se, lepo te prosim, s takimi neumnimi izjavami!

Viviamo in Slovenia, dove si parla nella lingua Slovena.

Nazadnje uredil maks : 12.01.2018 ob 12:47.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
balkanskih, bundesliga, eurosport, ftv, hbo, katere, klub, nimamo, novatv, nove, novi, pogrešate, prime, progamov, programa, programe, programi, programska, rtl, shema, siol, sport, sportklub, več, zahteva, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:18.