Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.04.2019, 11:41
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 842
Privzeto Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Ogled nazaj ne dela na nobenem kanalu.. Posnetek ni na voljo.
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2019, 17:13
taranenko Uporabnik taranenko ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a AC5Hz Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

sem nov uporabnik in opažam da se mi slika na posameznih kanalih (najbolj je to opazno pri športu, SK-ji, Š-ji,..) zatika na način, kot bi vsake toliko časa za sekundo prikazalo gibanje v počasnem posnetku. Ker tega ne opažam na vseh kanalih, me zanima ali ima kdo podoben problem ali gre za napako pri meni in moram dalje reševati. Hvala, lp.
Sem že tudi večkrat doživel na hrvaških RTL kanalih, ne spomnim se točno, na katerem. Je napaka NEOta, ker včasih pomaga preklop na drugi kanal in nazaj.
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2019, 15:45
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.370

@pal, prosim, sporočite mi na ZS vaše uporabniško ime in kontaktno telefonsko številko.
@taranenko in @AC5hz, prosim, sporočite mi na ZS vaše uporabniško ime. Če je mogoče posneti pojav, ki ga opisujete v krajšem video posnetku mi lahko na ZS posredujete povezavo do posnetka, kar nam bo olajšalo diagnostiko problematike.
LP
Sandi
Staro 17.04.2019, 15:53
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Sporočila: 6.370

Citat:
Objavil-a mungo2890 Prikaži sporočila
Do sedaj nisem imel teh problemov..podnapisi se vklopijo šele po 15-20 sekundah,,na HBO, cinemax, fox kanalih, history in večini tujih programov.
lp
Za lažjo diagnostiko problematike mi, prosim, posredujte krajši video posnetek težave. Posnetek mi lahko posredujete v obliki povezave na ZS lahko mi posnetek posredujete tudi prek e-pošte na tehnicna.pomoc[@]telekom.si. Prosim, nujno navedite v sporočilu tudi vaše uporabniško ime ali kateri drug naročniški podatek.

LP
Sandi
Staro 18.04.2019, 06:51
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 834

Citat:
Objavil-a taranenko Prikaži sporočila
Sem že tudi večkrat doživel na hrvaških RTL kanalih, ne spomnim se točno, na katerem. Je napaka NEOta, ker včasih pomaga preklop na drugi kanal in nazaj.
Bizarno.
Odgovorite s citatom
Staro 18.04.2019, 10:17
AC5Hz Uporabnik AC5Hz ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2019
Sporočila: 3

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
@pal, prosim, sporočite mi na ZS vaše uporabniško ime in kontaktno telefonsko številko.
@taranenko in @AC5hz, prosim, sporočite mi na ZS vaše uporabniško ime. Če je mogoče posneti pojav, ki ga opisujete v krajšem video posnetku mi lahko na ZS posredujete povezavo do posnetka, kar nam bo olajšalo diagnostiko problematike.
LP
Sandi
Pozdravljeni,

hvala za odziv, vendar sem vceraj prijavil napako, se oglasil v poslovalnici, zamenjal box (neo za box s, moja odlocitev) in do sedaj zadeva dela bp. Upam, da je bila res napaka v neotu. Lp.
Odgovorite s citatom
Staro 18.04.2019, 20:00
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 834

Citat:
Objavil-a AC5Hz Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

hvala za odziv, vendar sem vceraj prijavil napako, se oglasil v poslovalnici, zamenjal box (neo za box s, moja odlocitev) in do sedaj zadeva dela bp. Upam, da je bila res napaka v neotu. Lp.
Ja to pa je blamaža za telekom, zamenjati neo za box s. Čas je, da objavite, da so neoti neprimerni za nadaljnjo uporabo in da jih lahko naročniki zamenjajo za box s. Vsaj toliko ste lahko pošteni do nas naročnikov. Sicer 4k kanali odpadejo, pa stvar vsaj dela.
Odgovorite s citatom
Staro 19.04.2019, 12:02
AC5Hz Uporabnik AC5Hz ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2019
Sporočila: 3

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Ja to pa je blamaža za telekom, zamenjati neo za box s. Čas je, da objavite, da so neoti neprimerni za nadaljnjo uporabo in da jih lahko naročniki zamenjajo za box s. Vsaj toliko ste lahko pošteni do nas naročnikov. Sicer 4k kanali odpadejo, pa stvar vsaj dela.
Ni potrebno delati takšne drame. To je bila popolnoma moja odločitev. Mi je bila ponujena zamenjava neota, ampak sem odklonil. Za mojo uporabo tvja ga dejansko ne potrebujem. Lp.
Odgovorite s citatom
Staro 23.04.2019, 18:43
prsmk Uporabnik prsmk ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2017
Sporočila: 87

Tržič TV slika stoji Pa hokej finale odlični ste res svaka vam čast..Človek zmeraj nekaj hoče pogledat pa je zmeraj vedno in to samo na telekomu (((((
Odgovorite s citatom
Staro 23.04.2019, 19:10
mungo2890 Uporabnik mungo2890 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 12

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Za lažjo diagnostiko problematike mi, prosim, posredujte krajši video posnetek težave. Posnetek mi lahko posredujete v obliki povezave na ZS lahko mi posnetek posredujete tudi prek e-pošte na tehnicna.pomoc[@]telekom.si. Prosim, nujno navedite v sporočilu tudi vaše uporabniško ime ali kateri drug naročniški podatek.

LP
Sandi
pozdravljeni,
hvala za odziv vendar se je začuda zdaj zopet normaliziralo.Saj upam, da bo tako tudi ostalo

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:11.