Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 16.09.2006, 17:33
lady_lucifer
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Ženske in ocenjevanje ženske lepote

Citat:
Objavil-a roxa
odvisno, če ocenjujejo takšne ki imajo težave same s seboj bo negativno.....jaz vem da znam oceniti vsaj približno in se krutim besedam izogibam
tocno tako, take najraj obrekujejo...in na koncu po moznosti se recejo, da same nimajo nobenih problemov....kao
Staro 16.09.2006, 19:24
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144

Citat:
Objavil-a spartan
Njuška.....če se spomniš moje teme z naslovom...ena drugačna........ na Lj & Spolnosti; se spomnim, da nisi bila ravno mila (čeprav je bilo hipotetično) :D:D
Because, what's the difference?
Staro 19.09.2006, 10:38
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201

Citat:
Objavil-a lady_lucifer
tocno tako, take najraj obrekujejo...in na koncu po moznosti se recejo, da same nimajo nobenih problemov....kao
Po eni strani smo vsi takšni stvar je samo v zavedanju....tega se zavedaš ali pa ne
Staro 20.09.2006, 15:34
Živa zmeda

Citat:
Objavil-a roxa
Po eni strani smo vsi takšni stvar je samo v zavedanju....tega se zavedaš ali pa ne
Jaz imam pa rada, če se ljudje zavedajo, da ni najbolj prijetno, če te obremenjujejo s svojimi problemi, še posebej, če so le-ti banalni...
Primer: s prijateljico sediva in klepetava ob pivu, pride en tip, vpraša, če lahko prisede, začne s klasičnimi vprašanji, od kod sva, kaj počneva, če študirava, blablabla, nato pa se debata preseli na njegov pogled na ženske; alias ženskam je lažje, mi takoj dobimo za fukat, pa tudi, če so ene še tako grde, tipi morajo bit pa ne-vem-kakšni, on zato hodi na kurbe, mi glumimo, manipuliramo, če nam zapaše kdo drug, tipa takoj skenslamo in se ne oziramo na to, da ga bomo prizadele... Blah. Pa koji kurac sva mu midve, kanti za smeti?
Ne vem, človek mora imeti občutek za to, komu, kdaj in kakšne probleme bo razlagal ljudem...

In ne, to ne pomeni, da mora po drugi strani igrati nadčloveka, ki vse zmore sam, brez kakršne koli tuje pomoči, da svojo situacijo predstavlja, kot da on nima nobenih težav, nato pa veselo tolče po vseh, ki priznajo, da jim v življenju ne gre ravno najbolj gladko....

Če gre pa za človeka, ki vestno poudarja tuje probleme, čeprav ima sam iste (pa jih ne prizna, ja), gre pa za čisto preprost obrambni mehanizem.
Staro 20.09.2006, 16:44
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201

jaz takemu človeku takoj rečem naj se odstrani-sem imela veliko takšnih zdrah....
kok je folk čudn... kaj čmo...

kar pa praviš o nadčloveku-moram povedat da odkar sem imela veliko sranja v življenju ni bilo nikogar in zdaj tudi nočem da je kdo-vedno vse sama storim...in se zavedam da to ni prav...
Staro 20.09.2006, 16:55
Živa zmeda

Citat:
Objavil-a roxa
jaz takemu človeku takoj rečem naj se odstrani-sem imela veliko takšnih zdrah....
kok je folk čudn... kaj čmo...
Ko sva dojeli, da si ne da popolnoma nič razložiti oz. dopovedati, sva to tudi storili, ja. Pa sva mu potrdili teorijo, da žensk prav nič ne briga, kako je moškim...

Citat:
Objavil-a roxa
kar pa praviš o nadčloveku-moram povedat da odkar sem imela veliko sranja v življenju ni bilo nikogar in zdaj tudi nočem da je kdo-vedno vse sama storim...in se zavedam da to ni prav...
Jaz najprej hočem vse sama, ko pride do točke, ko mi RES ne znese več, pa malo povprašam... In se je do sedaj še vse razrešilo...

Značke
lepote, ocenjevanje, Ženske

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:51.