Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.12.2012, 21:07
Schuller Uporabnik Schuller ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 6
Privzeto 1 dan na Siolu in že težave

Pozdravljeni

Včeraj so me preklopli iz Amisa na Siol. Doma imamo en stacionarni računalnik in več prenosnikov. Težave imamo s tem, da se z enim prenosnikom nemoremo povezati na wifi omrežje...moramo najprej resetirati modem in potem se poveže. (pravtako s telefonom).

Sem klical na podporo in so mi rekli, da so slabi modemi in da nej si nabavimo ruter, da bo stvar delovala.

Svašta!
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2012, 22:00
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 379
Privzeto Re: 1 dan na Siolu in že težave

Do danes mi je Wireless na Sinope 568+R2 komunikatorju delal brez problema, danes mi ne dela več. Ali so kakšne težave, sem pogledal nastavitve komunikatorja pa je vse tako kot mora biti nastavljeno za Wireless.
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2012, 22:29
kažin Uporabnik kažin ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 363

Citat:
Objavil-a Schuller Prikaži sporočila
Pozdravljeni

Včeraj so me preklopli iz Amisa na Siol. Doma imamo en stacionarni računalnik in več prenosnikov. Težave imamo s tem, da se z enim prenosnikom nemoremo povezati na wifi omrežje...moramo najprej resetirati modem in potem se poveže. (pravtako s telefonom).

Sem klical na podporo in so mi rekli, da so slabi modemi in da nej si nabavimo ruter, da bo stvar delovala.

Svašta!
pri meni je bilo isto, če imaš mogoče Oxygen modem, pokliči, da ti uredijo (mogoče so še kakšne težave, zaradi preklopa..), jaz sem ga 2x menjal sedaj pa deluje tudi po 1 teden brez resitiranja, je rekel tehnik, da je odvisno od področja nekje deluje super, nekje pa sploh ne deluje.. vprašaj, če imajo še kakšne stari modem..

router seveda nima veze, so tudi meni to priporočali, zaradi wifija, četudi sem imel prenosnik 1m od wijija, je bilo po resetu modema, kot pri tebi vse ok..

Nazadnje uredil kažin : 08.12.2012 ob 22:32.
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2012, 09:29
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 379

Citat:
Objavil-a Dravlje Prikaži sporočila
Do danes mi je Wireless na Sinope 568+R2 komunikatorju delal brez problema, danes mi ne dela več. Ali so kakšne težave, sem pogledal nastavitve komunikatorja pa je vse tako kot mora biti nastavljeno za Wireless.
Sem uredil sam, potreben je bil reset komunikatorja, sedaj dela brez problemov.
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2012, 12:24
Schuller Uporabnik Schuller ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 6

Citat:
Objavil-a kažin Prikaži sporočila
pri meni je bilo isto, če imaš mogoče Oxygen modem, pokliči, da ti uredijo (mogoče so še kakšne težave, zaradi preklopa..), jaz sem ga 2x menjal sedaj pa deluje tudi po 1 teden brez resitiranja, je rekel tehnik, da je odvisno od področja nekje deluje super, nekje pa sploh ne deluje.. vprašaj, če imajo še kakšne stari modem..

router seveda nima veze, so tudi meni to priporočali, zaradi wifija, četudi sem imel prenosnik 1m od wijija, je bilo po resetu modema, kot pri tebi vse ok..
Jaja točno tega imamo - OXYGEN. Ko sem klical na podporo so mi rekli, da imajo slabe ruterje, da bo mogoče z novo posodobitvijo kej bolše. Torej nej jim težim za nov modem ?
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2012, 12:48
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Nabavi router in boš imel mir...
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2012, 15:59
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.237

Citat:
Pozdravljeni

Svašta!
Nabavi si ruter in boš imel mir...A od Siola Modem naj bo samo modem.. in se boš rešil težav..
Staro 09.12.2012, 16:46
kažin Uporabnik kažin ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 363

Citat:
Jaja točno tega imamo - OXYGEN. Ko sem klical na podporo so mi rekli, da imajo slabe ruterje, da bo mogoče z novo posodobitvijo kej bolše. Torej nej jim težim za nov modem ?
ja ne vem, po 2-eh komentarjih piše, da nabavi router, kot želiš..
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2012, 23:25
rannt Uporabnik rannt ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 22

Zakaj se sploh ukvarjate z siolovim ruterjem? Če imaš doma več računalnikov, nimaš sploh kaj premišljevat, kupi si en spodoben router in gor namesti ddwrt ali pa tomato firmware.
Odgovorite s citatom
Staro 10.12.2012, 09:46
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852

Citat:
Objavil-a rannt Prikaži sporočila
Zakaj se sploh ukvarjate z siolovim ruterjem? Če imaš doma več računalnikov, nimaš sploh kaj premišljevat, kupi si en spodoben router in gor namesti ddwrt ali pa tomato firmware.
Varčujemo! =). Sicer se pa strinjam s predlogom. Na žalost so se SiOL modemi/usmerjevalniki izkazali za nezanesljive ampak vseeno dobri za tiste ne preveč zahtevne uporabnike. Če imate težave ali potrebujete bolj zahtevne funkcije je vsekakor boljše se odločiti za nakup kakšnega drugega usmerjevalnika.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dan, siolu, težave, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave SiOL TV po dveh letih brezhibnega delovanja bbenci2 SiOL TV 18 13.12.2010 20:32
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 07:55
Težave pri oddajanju komentarjev na Siolu persolja Blogi 1 02.04.2010 22:50
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:37.