Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 11.01.2006, 10:28
vragec Uporabnik vragec ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce vragec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 45
Privzeto Egipt Ali Kanarski - Februarja

Februarja se odpravljam na en dopust. Odločam se med dvema destinacijama Egipt ali Kanarski otoki. Če je bil kdo februarja na teh krajih bi prosil če mi lahko posreduje informacije s katero agencijo je najbolše potovati, kateri kraj, hotel, kakšno je vreme itd.

HVALA VSEM
Staro 11.01.2006, 10:29
TuNina Uporabnik TuNina ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce TuNina
Član od: Apr 2003
Sporočila: 17.953
Privzeto Re: Egipt Ali Kanarski - Februarja

jaz bi definitivno izbrala Kanarske.. čeprav bo v Egiptu verjetno topleje.. še posebej, če greš k Rdečemu morju.
Staro 11.01.2006, 10:39
Temid Uporabnik Temid ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 31

Pa sori za thread hijack vragec, sam sem bil na Kanarskih v približno takem času.. morda malo kasneje, marca ali kaj takega.. in je bilo super. Slišim pa da je tudi v Egiptu zelo dobro, še posebej tam okoli Rdečega morja (kot je že TuNina rekla).
Je pa malo težko bolj podrobno odgovoriti, ker ne vem niti kaj točno te zanima.. je pomembna cena? Storitve?
Meni je bilo na Kanarskih npr všeč, ker smo najeli avto in se vozili naokoli 5 dni, na Rdečem morju je pa super za potapljanje.. vse odvisno kaj ti bolj paše..
Staro 11.01.2006, 11:26
Novinec

Ne cena sploh ni pomembna, rad se potapljam in vem da je v Egiptu morje odlično (koralni grebeni- moj okus), zanima pa me tudi kako je na Kanarskih otokih (ideja punce). Namen imam potovati proti koncu februarja.
Staro 11.01.2006, 11:54
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Na Kanarskih sem bil enkrat takoj po novem letu in je bilo skoraj cisto poletno. Februarja je mogoce malo hladneje, ker se vpliv zime prenese dol, so mi pa precej bolj simpaticni od severne Afrike, se posebej, ce nisi ne hotelski zapeckar, ne totalen avanturist, ampak nekaj vmes.

Bil sem pa na Tenerifu in bi se sel
Staro 11.01.2006, 11:55
Obsedenec

Bla sem na Gran Canariji in bi še šla.
Staro 11.01.2006, 12:00
Luka2k Uporabnik Luka2k ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce Luka2k
Član od: Dec 2001
Naslov: AntiTemp
Sporočila: 24.989

Bil sem na obeh koncih in bi še šel

Je pa v Egiptu velik bolj toplo...
Staro 11.01.2006, 13:20
Novinec

Ne nisem zapečkar, kamor koli bom šel želim nelaj videt in doživet. Glede temperature mi bolj paše Egipt. Katero agencijo pa priporočate?
Staro 11.01.2006, 13:22
Obsedenec

jaz sem šla prek neckemanna.. brez pripomb.

za druge ne vem, sicer pa je kr dost ponudbe. dost ceneje je, če letiš recimo iz münchna in drugih večjih letališč, dunaj je že malo dražji. je pa res, da je treba tud do münchna nekak prit.
Staro 13.01.2006, 08:50
Bibi Uporabnik Bibi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Bibi
Član od: Jan 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 3

Ce bi jaz izbirala med tema dvema destinacijama, bi se brez razmisljanja odlocila za Egipt (pa ceprav na Kanarskih se nisem bila). V Egiptu sem bila trikrat in bi sla SEEEEEE!!! Februar je krasen termin! Le v Kairu zna biti malce hladno. Smo pa za 1. maj imeli v Luxorju ze cez 30 stopinj.
Oglej si mojo internetno stran...http://users.volja.net/anitak23/
Egipt te definitivno potegne vase, ljudje so neverjetno prijazni, popolnoma drugacni od evropejcev... res pa je, da imajo navade drugacne in se moras temu prilagoditi, ce hoces uzivati. Sprejmi jih take kot so, zivi (za spremembo) po njihovo in bos navdusen... Poskusi navezati stik z domacini, takoj te bodo povabili domov - splaca se, bos videl. Pa brez strahu pred sleparji - tako varno kot v Egiptu, se nisem pocutila se nikjer, kljub temu kar govorijo po medijih (kot lahko preberes na mojih straneh, sem potovala v glavnem sama).

Bolj kot pocitnice ob Rdecem morju, ti priporocam krizarjenje, ker drugace ne mores reci, da si bil v Egiptu. Pa ne, da bi se odpovedal potapljanju, le da to ne bo tvoj edini cilj.

Priporocam ti agencijo A&B turizem na Dunajski v Lj. ali Tao turizem na Petkovskovem nabrezju v Lj. - ti dve agenciji imata razpisane svoje programe in oboji dobro poznajo Egipt. Poznam lastnike in tudi potovala sem ze z njimi. Delajo brez sleparij, posteno in veliko ti bodo ponudili... prilagajajo se tudi osebnim zeljam.

A grem lahko z vama???

Značke
egipt

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:39.