Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 26.04.2007, 14:31
AlienW Uporabnik AlienW ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienW
Član od: Apr 2007
Sporočila: 157
Privzeto Re: Kakšni ste bili kot otroci?

Povem tut js ko odrastem
Staro 28.04.2007, 16:43
Leeloo Uporabnik Leeloo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Leeloo
Član od: Apr 2005
Sporočila: 62
Privzeto Re: Kakšni ste bili kot otroci?

Mama mi je rekla, da sem bila v vrtcu nekak ful sama zase, da nisem potrebovala družbe in sem bila "samozadostna" Po moje sem na ven delovala taka ful sanjačka, mirno in tiho dekletce... če si se pa upičil vame in meni to ni pasalo, si jih pa hitro slišal (enega sem celo z gipsom po glavi ).
Osnovna šola... kar priljubljena, uspešna, priden deklič... počutila sem se pa kot siva miška. Nekje na koncu osemletke so me celo sami (razredničarka in razred) postavli za predsednico, jaz pa itak... pač, saj me ni motilo. Poskrbet sem znala za stvari, da so laufale, zakaj pa ne.
Srednja šola... Še vedno na začetku počutje sive miške, potem sem pa srečala svojo prvo pravo ljubezen, dečkota, ki je tule okrog veljal za kar razvpitega - sicer kul človeka - , in so me vsi začeli gledat malo drugače. Z več spoštovanja, kar malo z distanco. Smešno. Tri leta od štirih sem spet predsedovala, delala v šolskih skupnostih, delala v medijih, še vedno trenirala ples... Mislim, da me je blo kar povsod polno.
Faks - najbolj noro in najbolj spreobračajoče obdobje mojega življenja. Končno potegnila na dan tistega hudička v meni, začelo se mi je fučkat, kaj si drugi mislijo o meni, glavno da sem srečna in vesela, končno sem se sprejela kot žensko Glede na to, da sem delala kar težek faks (vsaj za druge, jaz še danes ne vem, da sem ga sploh delala ), sem z izjemno lenobo in flegmatičnostjo pokazala zelo veliko zaupanje v lastne intelektualne sposobnosti Zdaj je pa ***a, ko se spet nazaj učim delovnih navad. Žuri na faksu so dobili novo dimenzijo, tako da mi je ostalo še zelo malo neznanega, kar se tega tiče...

Naj bo dovolj.

Se vedno sem globoko v sebi občutljiva umetniška duša, ki pa se brez težav počuti doma tudi kjerkoli drugje.

Značke
bili, kakšni, kot, otroci, ste

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
dopust (ideje, info ..)... patty Potovanja 111 29.07.2007 16:05
Nove šolske ukane ministrstva in odnosi v šoli biz Slovenija 210 03.04.2007 10:39
Kaj pravite o "našem" zgodovinarju Pirjevcu? TIGR Slovenija 76 13.10.2006 18:50
Inkvizicijske metode Gvido Religija in filozofija 75 26.09.2006 14:23
Kaj bi bili, če... ribnčan Religija in filozofija 23 20.09.2006 21:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:58.