Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 23.02.2010, 18:35
dayana Uporabnik dayana ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 15
Privzeto Re: Egipt

Živjo!
Kar se tiče fakultativnih izletov... Midva sva bila povsod in vsekakor se bolj splača iti v Luxor kot pa v Kairo (kar seveda ne pomeni, da Kairo ni ok!!) Prednost hotela Caribbean world resort je, da če greš v Luxor, si že eno uro bližje, kot če bi štartal iz Hurgade! Nasprotno velja, če greš v Kairo... Ja, Kairo je res naporen, midva sva šla pred dvema letoma, izlet traja dobesedno 24 ur. Žal nisva imela sreče z vodičem, ker se mu je že kar videlo, da mu je dobesedno odveč preveč govoriti... Luxor nama je bil pa res všeč, bi šla takoj še enkrat... Na živce mi gredo samo tiste parfumerije, k se jih gre gledat, ker se mi zdi izguba časa... No, to sta dva izleta, k jih je po moje fajn vzeti preko lastne agencije, vse ostale izlete pa vsekakor vzameš pri lokalnih agencijah! Aja... kvaliteta izletov... ja, vse je odvisno od vodiča - lahko imaš zelo kvaliteten izlet al pa tut ne...

Lp
Staro 07.03.2010, 12:24
puty Uporabnik puty ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2010
Sporočila: 2

Z ženo odhajava 12 junija v hotel Hilton Sharm Waterfalls Resort z agencijo Palma.Sem še novinec na forumu in nisem zasledil na nobenih slovenskih informacij na forumu o tem hotelu .Bi pa prosil ,da mi kdo napiše svoje izkušnje.
Zanima me tudi kako je z internetno povezavo .Kakšne so možnosti in cene..
pozdrav Stane
Staro 07.03.2010, 13:54
PowRider Uporabnik PowRider ni prijavljen
Banned
Sporočila: 374

Citat:
Objavil-a puty Prikaži sporočila
Z ženo odhajava 12 junija v hotel Hilton Sharm Waterfalls Resort z agencijo Palma.Sem še novinec na forumu in nisem zasledil na nobenih slovenskih informacij na forumu o tem hotelu .Bi pa prosil ,da mi kdo napiše svoje izkušnje.
Zanima me tudi kako je z internetno povezavo .Kakšne so možnosti in cene..
pozdrav Stane
Kakovost vajinega bivanja bo močno odvisna od deleža ruskih turistov v tistem času. Manj bo Rusov boljše se bosta imela in manj napeti bodo tudi hotelski delavci.

No, takšne so moje izkušnje, vendar v drugem hotelu. Je pa res, da se nekako nimam želje vračati v Egipt...
Staro 09.03.2010, 15:32
puty Uporabnik puty ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

PowRider ,hvala za odgovor.Mogoče ,pa še kdo pozna hotel Tropicana grand azure resort,
ta hotel pa je najina druga opcija.Zanima me tudi kako je internetno povezavo ,kaj se plača ,če imaš seboj notesnik.
hvala Stane
Staro 11.04.2010, 16:12
zupales Uporabnik zupales ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2010
Sporočila: 1

Zanima me, ali je možno obiskati ABU SIMBEL namesto z agencijo s katero potuješ (križarjenje po Nilu) z lokalnimi vodiči. Je priporočljivo, se vrneš pravočasno na ladjo? Cene naj bi bile precej (več 10 EUR) ugodnejše... Prosim za vaše mnenje, če ima kdo izkušnje iz "prve roke"!
Hvala.
Staro 15.06.2010, 06:43
mikkeni Uporabnik mikkeni ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce mikkeni
Član od: Nov 2006
Sporočila: 181

iščem obutev za koralčke... ker ne bom v plavutkah... kaj priporočate, sem pa danes v LJ in bi si šel kar kupit v kak shop?
Staro 17.06.2010, 09:27
tomaz2a Uporabnik tomaz2a ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2008
Sporočila: 59

Ojla Mikkeni,
Kar se tiče obutve za koralčke sem bil jaz obveščen, da je to najbolje če kupiš dol, baje je tudi ceneje (zaradi prtljage). Kam pa greš in kdaj????
Staro 19.06.2010, 12:52
esmi Uporabnik esmi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce esmi
Član od: Mar 2007
Naslov: Kairo - Egipt
Sporočila: 90

Kdor gre v Sharm ali Hurghado bo največ informacij dobil na tem linku.

http://sharm.mojforum.si/sharm.html

In tisti ki jih zanima Kairo lahko dobi informacije na spodnjem linku.

http://bata.blog.siol.net/

lp Esmi
Staro 29.06.2010, 20:00
potovalka Uporabnik potovalka ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 55

Citat:
Objavil-a mikkeni Prikaži sporočila
iščem obutev za koralčke... ker ne bom v plavutkah... kaj priporočate, sem pa danes v LJ in bi si šel kar kupit v kak shop?
Po koralah SE NE SME hodit. Saj to je pa vedar jasno. Tako jih uničiš in traja več let za njihovo obnovo. To so ja vendarle žive zadeve in ne neke skalnate plaže na Hrvaškem.

Kupi si napihljivo blazino in masko če nisi dober plavalec in ne da vsakih par sekund hodiš po koralah.

Za dostop v morje pa ne potrebuješ neke strašne obutve, razen če si res zelo občutljiv.
Staro 29.06.2010, 20:11
potovalka Uporabnik potovalka ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 55

Citat:
Objavil-a dayana Prikaži sporočila
Živjo!
Kar se tiče fakultativnih izletov... Midva sva bila povsod in vsekakor se bolj splača iti v Luxor kot pa v Kairo (kar seveda ne pomeni, da Kairo ni ok!!) Prednost hotela Caribbean world resort je, da če greš v Luxor, si že eno uro bližje, kot če bi štartal iz Hurgade! Nasprotno velja, če greš v Kairo... Ja, Kairo je res naporen, midva sva šla pred dvema letoma, izlet traja dobesedno 24 ur. Žal nisva imela sreče z vodičem, ker se mu je že kar videlo, da mu je dobesedno odveč preveč govoriti... Luxor nama je bil pa res všeč, bi šla takoj še enkrat... Na živce mi gredo samo tiste parfumerije, k se jih gre gledat, ker se mi zdi izguba časa... No, to sta dva izleta, k jih je po moje fajn vzeti preko lastne agencije, vse ostale izlete pa vsekakor vzameš pri lokalnih agencijah! Aja... kvaliteta izletov... ja, vse je odvisno od vodiča - lahko imaš zelo kvaliteten izlet al pa tut ne...

Lp

Meni se pa ravno parfumerije zdijo super. Nakupim kvalitetnih parfumov po smešni ceni. Pa krasne stekleničke, ki jih podarim prijateljicam za rojstni dan.

Značke
egipt

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Egipt vragec Potovanja 1057 03.06.2008 11:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:17.