Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 10.02.2009, 22:30
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641
Privzeto Živel dan spomina na fojbe.

...Tako nekako bi lahko povzel poročanje TVS in Siol portala o italijanskem fašističnem prazniku.
http://www.siol.net/svet/aktualno/20..._optantov.aspx

Najhujša pa je TV Koper-Capodistria, ki se obnaša tako kot, da jih plačuje Lega Nazionale in ne mi, odjemalci elektrike. Brez sramu so jim posvetili celih pet minut časa brez nobenega komentarja. Videli smo lahko italijanskega mulčka, ki je ob bazovskem šahtu v koprsko kamero povedal tisto, kar so ga že od zibelke učili. In to je, da so zločinski Slovenci v jame metali nedolžne Italijane samo zato, ker so bili Italijani.
Pa to zadnje čase ni bila edina taka oddaja na TV Capodistria. Že nekajkrat so nekritično prikazovali oddaje o optantih in fojbah, narejene v Italiji. Občutek imam, da se je slovenska TV pridružila načrtnemu italijanskemu ponarejanju zgodovine. Naša politika pa, razen Türka ne zine nobene in s spuščenimi hlačami čaka nasledji ruker.

SRAMOTA!!!!

Staro 10.02.2009, 23:02
Svetopisec Uporabnik Svetopisec ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Svetopisec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 2.559
Privzeto Re: Živel dan spomina na fojbe.

Citat:
Objavil-a yamamoto Prikaži sporočila
Naša politika pa, razen Türka ne zine nobene in s spuščenimi hlačami čaka nasledji ruker.
Na kozlanje mi gre.
Vendar ravno zdaj ni trenutek za izpade, ki bi jih v Italiji radi izrabili za ustvarjanje nacionalističnega ogorčenja. Meddržavni odnosi se nadaljujejo in se lahko uspešneje izraža nezadovoljstvo pri vseh drugih zadevah.
Staro 11.02.2009, 19:55
Mojster

Povedati resnico ni noben izpad. Ne razumem zakaj je STA prodala vsem našim medijem italijansko vest o prazniku, naše verzije pa ni bilo videti skoraj nikjer. Jaz sem zasledil primerno poročanje le na Kanalu A in na portalu Mladine. To "resnico" italijanska tiskovna agencija pošilja po celem svetu in to si bo tudi cel svet zapomnil. Naši so pa tiho in čakajo, da nas bojo na koncu vsi imeli za krvoločne okupatorje uboge Italije.

Staro 11.02.2009, 22:05
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Točno to, zaradi nemih in na take zadeve nezaintersiranih naših politikov imamo, ko se le enkrat postavimo za sebe, le kup gorja in zmerjanja tujcev, kakšni smo, kako se obnašamo, da smo slabši ko barbari itd. Treba je je takoj besedno in pisno udariti nazaj, ter jim dopovedati, da je do tega prišlo le zato, ker so prišli Lahi k nam pobijat naše ljudi. Naši predniki niso hodili čez meje, da bi si nakradli tuje zemlje in pobijali tuje državljane, na svojem pa so se in se imamo pravico braniti. Če so oni nad naše s puškami, jih ne naši ne mi verjetno ne bomo stregli s kruhom in soljo.

Res naši politiki še niso kapirali, zakaj je tako s hrvati in se rajši drgnejo med strankami, kot pa bi takoj enotno zavpili na take tuje geste in zlonamerne potvorbe. Za take primere ni izgovora, da imamo bolj nujne stvari za pošlihtat. To so zelo nujne stvari, ki zahtevajo takojšnje ukrepanje, ne pa spanje in obračanje stran.
Staro 05.03.2009, 11:01
Mojster

Citat:
Italija protestira zaradi dogodkov v Lokvi
http://www.delo.si/clanek/76962

Bravo Italiani, tako se dela. Lepo od vas, da pomagate krvoločnim Slovencem pri jihovi samopromociji Dežele grobišč in kosti. Če se vam ne bojo ponižno opravičili, jih spravite pred evropsko sodišče, pa naj se vidi, kdo je bil v drugi svetovni vojni prava žrtev.
Pa brez skrbi, oni na evropskem sodišču vedno izgubijo.

Staro 05.03.2009, 11:21
Šmek Uporabnik Šmek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Šmek
Član od: Oct 2007
Sporočila: 177

Mah, TV Koper že dooolgo ni več slovenska TV.. Se mi zdi, da je že kar nekaj Soče preteklo, kar se je govorilo, da jih zaradi finančnih problemov kupuje nekdo z one strani meje.

Sem pa bil izredno vesel, ko sem videl, da se na naši strani še najdejo ljudje, ki imajo hrbtenico in pokažejo, kako se nekaterim stvarem streže. VSa čast prebivalcem tiste vasi.

Kar se pa mednarodnih obtožb tiče pa - nič bati, tudi lahi so vsi po vrsti dajali izjave, ki jasno kažejo, da je njihov namen v glavnem provokacija in ne toliko resnična žalost nad dogodki. Če se mene vpraša, naj se jih vsako leto pričaka s kamenjem; vse dokler bodo lahi lajali o schiavih, naj jih dobivajo po pesi.
Staro 28.02.2011, 22:35
Mojster

Unija Istranov v Italiji zmanipulirala fotografijo fašističnega poboja

Niso malomarni samo pri Janši, take težave imajo tudi italijanski fašisti.

In imeli jih bojo vedno pogosteje, vsaj dokler bojo naši politiki racali naokoli s hlačami pod koleni.

http://www.siol.net/slovenija/novice...a_fasisti.aspx

Značke
dan, fojbe, spomina, Živel

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Živel Tito! Dalmatinec Slovenija 135 27.05.2008 15:42
Živel Kardelj keops Slovenija 3 18.05.2008 14:37
zanimivosti ... Neuromancer Ostalo 56 04.02.2007 03:08

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:49.