Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.02.2009, 20:44
mirza Uporabnik mirza ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Naslov: Trbovlje
Sporočila: 7
Privzeto Pomoč pri nastavitvah routerja!

Pozdravljeni!
Mam SiOL optiko z modemom prospero632. Prej sm meu modem nastavljen kot modem/router in zraven svoj JAHT WiFi router pa je odlično delovalo. Povezava je bila avtomaska. Zaradi težav pri odpiranju portov mi je eden od SiOL-ovih uslužbencev uštimau modem da mi deluje kot modem. No zdej povezavo vspostavljam ročno kar me ne moti, moti pa me kr zdej router ne dela, oziroma se ne poveže na net prek routerja Ko se hočem konektat prek routerja ( žično ali bezžično ) mi en čas piše,... povezava preko WAN Miniport (PPPOE) in nato kr se ne more konektat,... Napaka 678: Oddaljen računalnik se ni odzval. Če želite dodatno pomoč, kliknite Več ionformacij ali preiščite center za pomoč in podporo za to številko napake.
Na routerju sm ureju nastavitve pod WAN in kjer je tud dodatni klik na PPPOE. Zahteva Up.Ime in Geslo,... Upisu sm Up.Ime in Geslo od SiOLA k ga mam za net sam nedela
A mogoče morjo na SiOLU omogočit router da dela, kod pri UPC Ljubljanskem kablu??

Prosim pomagajte!
Odgovorite s citatom
Staro 17.02.2009, 13:51
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064
Privzeto Re: Pomoč pri nastavitvah routerja!

Hja. Ta router moraš zdaj nastaviti, da bo on vzpostavljal povezavo. Tu je malo drugače kot pri UPC-ju... Načeloma imaš navodila za vzpostavitev PPPoE povezave v priloženi knjigici ali pa če na internetu najdeš navodila od proizvajalca.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 17.02.2009, 18:50
mirza Uporabnik mirza ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Naslov: Trbovlje
Sporočila: 7
Privzeto Re: Pomoč pri nastavitvah routerja!

Zrihtano Deluje kot šus Čeprav nism meu nobene knižce in na netu ni nč.

Hvala lepa! Pa se še kej slišmo ane,...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nastavitvah, pomoč, routerja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja: iščem, kje se kupi, ima kdo, pozna kdo ... Sebbi Prosti čas in igre 141 09.03.2013 11:58
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 21:31
Pomoč pri nastavitvah PROSPERO 632 kurent Tehnična pomoč 6 09.12.2008 13:28
Dostop v Sinope568 prek routerja stalin29 Tehnična pomoč 2 04.03.2008 13:54

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:43.