Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 21.01.2007, 22:58
KRUNCHY Uporabnik KRUNCHY ni prijavljen
Banned
Član od: Feb 2002
Sporočila: 8.652
Privzeto Re: Formula 1, sezona 2007

če bo ferrari vsaj tolk dobr avto kot lani, potem kimi ne bo mel problemov. kolkrat se je že pokazu v mclarnu, pa je ta potem vedno zatajil., vzdržljiv avto pa mislm da mu lahko prinese veliko.
Staro 21.01.2007, 23:16
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150

pisda sej res... letos bom baje za ferarri navijal. grozno:D
Staro 22.01.2007, 09:05
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a buba švabe
Ja no, pred desetletji so enih 20 let, če ne več, avto za F1 imenovali 312, samo so vsako leto dodajali še kakšne kratice zraven. Pa drugače so skoraj vsi njihovi avti po nekem takem sistemu poimenovani. Nekaj pač v zvezi s prostornino motorja in številom cilindrov in podobno, npr. F360 (3.6l V10), F430 (4.3l V10), 512 (5.0l V12), 308 (3.0l V8), 456, 550, 575, itd.
Kaj pa 599?
Staro 22.01.2007, 09:06
Pacijent

Citat:
Objavil-a buba švabe
Jst sem pa vedno bil navijač Ferrarija, nikoli Schumacherja, ampak z leti sem se sprijaznil z njim. Ampak Kimi mi je pa res čist mim. McLaren za mene itak ne pride v poštev, za Renault pa nisem siguren, če bojo sploh še med boljšimi. Tko da ne vem, za koga bi sploh navijal. Verjetno kar za Ferrari.

Kar se pa napovedi tiče, je pa težko rečt, ampak po moje bo glavna bitka med Ferrarijem in McLarnom, vse ostalo bo pa daleč zadaj. Zanimivo bo tut gledat Kovalainena. Ga opazujem že ene tri leta, pa je vedno bil najboljši, kjerkoli je vozil. Tak da, če bo mel Renault vsaj približno dober avto, bo Kovalainen lahko tut nevaren.

Druge ekipe, Honda, Toyota, Williams itd po moje ne bojo blizu. Mogoče Honda na kakšni dirki. Bo pa zanimivo tako kot vedno spremljat ta počasne. Go Aguri!
Meni se zdi Kimi po karakterju in nacinu voznje idealen lastnik za image Ferrarija. Ampak za njegovo promocijo bo pa tezko naredil tolk kot Schumacher.
Staro 22.01.2007, 17:18
WRC555 Uporabnik WRC555 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce WRC555
Član od: Jan 2005
Sporočila: 1.834

Pisuka...letos je vse zmesan. Osebno navijam za McLaren in Kimija...rdeci in Alonso mi nikol niso sedli...zdej je pa Alonso pri McLarnu, Kimi pa pri ta rdecih..jaoooo :D

Sezono ze nestrpno pricakujem, tako kot vsako do sedaj...ampak kaj, ko me je vse minilo kmalu po startu.
Staro 23.01.2007, 20:42
Abronsius Uporabnik Abronsius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Abronsius
Član od: Sep 2005
Naslov: Floydland
Sporočila: 442

Citat:
Objavil-a Teo Prikaži sporočila
pisda sej res... letos bom baje za ferarri navijal. grozno:D
Same here . No ja, bomo že potrpel, sam da ne bojo spet pokal motorji, pa razpadale gume in vzmetenje .
Staro 24.01.2007, 09:32
Robert Uporabnik Robert ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Robert
Naslov: Hajde da budemo losi :P
Sporočila: 6.614

Citat:
Objavil-a buba švabe Prikaži sporočila
Jst sem pa vedno bil navijač Ferrarija, nikoli Schumacherja, ampak z leti sem se sprijaznil z njim. Ampak Kimi mi je pa res čist mim. McLaren za mene itak ne pride v poštev, za Renault pa nisem siguren, če bojo sploh še med boljšimi. Tko da ne vem, za koga bi sploh navijal. Verjetno kar za Ferrari.

Kar se pa napovedi tiče, je pa težko rečt, ampak po moje bo glavna bitka med Ferrarijem in McLarnom, vse ostalo bo pa daleč zadaj. Zanimivo bo tut gledat Kovalainena. Ga opazujem že ene tri leta, pa je vedno bil najboljši, kjerkoli je vozil. Tak da, če bo mel Renault vsaj približno dober avto, bo Kovalainen lahko tut nevaren.

Druge ekipe, Honda, Toyota, Williams itd po moje ne bojo blizu. Mogoče Honda na kakšni dirki. Bo pa zanimivo tako kot vedno spremljat ta počasne. Go Aguri!
Ne pozabit na Red Bull (Adrian Newey je na novem dirkalniku delal vso leto, velja pa za enega najboljših, če ne najboljšega designerja).
Staro 24.01.2007, 10:24
Pacijent

Jaz bom letos popolnoma mirne volje navijal za Ferrari

Prej je bilo nekako brez veze, ker je Schumacher pak vedno zmagal in je bil cel zur samo zato, ce ni.
Staro 24.01.2007, 21:36
KRUNCHY Uporabnik KRUNCHY ni prijavljen
Banned
Član od: Feb 2002
Sporočila: 8.652

red bull myass.

eno leto je velik premal za kašno revolucijo. Če bo Adrian še naprej naslednih nekaj let priden in zavzets primerno ekipo okoli, sebe, potem pa že mogoče. Ampak samo mogoče.
Staro 25.01.2007, 12:08
Robert Uporabnik Robert ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Robert
Naslov: Hajde da budemo losi :P
Sporočila: 6.614

Citat:
Objavil-a KRUNCHY Prikaži sporočila
red bull myass.

eno leto je velik premal za kašno revolucijo. Če bo Adrian še naprej naslednih nekaj let priden in zavzets primerno ekipo okoli, sebe, potem pa že mogoče. Ampak samo mogoče.
Za revolucijo ne, za redno doseganje točk in uvrstitev na stopničke pa mogoče. Posebej zato, ker je moštvo od julija dalje prekinilo razvoj akutalnega dirkanika in vse vire usmerilo v nov dirkalnik.

Značke
2007, formula, sezona

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Svet v letu 2007 nofear2009 Svet 20 29.12.2006 14:46

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:47.