Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 17.01.2007, 14:52
Knez Uporabnik Knez ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2005
Naslov: ------
Sporočila: 4.026
Privzeto Ali se bo treba z Italijo spet pogajati u ezulih?

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,35,184896

Pazi se Italijana, sploh ko te hvali in objema.

Nazadnje uredil Knez : 17.01.2007 ob 14:54.
Staro 17.01.2007, 15:25
strašljivka Uporabnik strašljivka ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce strašljivka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 711
Privzeto Re: Ali se bo treba z Italijo spet pogajati u ezulih?

a sploh še kdo verjame temu komunajzerskmu cajtngu ?! še dobr da imamo ministra Rupla, ta bo vse rešu....
on zna tud brez janše press...
Staro 17.01.2007, 16:44
yannchy Uporabnik yannchy ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 45

Izgleda, da rdeči Prodijevi fašisti nič kaj boljši od črnih Berlusconijevih.... le zahrbtnejši.
Staro 17.01.2007, 17:31
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Čisto upravičeno moramo biti zaskrbljeni. Ko stari makaronarski diplomatski mački zagledajo na nasprotni strani mlečnozobe, neizkušene in že od Vatikana omehčane predstavnike banana republike, si obliznejo brke (samo D'Alema), nabrusijo nohte in grejo gotovi zmagi nasproti.
Da pa njihova rabota ne bo tako lahka, moramo poskrbeti mi - potomci prvega eksodusa s teh koncev. Tisti italijanski je bil namreč drugi!
Če sporazumi ne veljajo, ker naj bi bili sklenjeni z Jugoslavijo .... OK, pa začnimo znova.
Kot potomec prebivalcev Primorske, katerim je redna italijanska vojska požgala hišo, zahtevam 1.000.000 €. Cifra je za majhno kmečko hišo res visoka, toda k temu bomo, s pomočjo od države določenega in plačanega odvetnika, dodali še psihične muke in fizično trpljenje cele družine, obresti za 65 let in stroške za čiščenje in adaptacijo smrdljivega in zanemarjenega italijanskega stanovanja, v katerem so našli zasilno zatočišče, dokler jim italijanska vlada ne povrne vojne škode. Toliko jaz, zdaj pa še ostali......
Rupel in pogajalci morajo namreč poznati naše zahteve preden se grejo z makaronarji karkoli menit, da mu ne bo potem vroče.

Staro 17.01.2007, 17:53
Knez Uporabnik Knez ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2005
Naslov: ------
Sporočila: 4.026

http://www.mladina.si/tednik/200508/..._stefancic_jr/

Mi smo do Italijanov vedno bili ritolizniški in strahopetni, nikoli jim nismo upali ničesar povedati v obraz, niti, ko so nas sami pozvali.
Staro 17.01.2007, 17:59
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Jaz sem že zdavnaj nehal v Trst hodit, čeprav je naš...

Staro 17.01.2007, 18:11
buba Uporabnik buba ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce buba
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.157

Citat:
Objavil-a yamamoto
Čisto upravičeno moramo biti zaskrbljeni. Ko stari makaronarski diplomatski mački zagledajo na nasprotni strani mlečnozobe, neizkušene in že od Vatikana omehčane predstavnike banana republike, si obliznejo brke (samo D'Alema), nabrusijo nohte in grejo gotovi zmagi nasproti.
Da pa njihova rabota ne bo tako lahka, moramo poskrbeti mi - potomci prvega eksodusa s teh koncev. Tisti italijanski je bil namreč drugi!
Če sporazumi ne veljajo, ker naj bi bili sklenjeni z Jugoslavijo .... OK, pa začnimo znova.
Kot potomec prebivalcev Primorske, katerim je redna italijanska vojska požgala hišo, zahtevam 1.000.000 €. Cifra je za majhno kmečko hišo res visoka, toda k temu bomo, s pomočjo od države določenega in plačanega odvetnika, dodali še psihične muke in fizično trpljenje cele družine, obresti za 65 let in stroške za čiščenje in adaptacijo smrdljivega in zanemarjenega italijanskega stanovanja, v katerem so našli zasilno zatočišče, dokler jim italijanska vlada ne povrne vojne škode. Toliko jaz, zdaj pa še ostali......
Rupel in pogajalci morajo namreč poznati naše zahteve preden se grejo z makaronarji karkoli menit, da mu ne bo potem vroče.
--predlagam, da se v maniri, najbolj postene in bogabojece drzave na svetu z zacetnico V, dodas, se kaksen miljoncek, kot nadomestilo, ker se ti postopki ze toliko casa vlecejo -- hja -- ce bolje pomislim, dodaj kar dva miljoncka -- konec, koncev, to res ni "mariborska palaca", je pa zato, cas toliko daljsi...
Staro 17.01.2007, 18:47
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150

Citat:
Objavil-a Mowgli
Jaz sem že zdavnaj nehal v Trst hodit, čeprav je naš...

veš kaj... trst nej kr majo... sej so itak sam kitajci tm

Značke
ezulih, italijo, pogajati, spet, treba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:52.