Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.04.2008, 09:04
Cojs Uporabnik Cojs ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 102
Privzeto ADSL lučka na modemu utripa

Pozdravljeni!

Imam zelo čuden in obenem hud problem, ker sedaj ne morem uporabljati niti interneta niti gledati TV, ker imam TRIO paket. Še v četrtek je bilo vse normalno, internet je delal cel dan, še zvečer okrog 11 sem gledal TV . Jaz pa pridem včeraj v Ljubljano zvečer (čez vikend me ni bilo) in opazim, da lučka ADSL na Sagem modemu utripa...Nič sem si rekel, bom probal vse sklopiti in resetirati modem. A ne pomaga..večkrat sem že poizkusil in nič novega...povezava se nikakor ne vzpostavi...ADSL lučka kar naprej utripa in ne vem kaj bi lahko bilo narobe oz. zakaj se je kar naenkrat to začelo dogajati? Zgleda da se modem ne uspe povezati s centralo ali kaj podobnega....ta ADSL lučka pa utripa na isti način, kot če tistega kabla, ki gre od tel. vtičnice do modema sploh ne bi bilo. Včeraj zvečer sem tudi klical na 0801000 in rekli so mi, da bodo dali "naprej" oz. sporočili tehnikom. Malo prej me je tudi en klical, vendar čez dan nikogar ni doma (da bi prišel pogledat), ker sem v službi vsak dan od 8 do 16, oni pa delajo samo do 3 mi je sporočil!

Ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe? In ali bi se dalo zadevo rešit brez moje navzočnosti?

Hvala&LP

Žiga
Odgovorite s citatom
Staro 14.04.2008, 11:39
Cojs Uporabnik Cojs ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 102
Privzeto Re: ADSL lučka na modemu utripa

Citat:
Objavil-a Cojs Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

Imam zelo čuden in obenem hud problem, ker sedaj ne morem uporabljati niti interneta niti gledati TV, ker imam TRIO paket. Še v četrtek je bilo vse normalno, internet je delal cel dan, še zvečer okrog 11 sem gledal TV . Jaz pa pridem včeraj v Ljubljano zvečer (čez vikend me ni bilo) in opazim, da lučka ADSL na Sagem modemu utripa...Nič sem si rekel, bom probal vse sklopiti in resetirati modem. A ne pomaga..večkrat sem že poizkusil in nič novega...povezava se nikakor ne vzpostavi...ADSL lučka kar naprej utripa in ne vem kaj bi lahko bilo narobe oz. zakaj se je kar naenkrat to začelo dogajati? Zgleda da se modem ne uspe povezati s centralo ali kaj podobnega....ta ADSL lučka pa utripa na isti način, kot če tistega kabla, ki gre od tel. vtičnice do modema sploh ne bi bilo. Včeraj zvečer sem tudi klical na 0801000 in rekli so mi, da bodo dali "naprej" oz. sporočili tehnikom. Malo prej me je tudi en klical, vendar čez dan nikogar ni doma (da bi prišel pogledat), ker sem v službi vsak dan od 8 do 16, oni pa delajo samo do 3 mi je sporočil!

Ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe? In ali bi se dalo zadevo rešit brez moje navzočnosti?

Hvala&LP

Žiga
EDIT: Pred kratkim me je en iz Telekoma klical, da je bil tam na omarici, kjer jaz živim in da bi moglo delati.
Vendar mi je rekel, da če je težava drugje (znotraj "hiše"), npr. v sami liniji (ki gre iz garaže do mojega stanovanja), modemu ipd.,... da naj si priskrbim enega majstra, ki se spozna na to! Da on nima več kaj tu...
Odgovorite s citatom
Staro 14.04.2008, 12:45
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: ADSL lučka na modemu utripa

Citat:
Objavil-a Cojs Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

Hvala&LP

Žiga
Če je po novem tako kajti drugače so delal do 19 ure vsaj na celjskem območju je bilo tako.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
adsl, lučka, modemu, utripa

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ne morem ne več povezati na ADSL ... azislo Tehnična pomoč 12 11.08.2008 11:06
lučka DATA na modemu otripa jazmin Računalništvo in internet 1 24.03.2008 15:32
ADSL lučka kar naenkrat začela utripati in zdaj skozi utripa! Cojs Tehnična pomoč 6 02.12.2007 12:06
Sinronizacija pada (WAN lučka na Sinope-ju začne utripati)...v neverjetnem primeru! Cojs Tehnična pomoč 31 20.09.2007 16:32
2X ADSL v eni hiši. Možno? dolphe Tehnična pomoč 18 06.01.2007 19:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:10.