Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Spemerski kotiček

Spemerski kotiček za vse spemerje in smetarje... agresivno brisanje tem...

Orodja za teme
Staro 25.09.2008, 11:05
temp64 Uporabnik temp64 ni prijavljen
jaz sem samo od Goody
Prikazne slike uporabnika/ce temp64
Član od: Feb 2002
Sporočila: 147.625
Privzeto Re: "Skladiščenje žensk"

zakaj se pa ne smeješ?
Staro 25.09.2008, 11:23
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137

Citat:
Objavil-a TuNina Prikaži sporočila
ok, to mora bit neka šala. MORA!
In kaj je tako nenavadno?
Staro 25.09.2008, 11:31
keyCaSh Uporabnik keyCaSh ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce keyCaSh
Član od: Jul 2004
Naslov: Ultimate Fighting Championship
Sporočila: 4.175

Citat:
Objavil-a Katrin Prikaži sporočila
Sanja svinja kukuruz...
A nema ni kukuruza
Staro 25.09.2008, 12:02
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a ss77 Prikaži sporočila
Naj nanizam kak primer...
sam stari, tebi pa res dogaja
a dostikrat pozabiš vzet tableto?
Staro 25.09.2008, 13:23
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Andreea Prikaži sporočila
sam stari, tebi pa res dogaja
a dostikrat pozabiš vzet tableto?

Hm, zakaj si pa pomislila na kak tablet? Če se tebi ne dogajajo čudne stvari, ne pomeni, da se tudi drugim ne. Imam pač veliko smolo....

Enkrat mi je ena celo ukradla avto.....samo ker sem dobrega srca, je nisem javil na Milico....
Da ne govorim o eni, ki je skoraj uničila mojega psa. Opazil sem, da pes hujša....in en dan pridem potiho v sobo in vidim žensko, ki je pedigre pal iz pasje sklede.... Stvar je bila jasna v trenutku.....baba je bila takoj odstranjena, pes je pa spet začel pridobivati na teži....
Spet druga je imela čudna nagnjenja...., ko je šla v trgovino je imela navado, da vzame najmanj tri vozičke naenkrat.....in to je potem vlekla s seboj. Ampak to še ni bilo vse, vedno, ko se je ustavila pri polici z grahom je začela psovati mater vsem, ki so šli mimo....jaz sem to sicer hitro opazil in jo poizkusil umiriti....Pa je še meni opsovala mater....in spet je bilo romance konec.
Naslednja je recimo imela tudi čudno navado, vsakega enajstega marca se je odločila, da bo pokvarila gondolo za na Veliko planino....Enkrat ji je skoraj uspelo...
še je tega...se sprašujem, če je kje sploh kaka normalna ženska....
Staro 25.09.2008, 13:33
Kal-El Uporabnik Kal-El ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Kal-El
Član od: May 2007
Sporočila: 158

am da jih ti slučajno ne pobiraš pred Poljem ali pa v Begunjah??? Ker roko na srce, tole se mi zdi pa čisto preveč zanimiv vzorec, da ti uspe najti same take primerke... Ne vem no...
Staro 25.09.2008, 13:40
temp64 Uporabnik temp64 ni prijavljen
jaz sem samo od Goody
Prikazne slike uporabnika/ce temp64
Član od: Feb 2002
Sporočila: 147.625

...vse je res....11 marca sem bil na gondoli, ko bi se skoraj pokvarila
Staro 25.09.2008, 13:47
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Kal-El Prikaži sporočila
am da jih ti slučajno ne pobiraš pred Poljem ali pa v Begunjah??? Ker roko na srce, tole se mi zdi pa čisto preveč zanimiv vzorec, da ti uspe najti same take primerke... Ne vem no...
Sploh ne, čisto naključno jih srečam, na kaki dobrodelni katoliški akciji, pa v materinskem domu, pa kaka medicinska sestra...
Eno sem spoznal na vulkanu Etna, u bistvu sem ji rešil življenje. Jaz sem bil tam kot turist iz slovenije in sem si želel ogledat krater....
Potem sem delal iz papirja aviončke in jih metal v krater....in naenkrat zaslišim krik!!! Pogledam v brezno in vidim eno rjavolasko, ki se drži za korenino in vpije...
vpila je v italijanščini "ačidenti! oz. nekaj podobnega....
Jaz se prec znajdem, si odpnem pas in ji ga spustim dol. Punca je rešena....
Meni so pa hlače dol padle in sem dobil globo zaradi javnega razkazovanja...
Romanca je bila kar burna, živela je v Rimu....sem šel prarkrat na obisk.....
Samo se je stvar slabo končala, ker sem naredil eno zadevo. Ko je bila v Vatikanu maša in je prišel oni tip Ratzinger, se nisem prekrižal ampak sem imel v roki nož.....sem si ravno hotel namazat pašteto na kajzerco. Sledila je aretacija, punca me je pa pustila ker nisem bil vzoren katolik.....
Staro 25.09.2008, 13:51
dvojčica Uporabnik dvojčica ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce dvojčica
Član od: May 2003
Sporočila: 15.111

Citat:
Objavil-a ss77 Prikaži sporočila
Spet opažam, da so mi zadevo premaknili.....ti mater....
Za Katrin....nič ne sanja svinja kukuruz.....takle imamo in to je velik problem.
Če se en malo dotaknemo iskrenosti...., jaz ne obljubljam ničesar...torej ni težava v iskrenosti. Lahko bi se reklo, da sem zelo pošten, če mi natakar računa npr. tri vodke, jaz pa vem, da sem jih ruknil vsaj štiri, mu to lepo povem in plačam, lahko bi se reklo, da sem še preveč pošten....
Do sedaj sem vedno začel še preveč iskreno, na koncu pa sem bil izjemno razočaran nad odnosom.
Naj nanizam kak primer....
1. Nekaj časa nazaj, sem spoznal eno na videz zelo lepo punco. Začela sva se dobivati, vozil sem jo po cesti z avtom, iz radija se sliši lepa glasba (MP3 za 342 €). In potem začne ženska nekaj štafnati po radiju in zmeša vse postaje....Postal sem malo živčen in sem razmišljal, kako naj se malo umirim. Pomislil sem na pet komadov konzerv tune, ki sem jih imel v hladilniku in prec sem postal zelo dobre volje.
Ta odisejada s to deklino je trajala cca. dva meseca, incidenti z njene strani so se stopnjevali. Sva šla na morje in jaz sem nekaj komentiral druge punce na plaži (predvsem tiste z zgoraj brez...) , opazil sem, da je ženska postala malo živčna. Ker mi je bilo dolgčas, sem malo popival in potem zaspal. In ta nemarnica me je med spanjem polila z malinovcem tako, da so me ves čas spanja napadale ose in drug mrčes.....Se zbudim ves opikan in zabuhel....In seveda je nastopil problem, med vračanjem v Slovenijo sem se seveda moral ustavit na meji z deželo kjer je šef Ivo Sanader. Ker sem bil v obraz popolnoma zabuhel (zaradi nesramnih žuželk) mi ni verjel, da sem na sliki jaz. Komaj so me spustili v deželo mojih prednikov.....
Takoj, ko sem deklino pripeljal v šiško, sem jo vrgel iz avta....
2. V arboretumo Volčji potok (ali reka se ne spomnim) sem šel gledat tulipane in drugo cvetje...(nisem gej...). In tam lepo hodim in opazujem. Kar naenkrat vržem pogled v levo in opazim eno res super lepo deklino. Ker sem zelo korajžen, prec stopim tja...., da bi izpadel kavalirsko, utrgam en tulipan in ji ga dam v roko. Od navdušenja je dobila kar solzne oči....
In spet sva se dobivala....Peljal sem jo celo k sebi domov. Potem so se po stari navadi spet začele težave...., ko se je ženska začela vozit z liftom, sem opazil, da je lift pol peska.....
Ker imamo kamere v liftu (zaradi vandalizma med mularijo), sem jo en dan opazoval....
Iz žeša je vzela vrečko in namerno stresla pesek po liftu....pa to ne moreš verjeti. Ko je prišla gor, sem vprašal, kakšno vedenje je to? Pade v jok in pove, da ji je stresanje peska po liftih neka manija oz. zasvojenost. Jaz sem takrat prvič slišal, da bi bil kdo zasvojen s stresanjem peska po liftih....spet sem ugotovil, da dekle ni zame....
3. Kot skrben poba sem šel v trgovino, vzamem voziček in švignem med policami.....Malo se mi je mudilo in sem en malo divjal.....in se tudi zaletel v eno malenkost starejšo do mene....To je bilo zraven breskovih kompotov.....prec sva si padla v oči.....jaz sem jo vprašal, če ji lahko kaj zložim v voziček in ona odgovori: "ja sebe daj v moj voziček...."
In zgodba se je spet začela....
Nekaj dni kot v pravljici.....bil sem srečen, upošteval sem celo CPP in uporabljal levi in desni smernik, da se mi ne bi kaj zgodilo.
Vesel pridem domov, odprem nabiralnik in vidim neko nenavadno zadevo.....U kaslcu je bilo deset mrtvih čebel.....in prec pomislim, pa kaj delajo tukaj? Verjetno ni šlo za skupinski samomor (sicer je tudi opcija, da jim je zmanjkalo rož ali pa so jih zaradi neprimernega obnašanja vrgli iz panja...). Na koncu se je izkazalo, da jih je notri zmetala moja "sanjska ženska"....in veze je bilo spet konec.
4. Prišla je jesen, osamljen gledam padajoče liste, ki gredo na svojo zadnjo pot.....proti zemlji. Z lahkotnostjo padajo in se ne sekirajo kot jaz.....
In naenkrat slišim divjo glasbo, ki je donela iz radijskega aparata od soseda. Takoj sem postal žalosten, zaradi sosedove divje rock glasbe, mi je umrl kanarček Filip.....
Odločim se, da se malo zapeljem s svojim novim luksuznim vozilom....Pridem na parkirišče in najdem listek za brisalcom.....Na listku piše, Živjo neznani frajer, sem Nika in bi te rada spoznala. Zraven je bila seveda telefonska.....ker sem bil pod vplivom žalosti (zaradi smrti Filipa) sem seveda poklical. Z žensko se zmeniva v enem super lokalu....., pridem tja in gledam.....in se čudim. Lepa je bila izjemno, če bi bil Prešeren, bi bila to zame Julija (una, ki jo je nadlegoval v Trnovski cerkvi...). Prisedem, pade pogovor, vse super, povem, da imam doma novo plazmo tv iz Harvy Normana.....Punca je navdušena, ko omenim, da imam tudi vikend na Veliki planini je pa skoraj dol padla od veselja. In sva se poročila. Pridem domov in opazim, da mi je neki šaljivec hotu odlomt vratca od nabiralnika....Pa tako lepa in nova so bila....
In spet mine mesec ali dva.....pridem prej domov in žensko zalotim s onim tipom iz plinarne (imamo ogrevanje na plin...). Oba sem vrgel na hodnik in se žalosten ulegel na kavč.

No, to je samo izsek kar se mi je nesramnega zgodilo s strani žensk.

Tunina, ni lepo, da tako razmišljaš, če bi me poznala in bi ti kupil smokije, ne bi tako govorila...

Ylona, morda imaš prav......
Domišljijo imaš pa bujno, ni kej
Staro 25.09.2008, 14:02
Pripravnik

Citat:
Objavil-a dvojčica Prikaži sporočila
Domišljijo imaš pa bujno, ni kej
Hm, a res deluje tako neverjetno vse skupaj? sedaj se bom pa že moral malo zamislit.....
Saj bi dodal kakšne slike v dokaz, pa si ne upam, da me ne bo kdo prepoznal....

Značke
skladiščenje žensk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:45.