Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 19.11.2009, 20:27
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.670
Privzeto Re: Siol kaj vse spreminjaš

Po 3 dneh še vedno nič. Očitno se je sedaj izgubilo na administraciji. Poslano je bilo 16.11. ob cca 16.30 iz mobitel centra Nova Gorica (imam potrdilo). Kaj je bilo poslano, pa piše v zgornjem postu.
Staro 23.11.2009, 17:01
Uporabnik

Vikend mimo in prvi delovni dan za gospodo v Ljubljani al kjer je že je mimo. Dam vam ŠE 3 DNI, v petek HOČEM videt na servisnih straneh Amzs popust v uporabi do..., ne si želet še enega mojega obiska v centru (vam bom računal potne stroške ki znašajo cca 25€ za eno pot).
BTW kje ste pa v Ljubljani, da vas pridem obiskat...
SRAMOTA, pred enim tednom poslano v administracijo, dobili v torek ?, sedaj pa ne morete odgovoriti ali urediti stvar. Čakam, da bo urejeno, nato naslednjo položnico nato pa sledi reklamacija na račun (a - e). Kaj morajo na firmi kjer sem zaposlen poslušati od strank za manjše napake, kot so vaše. Res ne vem več kaj naj napravim, komu lahko pošljem ZS, da malce pogleda v vaši administraciji oziroma zakaj zadeva še ni urejena.
Staro 24.11.2009, 17:29
Uporabnik

T - 1 = 2 dni
Staro 24.11.2009, 19:00
NOD 32 Uporabnik NOD 32 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce NOD 32
Član od: Feb 2008
Naslov: Ravne na Koroškem
Sporočila: 210

rambo13 teži na 080 dokler ti ne bodo uredili
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2009, 19:45
Uporabnik

V ponedeljek ali pa že v soboto bom klical, če mi prej ne uredijo, ne bi bil pa rad v koži tistega, kateri mi bo dvignil slušalko. Ne vem v čem je problem, ker so iz mobitel centra faksirali na administracijo vse kar potrebujejo, in to 16.11, danes smo 24, pa še kakšen dan bo očitno minil. V kolikor bom moral pa še enkrat v center bom zahteval povrnitev potnih stroškov. Dovolj jih že imam.
Staro 24.11.2009, 19:56
NOD 32 Uporabnik NOD 32 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce NOD 32
Član od: Feb 2008
Naslov: Ravne na Koroškem
Sporočila: 210

potem ti pa ostane samo prijava na APEK, pa ne pozabi na katastrofalno delovanje siol tv in na mpeg4
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2009, 20:21
Uporabnik

Ma APEK, kaj jaz vem. Glej 3 leta sem čakal na ta adsl, saj tudi tv ni vedno tako slab, kljub mpeg4, ni problem plačat, če dobim kar hočem in zaenkrat te stvari so. Tudi glede ukinitve 2 ur brezplačnega telefoniranja v telekom omrežje me cenovno ni toliko prizadelo kot način, na katerega so to izvršili. Tudi tv se da porihtat, samo voljo in znanje je treba imeti, ponovno me pa razjezi, ko nadgrajujejo VOD in igre, s tv-jem po vedo da imajo probleme in tega ne znajo porihtat. Potem pa tale amzs popust, a je tako težko poslati en e-mail s sledečim:
Dne x y vam poteče popust, prosimo da uredite v Mobitel centru ali prek 080 8000 ali info@ siol.net oziroma na način, kateri se da. Potrebno je dostaviti to pa to. S spoštovanjem ta pa ta. Ne vem, že tako se odraža kako ti delaš s strankami. Moj poklic je bil tak (sedaj je pa podoben), ko moraš vedet da ima stranka vedno prav in moraš reči ja gospa, ja gospod, misliš si pa lahko kar hočeš. Tule pa niti odgovora, nasveta ali kar koli od njih ne dobiš. Sladki so edino preden podpišeš pogodbo, potem te zvežejo dve leti in s tabo počnejo kar hočejo, če ti pa ni všeč, plačaj penale in lahko greš oziroma z drugimi besedami (mislite si kar vam paše ) . Ne vem, res sem razočaran nad odzivom, zadnje čase tudi agenti ne komunicirajo ravno dosti ali ne znajo ali ne smejo tega ne vem, vem pa naj bi bili v pomoč kar pa so, kot sem rekel zadnje čase enako kot malo ali nič.
Ah ne bom več tvezil, tako ali tako bom na koncu reklamiral, v kolikor mi reklamacijo zavrnejo bo pa Apek mogoče pravšnja ustanova.
Lahko se gremo tudi tako in to zaradi borih 3€, če so mislili da me bodo nat****li, so se verjetno zmotili. Jaz imam račune do njih poravnane v roku in točno oni se pa grejo z mano neke mahinacije. Kot sem rekel lahko se zadeva reši tako ali drugače meni je vseeno, verjetno je pa tudi njim, kajti zadnje čase so ravno zaradi svojega odnosa zgubili kar nekaj strank in vem, da bi še kakšno, če bi imeli možnost. Mene pri njih drži le in samo 4/512 internet, v kolikor mi ga kdo drug zagotovi, nasvidenje pa boli me za vas in vaš odnos do strank. Veste stranka ima vedno prav, pa lep pozdrav, do petka ali sobote sem zaključil, rešitev sem dovolj nazorno opisal v večih postih.

Nazadnje uredil rambo013 : 24.11.2009 ob 20:54.
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2009, 16:53
Uporabnik

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Prosim, da mi v ZS posredujete vaše uporabniško ime? V kateri Mobitelov center ste odnesli zadevo? Obvezno je potrebno predložiti, kopijo odrezka o plačilu, kjer je razviden datum veljavnosti članarine "od do".
Poslano sporočilo in rahla obrazložitev.
BTW
T-1 = 1 dan
Staro 25.11.2009, 17:03
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659

Citat:
Tudi glede ukinitve 2 ur brezplačnega telefoniranja v telekom omrežje
a niso te brezplačne minute veljale za vsa omrežja v Sloveniji?
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2009, 17:31
Uporabnik

Citat:
Objavil-a bond008 Prikaži sporočila
a niso te brezplačne minute veljale za vsa omrežja v Sloveniji?
Mislim da ne, sicer je pa brezpredmetno ker jih ni več (razen na pogodbi). No naša družina je do danes porabila za klice celih 0,168 €, torej vidite da me ni prizadelo glede denarja, pa tudi sedaj ko so dvignili interval.

Značke
kaj, siol, spreminjaš, vse

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Postopek prehoda iz paketa SIOL Trio Neomejeno na Siol Internet in Siol Telefonija Dravlje O storitvah 5 10.09.2009 13:18
Siol tv problem slo114 SiOL TV 274 08.09.2009 16:04
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 22:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:42.