Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.08.2011, 11:36
manc Uporabnik manc ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce manc
Član od: Oct 2001
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 322
Privzeto Re: Siol spet znižuje hitrosti :)

Mislim, da bi moral malo v naravo ta pjb...
Staro 27.08.2011, 11:58
tracer Uporabnik tracer ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2011
Sporočila: 6

Ja, poba je zgleda res jezen in je svoje frustracije zliv tukaj na forumu, le kdo mu lahko zameri, vendar to še ni izgovor za tak nivo komuniciranja - lepa beseda lepo mesto najde. Ampak taka je danes današnja mladina

Drugače pa se je tudi meni pred kratkim znižala hitrost interneta iz 9,5 Mb/s na vsega 3 Mb/s. To bi bilo vredu in razumljivo, če bi imel prižgana oba tv-ja (nedavno sem priključil še drugi tv), vendar sta ugasnjena, pa je hitrost še vedno nizka. Nekako so me pri siolu razvadili na višje hitrosti, ki so prišle s pohitritvijo (10/1 variabilno).

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 27.08.2011, 12:46
RAPEDbySIOL Uporabnik RAPEDbySIOL ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2011
Sporočila: 5

Citat:
Objavil-a mckmck Prikaži sporočila
RAPEDbySIOL pa kje ti človek živiš da imaš take probleme?
Jaz živim na 900m nadmorkse višine, 4km oddaljen od centrale pa mi dela vse špica.
zračne linije do centrale je 400m!!!

10x sem že to vse lepo vljudno povedal večim ljudem na siolovi pomoč liniji, vedno je bilo po njihovi intervenciji samo še slabše! četudi vljudno prosim za pomoč nadrejenega, me prijazni študent tja seveda ne veže. torej? moram it osebno tja in po kolenih prosit?
Odgovorite s citatom
Staro 27.08.2011, 22:34
darkmaster071 Uporabnik darkmaster071 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 12

rapedbysiol meni so takrat junija zvišali hitrost na 10mb+-, ene 1.2 mb mi je prenašalo z interneta vglavnem. Nedolgo nazaj pa se je iz tihega mira zmanjšalo na stalnih 500kb/sec. To ni variabilna hitrost, to je namenoma stalno zmanjšana hitrost bi jaz rekel. Da ne omenjam da nam televizor šteka do točke kjer moramo anteno priklopit že celo leto. Če sem odkrit jih sploh neupam več klicati, ker tisto kar se zmenimo deluje samo 2 dni, potem pa postane dosti slabše.

pozdrav
Odgovorite s citatom
Staro 27.08.2011, 23:22
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.670

Zračna linija ne pomaga, važna je dolžina kabla od tebe do omarice.
No, sicer dvomim, da je razpeljan precej naokoli ampak nikoli ne veš. Moj predlog, prijavi napako, priporočil bi ti pa tudi, da ti pride rajonski tehnik in ti preveri da nimaš kakšnih težav na kablu, ker taka oddaljenost od centrale enostavno ne smeš imeti omenjenih težav. Pride do anomalij, ampak neprestano...
Nekaj ni v redu.
Staro 28.08.2011, 08:09
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659

Citat:
Objavil-a tracer Prikaži sporočila
Ja, poba je zgleda res jezen in je svoje frustracije zliv tukaj na forumu, le kdo mu lahko zameri, vendar to še ni izgovor za tak nivo komuniciranja - lepa beseda lepo mesto najde. Ampak taka je danes današnja mladina

Drugače pa se je tudi meni pred kratkim znižala hitrost interneta iz 9,5 Mb/s na vsega 3 Mb/s. To bi bilo vredu in razumljivo, če bi imel prižgana oba tv-ja (nedavno sem priključil še drugi tv), vendar sta ugasnjena, pa je hitrost še vedno nizka. Nekako so me pri siolu razvadili na višje hitrosti, ki so prišle s pohitritvijo (10/1 variabilno).

Lp
Citat:
Objavil-a RAPEDbySIOL Prikaži sporočila
zračne linije do centrale je 400m!!!

10x sem že to vse lepo vljudno povedal večim ljudem na siolovi pomoč liniji, vedno je bilo po njihovi intervenciji samo še slabše! četudi vljudno prosim za pomoč nadrejenega, me prijazni študent tja seveda ne veže. torej? moram it osebno tja in po kolenih prosit?
Citat:
Objavil-a darkmaster071 Prikaži sporočila
rapedbysiol meni so takrat junija zvišali hitrost na 10mb+-, ene 1.2 mb mi je prenašalo z interneta vglavnem. Nedolgo nazaj pa se je iz tihega mira zmanjšalo na stalnih 500kb/sec. To ni variabilna hitrost, to je namenoma stalno zmanjšana hitrost bi jaz rekel. Da ne omenjam da nam televizor šteka do točke kjer moramo anteno priklopit že celo leto. Če sem odkrit jih sploh neupam več klicati, ker tisto kar se zmenimo deluje samo 2 dni, potem pa postane dosti slabše.

pozdrav
Sporočite mi podatke na zasebno sporočilo in preverili bomo delovanje storitve.

Lep pozdrav,
Uroš
Staro 28.08.2011, 23:02
RAPEDbySIOL Uporabnik RAPEDbySIOL ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2011

@technicna pomoc: glede na to da sem vas z zadnjem mesecu poklical že vsaj 20x, v pol primerih lepo vprašal za pomoč, v drugi polovici klicov pre***al vse po spisku.. in da ste tok gnili, da ne morte sami od sebe dojet in rečt "tale ma pa res probleme, kaj ko bi mi tole šli porihtat?" vas moram še prosit al kaj?

aja valda, problem je v tem ker še vedno plačujem račune..
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2011, 21:40
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.670

Glej sej mogoče se preveč vtikam ampak za moje pojme, če bi jaz imel vedno težave, bi me poznali že po tonu telefona.
Prva stvar ob nedelovanju je prijava napake. Če ti pošljejo SMS da je napaka odpravljena in dejansko ni, napako ponovno prijaviš. In tako, dokler ne rešijo, ker če plačaš mora delovat.
Plus tega, v času nedelovanja in prijave napake si upravičen do reklamacije. Torej če ne dela in ti ne usposobijo, pošlji reklamacijo, zakaj bi plačeval, če ti ne deluje. Seveda pa moraš napako prijavit, drugače lahko mirno plačuješ naprej.

Zase vem, da ob nedelovanju takoj pokličem in prijavim napako. Če v doglednem času rešijo v redu, drugače zadevo reklamiram.
Staro 01.09.2011, 14:51
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659

Citat:
Objavil-a RAPEDbySIOL Prikaži sporočila
@technicna pomoc: glede na to da sem vas z zadnjem mesecu poklical že vsaj 20x, v pol primerih lepo vprašal za pomoč, v drugi polovici klicov pre***al vse po spisku.. in da ste tok gnili, da ne morte sami od sebe dojet in rečt "tale ma pa res probleme, kaj ko bi mi tole šli porihtat?" vas moram še prosit al kaj?

aja valda, problem je v tem ker še vedno plačujem račune..
Na žalost drugače ne moremo preveriti za kakšne težave gre, če nam ne sporočite vaših podatkov. Tudi v našem interesu je, da vam povezava deluje kar se da hitro in kvalitetno.

Zato vas še enkrat prosim, če mi zaupate vaše podatke preko ZS, da preverimo v čem je problem in da poskusimo napako čimhitreje odpraviti.

Lep pozdrav,
Matjaž
Staro 07.09.2011, 12:46
Klavdy Uporabnik Klavdy ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008

Pri meni je tudi do danes dopoldne prenašalo podatke z 180kB/s (test na siolovi strani). Danes je neki prekilno in sedaj hitrost ne gre več kot 150kB/s.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hitrosti, siol, spet, znižuje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 247 24.02.2020 23:08
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 22:53

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:04.