Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.09.2011, 00:34
Stajerc Uporabnik Stajerc ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 64
Privzeto Re: Siol spet znižuje hitrosti :)

Meni so pred dvema tednoma ukinili varibilnih 15MB in me dali na star paket 4MB,oz. še manj,saj strani odpira tudi po pol minute,Tv pa na čase štekne (napiše nekaj v smeri 'ni signala TV oz. ni internetne povezave.

Sem pisal na mail,mi niso odgovorili. Sem parkrat klical,pa so mi rekli,da pri nas ne moremo met take povezave,ker ne gre,pa da je nikoli nismo imeli. Norca se delajo. Zgleda da sem samo jaz sanjal prejšno povezavo,pa da sem haluciniral sihnorizacijo na modemu od 16.800 do okoli 17.200, saj mi zdaj vztrajno govorijo,da pri nas več kot 11.800 ne gre.

Naj pa še povem to,da so mi,medtem ko ste že vsi imeli varibilnih 15MB,skoz ponavljali, da pri nas ne gre imet takega paketa,da naj raje vzamem 2MB paket,da bom potem imel paket varibilnih 4MB.
Pa sem po parih klicil dobil tehnika na telefon,ki me je preklopil na varibilnih 15MB v PETIH MINUTAH. Če bi znal,kater tehnik je to bil,bi mu častil eno pico in pivo,saj zgleda,da je bil edini sposoben,ki je rešil težavo.

Zdaj bi naj prišel v daljni prihodnosti tehnik na dom,da bo preveril povezavo. Pa me malo briga,ker vem,da težava ni doma,ampak v glavah tehnikov.

Jaz bom pa še "veselo" klical na Siol,dokler ne bom naletel na tistega sposobnega tehnika,ki bo na stolu za mizo v 5 minutah rešil to težavo. Si bo zaslužil družinsko pico.

Naj pa še povem,da ta 080 številka ni brezplačna,saj požere kar nekaj elektrike. Medtem ko 3 ure poslušam eno in isto muziko med čakanjem, da potem to muzko že vidim pred sabo,ne samo slišim, še moram met mobitel 2 uri na polnilcu.
Odgovorite s citatom
Staro 08.09.2011, 07:27
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659

Za preverbo delovanja potrebujemo vaše naročniške podatke. Predlagam, da nam jih zaupate preko ZS. Preverili bomo delovanje in se potrudili, da napako odpravimo.

Lep pozdrav,
Matjaž

P.S.: Na forumu se brišejo sporočila, ki niso v skladu s pravilnikom, s katerim ste se strinjali ob prijavi na forum.

Nazadnje uredil 080 Tehnična pomoč : 08.09.2011 ob 07:30.
Odgovorite s citatom
Staro 08.09.2011, 21:44
darkmaster071 Uporabnik darkmaster071 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 12

Podobna situacija kot Stajerc. Junija sem mel 10mb+, zdaj pa mam 4mb ker pravijo da več negre brez da televizija šteka, čeprav je tut na 10mb televizija delala ok, ampak samo nekaj ur po tem ko sem resetiral modem (zaradi česa sem jih poklical, sem mislil da je kaj z modemom). Zdej mam pač 3x počasnejši internet pa še 6€ dodatek sem jim mogu posebej povedat naj ga odpovejo, ker drugače bi ga dobesedno brezveze plačeval.

Nazadnje uredil darkmaster071 : 08.09.2011 ob 23:16.
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2011, 08:12

Citat:
Objavil-a darkmaster071 Prikaži sporočila
Podobna situacija kot Stajerc. Junija sem mel 10mb+, zdaj pa mam 4mb ker pravijo da več negre brez da televizija šteka, čeprav je tut na 10mb televizija delala ok, ampak samo nekaj ur po tem ko sem resetiral modem (zaradi česa sem jih poklical, sem mislil da je kaj z modemom). Zdej mam pač 3x počasnejši internet pa še 6€ dodatek sem jim mogu posebej povedat naj ga odpovejo, ker drugače bi ga dobesedno brezveze plačeval.
Prosim, če mi preko ZS zaupate vaše uporabniške in kontaktne podatke.

Lep pozdrav,
Matjaž
Staro 14.09.2011, 19:46
media1 Uporabnik media1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 19

Ma res pri siolu niste normalni, včeraj sem klical da se mi modem že 15 minut ne poveže (ne dobi IP), povem da je margin nizek, kasneje po 15 minutah se modem uspe povezat, napaka je bila prijavljena in danes okoli 11 ure mi znižate iz DO 15 na DO 10, prej sem imel 10 Mb + TV in ne DO 10. Ne vem kdo je vam reku da mi zmanšate hitrost in to še na slabše kot je bilo prej.... HOČEM 10MB IN TV kot sem imel, ker to plačam................ hitrost prenosa zdej kaže 6mb in mogoče uspe do 8mb...........
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2011, 17:34

Citat:
Objavil-a media1 Prikaži sporočila
Ma res pri siolu niste normalni, včeraj sem klical da se mi modem že 15 minut ne poveže (ne dobi IP), povem da je margin nizek, kasneje po 15 minutah se modem uspe povezat, napaka je bila prijavljena in danes okoli 11 ure mi znižate iz DO 15 na DO 10, prej sem imel 10 Mb + TV in ne DO 10. Ne vem kdo je vam reku da mi zmanšate hitrost in to še na slabše kot je bilo prej.... HOČEM 10MB IN TV kot sem imel, ker to plačam................ hitrost prenosa zdej kaže 6mb in mogoče uspe do 8mb...........
Pozdravljeni!
Preko zasebnega sporočila nam posredujte uporabniško ime in kontaktno številko. Preverili bomo delovanje storitev in poskusili izboljšati parametre linije.

Lep pozdrav
Miha

Nazadnje uredil 080 Tehnična pomoč : 16.09.2011 ob 06:56.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2011, 22:47
neobox Uporabnik neobox ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2011
Sporočila: 55

ja tudi pri nas je kar naenkrat šlo vse u ku***. tehnik telekomov pravi da je vse v k****. nižajo hitrosti, grozno!
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2011, 07:14

Prosim, če mi lahko preko ZS sporočite vaše uporabniške in kontaktne podatke.

Lep pozdrav,
Matjaž
Staro 30.09.2011, 01:10
johnny Uporabnik johnny ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 66

Pri meni je tudi nekak podobna situacija 5+ let je delovala brez problema sedaj je pa možno samo 4MBit.
Sem poslal podatke na ZS. Prosim, če lahko nekdo pogleda.
Odgovorite s citatom
Staro 30.09.2011, 04:08
chesermarko Uporabnik chesermarko ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2011
Sporočila: 5

Ma ne ,.. škoda :<
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hitrosti, siol, spet, znižuje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 22:53
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 244 09.09.2006 11:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:05.