Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.10.2013, 09:24
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014
Privzeto Re: Programi Sport Kluba trenutno niso na voljo

Sportklub ne bo nikoli pristal na pakete. Lahko pa hitro zracunas 2mio pa da samo s tem paketom financirajo, koliko bi potem stal.
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2013, 09:26
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 929

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Vidim, da imaš informacije, o tem, kakšen bo novi lastnik. Napiši več, kar si navedel v zadnjem stavku.

Pa tudi pri drugem lastniku se verjetno ne bosta cedila mleko in med.
Ah daj no! Le kako naj vem, kdo bo novi lastnik? Zagotovo pa ne more biti slabši, kot je praktično monopolist v državni lasti, kjer se politiki prepirajo kdo bo iz nega več pokradel.
In zakaj bi nekdo plačal pol milijarde, da bi mu nesposobni birokrati slabšali poslovni izid?

PS-@cveto le kako si iz mojih postov razbral, da te imam za otroka? Tudi 100 letniki se včasih obnašajo otročje
Staro 04.10.2013, 10:06
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 905

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Ah daj no! Le kako naj vem, kdo bo novi lastnik? Zagotovo pa ne more biti slabši, kot je praktično monopolist v državni lasti, kjer se politiki prepirajo kdo bo iz nega več pokradel.
In zakaj bi nekdo plačal pol milijarde, da bi mu nesposobni birokrati slabšali poslovni izid?

PS-@cveto le kako si iz mojih postov razbral, da te imam za otroka? Tudi 100 letniki se včasih obnašajo otročje
Torej ne veš nič. Nisem te spraševal po lastniku.
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2013, 10:48
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 768

Citat:
Objavil-a maks Prikaži sporočila
Se sprenevedaš ali res misliš, kar si napisal?
Logično in vsakemu razumljivo je, da bi se vsak normalen pogajal in skušal izpogajati za čimnižjo ceno. Se pa vsak normalen ne bi začel pogajati po vnaprejšnjem izklopu programov, temveč vsaj mesec dni pred iztekom pogodbe. Če bi brihtneži tako ravnali, mogoče uporabniki niti ne bi izvedeli o peripetijah v zvezi s SK programi, predvsem pa (če bi se seveda znali izpogajati) ne bi ostali brez omenjenih programov.
A ti veš kdaj so se začeli pogajati? Po tvoje so se začeli pogajat en dan po izklopu.

Nazadnje uredil Schime : 04.10.2013 ob 10:50.
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2013, 11:15
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.066

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila

@telex,Ma ni pomembno,nekje med vrsticami sem zasledil da smo otročji...

Sicer pa na splošno en kup neproduktivnega pisanja od vseh nas.

Moje mnenje je,da vsaj mene osebno čisto nič ne zanima kdo,kdaj in za koliko se bo operater izpogajal za kakšen program.
In tudi klavzula da ima operater pravico do spremembe programske sheme ne pomeni,da lahko pride do takšnih sprememb kot je prišlo sedaj.
Zelo podobna je zgodba z ukinitvijo viasatovih programov. Ukinitev kvalitetnega in gledanega sklopa programov,katerega dvomim da bomo še kdaj pri siolu videli. In tudi ta Sk programe ni nobene garancije da še bodo kdaj v shemi .Tudi uradni odgovori so,da se pogajajo.To pa lahko da bo uspešno ali pa tudi ne.
Da se na nek način umakne cel sklop določenih programov ,je pa že malo huda.In treba je razumeti da so določeni uporabniki naročili določen programski paket samo zaradi teh programov ki sedaj manjkajo.

lp

Nazadnje uredil cveto : 04.10.2013 ob 11:19.
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2013, 11:19
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155

Sej verjetno se da ta paket sedaj tudi odjavit?
Staro 04.10.2013, 11:41
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.145

Nevem če.

Citat:
Telekom Slovenije, d. d., si pridržuje pravico do spremembe števila in vrste programov ter programskih mest. Več informacij na www.siol.net/storitve.
Sicer pa od kar so uvedli MegaHD paket so bili odstranjeni naslednji programi oz. še vedno ne delajo kot bi morali:

EroX HD
EroXX HD
EroXXX HD (oddaja v SD)
FashionBOX HD (oddaja v SD)
BNTV
Disney Junior
ESPN

Sem katerega pozabil?

lp

Nazadnje uredil g33k : 04.10.2013 ob 11:46.
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2013, 11:52
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

taglavnega NG HD!
Staro 04.10.2013, 12:31
likid Uporabnik likid ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2012
Sporočila: 95

Telemach si je očitno zamislil, da mu bo vse pravice do prenosov raznih lig, ki so si jih zagotovili, enostavno sfinanciral Telekom (siol). Pravice pa si je zagotovil na način, da je nabil svojo ponudbo ravno v direktnem dvoboju s Telekomom, ki je pač nekatere dogodke hotel zagarantirati za Planet TV.

Meni je precej logično, zakaj siol ne popusti kar tako Telemachu. Ampak resnično pa upam, da se bodo dogovorili in da bo končni dogovor ta, da bo tudi siol lahko uporabljal HD programe Sportkluba, katere Telemach sedaj zavestno ne omogoča nobenemu svojemu resnemu konkurentu...
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2013, 12:35
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.145

Nekateri programi so ekskluzivno dostopni samo določenim ponudnikom. Zato recimo T-2 še vedno nima SK Prime, mi pa ne FOXa.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kluba, niso, programi, sport, sportkluba, trenutno, voljo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
PRD trio neomejen (vdsl) z poskusnim tv: katere storitve niso na voljo ? howrude1 O storitvah 0 21.12.2008 13:27
Storitev trenutno ni na voljo... pagatz SiOL TV 287 20.11.2008 13:23
Sagem STB - storitev trenutno ni na voljo v celoti janezpesec1 SiOL TV 3 27.01.2007 20:23

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:12.