Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.09.2014, 12:07
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Storitev Priporočila na SiOL TV

Opazil sem,da ste v programsko shemo dodali novo storitev Priporočila.

Zadeva se mi zdi smiselna,edina graja na to storitev je,da so vsebine v SD in tako za mene osebno nezanimive,ker večinoma gledam samo programe v HD tehniki.

Upam,da razmišljate,da bi vsebine bile dostopne tudi v HD.
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2014, 16:09
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659
Privzeto Re: Storitev Priporočila na SiOL TV

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
Opazil sem,da ste v programsko shemo dodali novo storitev Priporočila.

Zadeva se mi zdi smiselna,edina graja na to storitev je,da so vsebine v SD in tako za mene osebno nezanimive,ker večinoma gledam samo programe v HD tehniki.

Upam,da razmišljate,da bi vsebine bile dostopne tudi v HD.
Tudi tole sem posredoval naprej. Sem tudi jaz opazil, da ni HD kanalov. Sporočim!

Lp Jernej
Staro 06.09.2014, 18:27
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.066

Eh, saj podatki se v ozadju ves čas zbirajo in obdelujejo.

Samo da bom pa še sam potrdil da se strinjam ,da se bo uradno obdelovalo koliko ur sem gledal,kaj sem gledal po tv....

lp
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2014, 14:05
GTeslo Uporabnik GTeslo ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2014
Sporočila: 2

Pozdravljam novo storitev. Koncept je zanimiv, kljub vsemu pa po nekajdnevni uporabi pogrešam sledeče:

- Trenutno lahko ocenjujemo le vsebine, ki so predlagane. Zgodi se, da izven aplikacije pogledam določeno oddajo, ki bi jo nato rad ocenil - sledi običajno dolgo iskanje te oddaje med priporočili in če imaš srečo, jo v kakšnem podmeniju tudi najdeš, sicer oddaje ne moreš oceniti... Banalen primer: Gledam Dnevnik na TVSLO (ob 19h) Želim ga oceniti a ga ne morem, ker ga med informativnimi programi enostavne ne prikaže (!?), ne najdem ga niti v meniju "Televizija". Ves čas se mi ponuja le 24ur, in ostale dnevne oddaje...

- Fantastično bi bilo, če bi lahko ocenjevanje VSEH vsebin omogočeno tudi izven aplikacije, torej direktno iz pregledovanja programov (podobno kot z rumenim gumbom prikličeš opcije o podrobnostih, bi lahko bil dodan še modri gumb za ocenjevanje). S tem bi se elegantno izognili zgoraj opisani težavi, hkrati bi od uporabnikov prav gotovo dobili več ocen - posledično bi bila bolj natančna tudi priopročila v sami aplikaciji.

- Zakaj med filmi v priporočilih še nikoli nisem zasledil vsebin iz programskega paketa HBO. Res je, da se prikažejo nekatere iz HBO OD, vendar bi bilo bolj smiselno, da dobimo priporočila iz filmskih kanalov, kot so HBO HD, HBO COMEDY HD, Cinemax HD 1 in 2 , konec koncev tudi KINO HD itd...

- Kot je bilo omenjeno že v prvem postu pogrešam predlagane vsebine iz vseh HD kanalov

- Zanimivo bi bilo videti tudi svojo oceno, če si oddajo že ocenil in morda tudi povprečno oceno ostalih uporabnikov...

- kako je z ocenami nadaljevank? Je potrebno oceniti vsak del posebej, ali se šteje ocena enega dela in to potem velja za "celotno" nadaljevanko?

Lep pozdrav
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2014, 20:52
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 404

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Tudi tole sem posredoval naprej. Sem tudi jaz opazil, da ni HD kanalov. Sporočim!

Lp Jernej
Ali pa naj bo gumb kot je pri SIOL NOGOMETU, plav gumb za preklapljanje iz SD v HD, kjer je možnost (ista programa)
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2014, 14:19
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659

Citat:
Objavil-a GTeslo Prikaži sporočila
Pozdravljam novo storitev. Koncept je zanimiv, kljub vsemu pa po nekajdnevni uporabi pogrešam sledeče:

- Trenutno lahko ocenjujemo le vsebine, ki so predlagane. Zgodi se, da izven aplikacije pogledam določeno oddajo, ki bi jo nato rad ocenil - sledi običajno dolgo iskanje te oddaje med priporočili in če imaš srečo, jo v kakšnem podmeniju tudi najdeš, sicer oddaje ne moreš oceniti... Banalen primer: Gledam Dnevnik na TVSLO (ob 19h) Želim ga oceniti a ga ne morem, ker ga med informativnimi programi enostavne ne prikaže (!?), ne najdem ga niti v meniju "Televizija". Ves čas se mi ponuja le 24ur, in ostale dnevne oddaje...

- Fantastično bi bilo, če bi lahko ocenjevanje VSEH vsebin omogočeno tudi izven aplikacije, torej direktno iz pregledovanja programov (podobno kot z rumenim gumbom prikličeš opcije o podrobnostih, bi lahko bil dodan še modri gumb za ocenjevanje). S tem bi se elegantno izognili zgoraj opisani težavi, hkrati bi od uporabnikov prav gotovo dobili več ocen - posledično bi bila bolj natančna tudi priopročila v sami aplikaciji.

- Zakaj med filmi v priporočilih še nikoli nisem zasledil vsebin iz programskega paketa HBO. Res je, da se prikažejo nekatere iz HBO OD, vendar bi bilo bolj smiselno, da dobimo priporočila iz filmskih kanalov, kot so HBO HD, HBO COMEDY HD, Cinemax HD 1 in 2 , konec koncev tudi KINO HD itd...

- Kot je bilo omenjeno že v prvem postu pogrešam predlagane vsebine iz vseh HD kanalov

- Zanimivo bi bilo videti tudi svojo oceno, če si oddajo že ocenil in morda tudi povprečno oceno ostalih uporabnikov...

- kako je z ocenami nadaljevank? Je potrebno oceniti vsak del posebej, ali se šteje ocena enega dela in to potem velja za "celotno" nadaljevanko?

Lep pozdrav
Predlog sem posredoval pristojni službi, ki ga bo preučila.

lp
Jasmin
Odgovori

Značke
priporočila, siol, storitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Prenos naročniškega razmerja storitev SIOL markokov O storitvah 5 15.11.2008 11:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:59.