Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 30.06.2010, 15:35
JasminaB Uporabnik JasminaB ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2010
Sporočila: 1
Privzeto Re: Varstvo otrok nudim

Pozdravljeni starši!

Sem 26 let staro dekle, ki sem pač zaradi današnjih časov brez službe, zato imam dosti časa za vaše navihančke, da jih popazim, nasmejim, kaj naučim itd. medtem ko vi hodite po svojih opravkih. Sama sem zelo vesele narave, preprosta, komunikativna ter odgovorna. Obožujem naravo, tako da bi veliko časa preživeli na prostem. Delo lahko ponudim na svojem domu, lahko pa tudi na Vašem. Sem iz okolice Velenja, tako da bi delo opravljala v savinjski regiji. Imam rada otroke in tudi izkušnje z varstvom mi niso tuje, saj so mi kolegi pa tudi sorodniki zaupali svoje "razgrajače" , kadar so imeli kakšne obveznosti. Znam tudi kuhati, tako da ne bo problemov glede tega

Lep pozdrav,
Jasmina
e-mail:abezovsek@siol.net

Nazadnje uredil JasminaB : 30.06.2010 ob 16:12.
Staro 05.07.2010, 23:09
tajs Uporabnik tajs ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Naslov: ljubljana sostro
Sporočila: 3
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

spoštovane varuške,
vse ki imate čas od 23. avgusta pa do konca oktobra, prosim da me pokličete na tel. 040 30 42 43, saj rabim pomoč pri varstvu otrok, saj je moja pomočnica za ta čas odsotna. vse zainteresirane prosim da me pokličejo čim prej saj se kmalu odpravljam na dopust in bi to zadevo rada rešila prej.
lp sabina
Staro 06.07.2010, 22:05
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Krasno bi bilo, da poveš saj kraj, v katerem želiš varstvo. Da tiste, ki sploh nimajo možnost varovanja, ne kličejo in prihranijo kak cent.
Staro 10.07.2010, 23:53
Spyder Uporabnik Spyder ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Spyder
Član od: Apr 2006
Naslov: Over the rainbow
Sporočila: 101

Allmighty, nisem vedeževalec, pa vendar sem mnenja, da je 'tajs' doma iz ljubljanske četrtne skupnosti sostro.
Staro 19.07.2010, 09:53
tajs Uporabnik tajs ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Naslov: ljubljana sostro
Sporočila: 3

ja sorry. pozabla. spyder ma prou ljubljana sostro. se še enkrat opravičujem
Staro 19.07.2010, 10:13
TanchyDD Uporabnik TanchyDD ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2010

Pozdravljeni! Nudim varstvo vašim malčkom v popoldanskih in večernih urah, na mojem ali vašem domu (Lj)...imam veliko izkušenj.
Staro 24.07.2010, 16:14
jojo.x3 Uporabnik jojo.x3 ni prijavljen
Novinec

pozdravljeni,
sem 15 letnica, doma iz Lj-Šentvid. vem, da bo zaradi moje starosti marsikdo takoj odšel na naslednji oglas, za tiste, ki pa bote vendarle pogledali pa so tukaj informacije;
želela sem se vpisati na sr. vzgojiteljsko šolo, smer- predšolska vzgoja, vendar sem se zaradi želje za fakulteto ( fila faks ) raje vpisala na gimnazijo. z otroci imam kar nekaj izkušenj, saj imam doma 7 let staro sestro, in pri očetu 2 bratca. otroke imam zelo rada in se z njimi maksimalno ukvarjam. sem nekadilka, ne pijem alkohola niti nisem na kakršnih koli tabletah ( antidepresivi ipd). vašega otroka/e bi lahko varovala v avgustu kadarkoli ( zjutraj, popoldan, zvečer, ponoči) do okoli 20. saj gremo kasneje na morje. med šolo pa le popoldan in ob večerih, razen 1x tedensko zjutraj( do 1 popoldan) zaradi šolskih obveznosti. če koga zanima, naj me kontakira na;
gmail; jojo.noner@gmail.com

ali pa na št; 051 659 614

lep pozdrav
johana
Staro 29.07.2010, 00:23
ewaa Uporabnik ewaa ni prijavljen
Novinec

Pozdravljeni,
Moje ime je Eva. Trenutno zaključujem 4 letnik Pedagoške fakultete, smer razredni pouk. Delo z otroki me izredno veseli, skozi študij pa sem pridobila tudi ogromno izkušenj.

Če potrebujete varstvo na Vašem domu v Ljubljani (območje LPP) sem Vam na voljo dopoldan oz. popoldan pa tudi zvečer, in sicer od januarja 2011 dalje .

Za več informacij me lahko kontaktirate na eva.varstvo@gmail.com
Staro 29.07.2010, 10:35
Buzz Uporabnik Buzz ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Sporočila: 2

Živjo!

Sem Ines, stara sem 21 let. Po končani osnovni šoli, sem se vpisala na umetniško gimnazijo- likovna smer, na kateri moram končati še splošno maturo, zato sem to leto vpisana kot izredna dijakinja. Prihodnje leto se bom vpisala na likovno pedagogiko, saj me delo z otroci zelo veseli in imam s tem že veliko izkušenj.

Animirala sem že v trgovskih centrih, ko smo predstavljali nove praktične igrače, vodim otroške delavnice v domačem kraju (v okviru turističnega društva), vključena pa sem tudi v zavod Enostavno prijatelji, ki izvaja brezplačne delavnice za otroke in odrasle- (vodim otroške delavnice). Kjerkoli pa se pojavi kakšna priložnost za pomoč otrokom, se z veseljem pridružim akciji (npr. zbiranje igrač, otroških knjig, ipd.)
Delo mi je v veselje, izkušnje pa imam z otroci vseh starosti (od 4 mes. naprej). Z varovanjem posameznikov sem prenehala, ker so vsi malčki dobili vrtec.

V prostem času fotografiram, turistom razkazujem Ljubljano in se ukvarjam z glasbo- to mi vliva dodatno energijo za vsak naslednji dan.

Ines

ines.varstvo@gmail.com
Staro 21.09.2010, 09:34
Mojca212 Uporabnik Mojca212 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Naslov: Maribor
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Sem študentka zadnjega letnika FF v Mariboru. Z veseljem bi popazila na vašega malčka. Izkušenj z varstvom otrok imam precej in opravljanje le-tega mi je v največje veselje. Na voljo bi bila predvsem v popoldanskih in večernih urah. Za več informacij me lahko kontaktirate na e-mail: mojca.vernik@gmail.com.

Nazadnje uredil Mojca212 : 21.09.2010 ob 09:41.

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:59.