Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 20.02.2011, 11:39
tadeja87 Uporabnik tadeja87 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 5
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Pozdrav!

Nudim varstvo otrok na Ptuju in v okolici.

Po izobrazbi sem pomočnica vzgojiteljice predšolskih otrok.

Stara sem 23 let. Nekadilka.

Izkušnje: praksa v vrtcih in varstvo otrok na domu.

Kontakt: tadeja87@gmail.com ali 031-804-912
Staro 07.03.2011, 14:10
spelau Uporabnik spelau ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2008
Sporočila: 3
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Iščemo varstvo na domu za punčko, staro eno leto od maja do septembra 2011. V maju in juniju bi potrebovali kontinuirano varstvo (cca 6 ur na dan), v juliju in avgustu pa mogoče kakšen dan. Zaželeno tudi občasno popoldansko varstvo 4-letnika takoj. Živimo v Ljubljani-Črnuče, neposredna bližina bus št 8, blizu tudi bus št. 6.

Zaželene izkušnje! Cena po dogovoru!

031-582-480
Staro 15.03.2011, 09:48
karmen.plevel Uporabnik karmen.plevel ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2011
Sporočila: 1

Nudim varstvo otrok na domu - okolica Kamnika. Končala sem študij Fakultete za šport, smer elementarna športna vzgoja. Imam izkušnje z otroki in varstvom.

Kontakt: 031 602 009
Staro 18.05.2011, 10:22
Varstvo.net Uporabnik Varstvo.net ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2011
Thumbs up Varstvo.net - spletni portal namenjen varstvu otrok

Pozdravljeni,

Pred kratkim smo zagnali povsem nov, svež in privlačen spletni portal www.varstvo.net, namenjen vsem tistim, ki iščete varstvo otroka ali nudite varstvo otrok.

V čem se razlikujemo od vseh ostalih portalov?

Poleg klasičnih oglasov ponujamo tudi iskalnik oglasov, ki iskalcu varstva prikaže razdaljo v kilometrih glede na izbran kraj iskanja, prav tako pa oglase sortiramo oziroma uredimo po vrstnem redu glede na oddaljenost od izbranega kraja iskanja. To pomeni, da bomo vaš oglas prikazali med prvimi zadetki za osebo ki bo iskala varstvo otrok v vaši regiji oziroma vašem kraju. Na tak način bistveno olajšamo iskanje ponudb in še posebej izpostavimo vaš oglas ter omogočimo iskalcem varstva, da lažje izberejo prav vas.

Portal bomo neprestano posodabljali, dodajali vse več vsebin povezanih z varstvom otrok in se trudili postati najboljši ter uporabnikom prijazen portal namenjen varstvu otrok.

Smo vas prepričali? Potem nas obiščite na www.varstvo.net

Prav lep pozdravček vam želi ekipa portala Varstvo.net

Nazadnje uredil Varstvo.net : 18.05.2011 ob 10:26.
Staro 18.06.2011, 15:41
Anchi26 Uporabnik Anchi26 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2011

Sem Anja, stara 29 let. Po poklicu sem profesor razrednega pouka in sem zaposlena na osnovni šoli. V času od 4. 7. do 19. 8. 2011 nudim varstvo otrok katerekoli starosti v Ljubljani ali okolici. Na voljo sem vse dni v tednu, dopoldan ali popoldan.

E-pošta: anchi.skraban@gmail.com

Tel.: 041 652 846
Staro 25.06.2011, 15:33
azzy Uporabnik azzy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2011

Pozdravljeni!

Sem 21 stara študentka. Nudim varstvo otrok v vašem domu v Ljubljani.
Če vas zanimajo dodatne informacije me lahko kontaktirate na tel: 040 610 194

lp
Staro 23.09.2011, 23:00
zvezdice Uporabnik zvezdice ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zvezdice
Član od: Oct 2010
Sporočila: 2

Dragi starši!

Potrebujete varstvo za svojega otroka ves dan ali mogoče le kakšno urico zvečer? Potem ste ga našli. Sem zanesljiva, odgovorna in vestna oseba na katero se lahko zanesete. Poleg tega imam dolgoletne izkušnje z otroci različnih starosti, tudi iz vrtca. Imam pa tudi ustrezno izobrazbo.

Varstvo nudim v Preboldu oz. v bližnji okolici.

Za več informacij me kontaktirajte: tadejchyy@hotmail.com
Staro 12.12.2011, 17:48
evasajovic Uporabnik evasajovic ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2011
Sporočila: 3
Exclamation Varuska v Londonu - ISCEMO

Iščemo izkušeno varuško za 9 letno deklico in 3 letnega decka, pri slovensko-angleški družini v centru Londona - 28 urno tedensko delo.

Pomembno je znanje angleškega jezika, sicer pa pri
delu z otrokom uporaba slovenskega jezika in zazeljen vozniski izpit.

Nudimo nastanitev v lastnem stanovanju v centru Londona (v neposredni blizini nase hise), prehrano, tedensko žepnino in povratno letalsko karto.

Delo se prične z zacetku januarja 2012, varstvo potrebujemo minimalno do julija 2012.

Vsi zainteresirani me prosim kontaktirajte na mail:
evasajovic@yahoo.com

ali na tel. št.
0044/7830093428

Hvala in lep pozdrav,
Eva Sajovic Crosland
Staro 26.01.2012, 09:26
Teja30 Uporabnik Teja30 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2012

Zdravo! Moje ime je Teja in prihajam iz okolice Kranja. Stara sem 23 let. V prostem času rada ustvarjam, potujem in se ukvarjam s športom. V športni smeri tudi želim poklicno nadaljevati. Ker želim delati v umirjenem, ustvarjalnem in prijetnem okolju, sem se odločila tukaj ponuditi svoj oglas. Sem prijazna, iskrena, zanesljiva oseba, ki bi vašim malčkom znala pričarati zanimive in poučne urice v varstvu na vašem domu. Izkušnje z varstvom sem si pridobila z dvema nečakoma, ki sta sedaj stara že 8 in 12, pa me potrebujeta le še občasno za kakšen izletek Toliko na kratko o meni.

P.s. Varstvo nudim v okolici Kranja in Ljubljane

Telefon: 030/91-60-14

Lep pozdravček, Teja
Staro 10.06.2012, 17:33
varstvo_otrok Uporabnik varstvo_otrok ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2012

Pozdravljeni starši, nudim redno in občasno varstvo na domu za vašega otroka skozi celo leto ali samo med počitnicami. Vem tudi kuhati tako, da vam lahko v tem času tudi kaj skuham in pospravim. Delo z otroci mi je v veliko veselje, sodelujem tudi na delavnicah za otroke. Stara sem 21 let ter živim v Kopru, cena po dogovoru. Moj kontakt: 051 271 883

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:00.