Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 04.01.2011, 15:40
ShadeiouS Uporabnik ShadeiouS ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 21
Privzeto Sinope568+ Home Gateway Problem - Port Forwarding

Lep pozdrav. Preden zaklenete temo in pribijeste link ( http://forumi.siol.net/showthread.php?t=33617 ) , da tema obstaja , počakajte in preberite moj problem.

Uglavnem, uporabljam omejeni modem, sicer nimam pritožb čez njega , deluje super in nikoli se ne "obesi". Imam pa težave pri odpiranju portov. Namreč odprl bi rad port 3784 ki ga uporablja ventrilo strežnik. Seveda sem poizkusil po metodi ki je na zgornjem linku, pa še vedno se mi noče povezati na ventrilo server. Za dokaz da ne delam nič narobe je to, da če ruter popolnoma izklopim in uporabljam samo "modem" se lahko popolnoma normalno povežem na moj strežnik.

za dokaz je tukaj slika -> log ventrila

Evo Tukaj je moj primer odprtega porta. Sicer sem to delal prvič, naj bi bilo pravilno , tako mi je zagotovil tudi asistent na številki 0801000.

Tudi po tem ni delovalo. Asistent mi je nato še povedal naj naredim da bo tako. S tem naj bi odprl vse porte.

Na žalost tudi to ni delovalo.

Specifikacije:

Računalnik na katerem je ventrilo: Amd64 - prenosnik, Windows 7, način povezave WIFI
Računalnik na katerem laufa client: Intel Quad core 2400, WIndows 7 , način povezave, Kabel..

Prosim vas Pomagajte, mi!
Staro 05.01.2011, 13:26
Novinec
Privzeto Re: Sinope568+ Home Gateway Problem - Port Forwarding

kaj res nobeden ne ve? mogoče sem naredil kaj narobe? me lahko na kaj opozorite?...

mislim ... omg
Staro 05.01.2011, 15:32
Novinec

hm okej. sm si nabavu en program in kaže da so porti odprti. vendar pa še vedno se nemorem povezat na moj ventrilo strežnik. Seveda sem še enkrat poizkusil sklopit ruter in se povezat direktno brez ruterja in deluje. torej ne delam nič narobe. tukaj vam prilagam šeeno sliko če bo komu kaj pomagalo...

Je pa še ena stvar. Sem poizkusil tudi pri punci. Ona pa ima prav ruter kakor ruter in sem ji odprl porte in program kaže vse ok. tudi kar je pri meni v rdečem. vendar še vedno ko sem pri njej naredil server se nisem moral povezat. seveda brez ruterja je delalo!!!
Staro 05.01.2011, 22:01
Novinec

uglavnem... po dvodnevnem za***avanju sem končno prišel do zaključka!

naložil sem star ventrilo server, star client in zadeva deluje. pri punci. pri meni pa še vedno ne. tudi če mam na unem mojem programu, vse zeleno in use odprto.

siolov modem/ruter sux.. pravtako kot tanov ventrilo.

Značke
forwarding, gateway, home, port, problem, sinope568

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Odpiranje PORT-ov na Sinope568+ Home Gateway Routerju freshQ Računalništvo in internet 0 21.06.2010 12:08
Sinope star in port forwarding Lion29 Tehnična pomoč 2 31.03.2010 17:07
DSL port status na Sinope568+ Home Gatewayu iAndro Tehnična pomoč 6 28.12.2009 23:46
Port forwarding 22 na sinope modemu warewolf Tehnična pomoč 15 07.07.2009 12:43
Port forwarding - PAZI modem=router gregor212 Tehnična pomoč 13 20.01.2007 12:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:19.