Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.10.2008, 19:16
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175
Privzeto Koliko uporabnikov je pripravljenih pohvalit delo tehnicne pomoci?

No da vidimo ce sem samo jaz srecen clovek ali nas je mogoce kaj vec...
Tukaj pohvalim prijaznost in korektnost tehnicne pomoci, oz. gospodica z imenom Uros, ker me je res navdusil z svojim pristopom. Ni bilo vprasanja ki ga postavi vsak tehnik (sej vemo kako je z resetiranjem modemov, hehe). Nadalje po malce konfuzni razlagi v cem je moj problem je mozakar dejansko v nekaj sekundah dojel kaj zelim reci in kaj se je dogajalo. Prej sem nekaterim mogu ponavljat tudi 3x. Sej vem da malce zmedeno govorim, ampak tale me je takoj razumel, hehe. Po kar nekaj minutah (po 1653 sekundah kar znese skoraj 28 minut) mi je realno povedal da sumi na STB in da se bo ga zamenjalo in se bo videlo ce je krivec STB. Pomeni, da se je posteno potrudil in preveril samod elovanje in vse kar spada zraven. Sej vem da niti uporabniki nismo vsi enaki in da nismo vsi prijazni pa tako. Vcasih tudi mi malce popenimo ko kaj za***ava in nekako ne najdemo skupnega jezika z tehnicno pomocjo.
Tako, lepo pozdrav Urosu in upam da bo tako prijazen tudi ostal in upam da se kdaj naletim na njega ce bo ze kaksna napaka.
Odgovorite s citatom
Staro 22.10.2008, 19:26
AndrejD Uporabnik AndrejD ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 182
Privzeto Re: Koliko uporabnikov je pripravljenih pohvalit delo tehnicne pomoci?

Verjetno tako kot večina ostalih, včasih naletiš na katerega, ki se na zadevo spozna, včasih na katerega, ki o zadevah nima blage veze. Kakor kdaj
Mislim pa da je možnost da naletiš na dobrega precej odvisna od časa ko kličeš. Ponavadi je ponoči dosti večja možnost da dobiš bolj usposobljene (tok,tok,tok).

Največ živcev so mi pa požrli ko je gospod na 080 8000 pravil naj pokličem na 080 1000. Na 080 1000 pa gospod pravi da moram poklicati na 080 8000. Tisto je bila zabava...
Odgovorite s citatom
Staro 22.10.2008, 19:29
Pripravnik

Sej temu se rece klasicno kockanje, hehe. Mi nimamo nic s tem, poklicite telekom. Mi tudi nimam nic s tem, klicte siol. Zacarani krog...Zdej so zopet pod eno streho in se izboljsuje vse skupaj.
Odgovorite s citatom
Staro 23.10.2008, 10:30
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Citat:
Objavil-a jasa Prikaži sporočila
No da vidimo ce sem samo jaz srecen clovek ali nas je mogoce kaj vec...
Tudi jaz sem že enkrat ali dvakrat doživela ta neverjetni dogodek - človek na tehnični pomoči mi ni zdrdral običajnih stavkov (no, pa še enkrat resetirajte modem ipd. ...), dojel je, kaj me muči, resnično je preveril situacijo in jo tudi uredil. Žal se imen ne spomnim več, zagotovo pa je res, da se je to zgodilo le v par mojih klicev na tehnično pomoč. Možnost torej resnično obstaja, le da je statistično malo verjetna ..
Staro 23.10.2008, 18:07
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.017

Jaz imam do sedaj dobre izkusnje, edino ena gospodicna na help desku se enkrat ni pustila prepricati da nima prav.
Odgovorite s citatom
Staro 23.10.2008, 18:36
Pripravnik

Mnjah shodno temu da sem enkrat naletel na eno od deklet, ki me je prepricevala da je racunalniski strokovnjak, obenem pa me prepricevala da ona MORA videti kaj na modemu sveti oz. zmiga (kljub temu da sem ji mogoce ene 4-5 krat povedal da je westell modem in da se ne sihronizira z centralo. ker zmiga). Potem sem ji pa reku ce ze ona MORA videt kaj sveti na modemu naj pride sem pa naj pogleda, hehe. Vmes mi je trdila, da ona je na mojemu modemu in da ni nic narobe. Potem sem pa postavu vprasanje, da kako je na modemu ce sploh ni sihronizacije dejansko. Ammmm, ja pa ni mogla razumet da imam westell modem zato, ker so mi ga dali na probo ce bo kaj bolje. In me je prepricevala da imam Sagem-a. Zopet mogu ene parkrat ponovit kako to da imam westell-a. Po moje da niti ni vedela da so obstajali. Bog nedaj da sem coperjet 813 modem potegnil iz naftalina, hehe. Sej je tudi hecnih trenutkov, ampak malce mi gre na l00liko ko poves da nisi navaden user in da imas nekaj masla v kepi...ampak ne. Verjetno morajo po napisanem na listku:
1. Ali ste res....modem
2. Ali svetijo kaksne lucke na modemu?
3. Ali kaksna zmiga?

In podobno....

Super kar naprej se razpisati prosim :O)
Odgovorite s citatom
Staro 23.10.2008, 20:51
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 930

Treba jim je priznati, da so vljudni in se trudijo pomagati. Še tak strokovnjak pa ne more vedeti vse o vsem.
Veliko ljudi sploh ne ve kje ima modem kaj šele pomen izrazov bit ali byt ali LED? Verjamem, da moraš imeti ob koncu službe zelo močne živce, ko te pokliče kakšen t.i. "strokovnjak".
Zatorej ostanite na nivoju še naprej.
Staro 23.10.2008, 21:13
Pripravnik

telex: Sej nobeden ni nic grdega rekel cez njih. Smo pac opisali trenutke ob katerih je bilo tudi nekaj smeha. Seveda se trudijo, zato pa smo napisali da vidimo koliko jih bo pohvaljenih. Ne more pa biti vedno dobre volje ce za vsako stranko zgubi vsaj 10 minut je to zlo veliko ljudi na osem ur...in zivcev seveda.
Odgovorite s citatom
Staro 25.10.2008, 11:39
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Citat:
Objavil-a jasa Prikaži sporočila
Verjetno morajo po napisanem na listku:
1. Ali ste res....modem
Ampak če malo pomisliš to dejansko odpravi 95% napak.
Odgovorite s citatom
Staro 25.10.2008, 11:43
AndrejD Uporabnik AndrejD ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 182

Citat:
Objavil-a dal Prikaži sporočila
Ampak če malo pomisliš to dejansko odpravi 95% napak.
95% verjetno ne. Kakih 50% pa jih verjetno res odpravi
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
delo, koliko, pohvalit, pomoci, pripravljenih, tehnicne, uporabnikov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:48.