Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.12.2010, 14:32
yoco007 Uporabnik yoco007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2005
Sporočila: 52
Privzeto Neplačana položnica

Pozdravljeni!
Zgodilo se mi je, da sem pozabil plačati položnico za zadnji mesec in vceraj je prislo do izklopa interneta in telefona. Danes takoj zjutraj sem jo plačal in do sedaj še vedno nimam storitev nazaj priklopljenih. Naj povem še, da sem pred odhodom klical na vašo "modro številko", da bi dobil fax, da lahko takoj pošljem potrdilo o plačilu, da se vse skupaj še malo pospeši, a očitno sem dobil napačno številko, ker se potrdilol ni moglo poslati.
Zanima me samo, koliko časa moram še čakat na priklop?

Lp!
Odgovorite s citatom
Staro 16.12.2010, 15:13
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Neplačana položnica

Citat:
Objavil-a yoco007 Prikaži sporočila
Pozdravljeni!
Zgodilo se mi je, da sem pozabil plačati položnico za zadnji mesec in vceraj je prislo do izklopa interneta in telefona. Danes takoj zjutraj sem jo plačal in do sedaj še vedno nimam storitev nazaj priklopljenih. Naj povem še, da sem pred odhodom klical na vašo "modro številko", da bi dobil fax, da lahko takoj pošljem potrdilo o plačilu, da se vse skupaj še malo pospeši, a očitno sem dobil napačno številko, ker se potrdilol ni moglo poslati.
Zanima me samo, koliko časa moram še čakat na priklop?

Lp!
Vsaj dvakrat te je odzivnik klical in ti povedal, da moraš plačat.

Drugače pa pošlji semle: saldakonti.kupcev@telekom.si
Ta e-mail je na mailu z opominom

Priklopljen boš verjetno šele jutri, ker si mencal. Če bi poklical na 0808080 bi ti tudi povedali ta e-mail in fax, vsaj meni so.
Staro 16.12.2010, 20:46
knezzz Uporabnik knezzz ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2010
Sporočila: 57

3mesce si meu časa LOL... sej se zgodi da se pozabi ali pa da ni denarja ali pa da si revolucionar in zaradi nedelovanja brez reklamacije pač nočeš plačat... sam pol nimaš kaj jamrat če ni takoj:DD
Odgovorite s citatom
Staro 17.12.2010, 19:27
yoco007 Uporabnik yoco007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2005
Sporočila: 52

Sj štekam, da ne more bit takoj, samo mi pa tut ni jasn, da rabjo več kot dva dni in bom zj zarad tega celotn vikend brez neta!

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila
Vsaj dvakrat te je odzivnik klical in ti povedal, da moraš plačat.

Drugače pa pošlji semle: saldakonti.kupcev@telekom.si
Ta e-mail je na mailu z opominom

Priklopljen boš verjetno šele jutri, ker si mencal. Če bi poklical na 0808080 bi ti tudi povedali ta e-mail in fax, vsaj meni so.
Moram povedat, da mene pa noben ni klicov. Sem vprašal celo fotra, ker je položnica pač na njegovem imenu.
To številko mi pa sploh ni mobi hotu poklicat
Odgovorite s citatom
Staro 17.12.2010, 19:43
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a yoco007 Prikaži sporočila
Sj štekam, da ne more bit takoj, samo mi pa tut ni jasn, da rabjo več kot dva dni in bom zj zarad tega celotn vikend brez neta!

Moram povedat, da mene pa noben ni klicov. Sem vprašal celo fotra, ker je položnica pač na njegovem imenu.
To številko mi pa sploh ni mobi hotu poklicat
Če si tolk lesen, da niti na SiOLovi strani ne najdeš njihove kontaktne telefonske, ker sem se jaz zatipkal, bi ti priporočil, da potegneš kable iz stene in se računalnika ne dotakneš več. Eni mate neverjetno sposobnost svoje kozlarije prenašati na druge in jih potem obtoževati za nesposobnost. Če nisi plačal, se malo pomujaj in ugotovi sam, kako čim preje do neta. Se je tudi meni že zgodilo on sem imel obakrat net naslednji dan (tebi ga verjetno nalašč nočejo vklopiti, ker jim blesimeter kaže, da je zate tako bolje).

Značke
neplačana, položnica

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
kratka vprašanja, nasveti, predavanja ... kalin Gospodarstvo 176 29.10.2009 20:39
Položnica in Testna SiOL TV mazo O storitvah 4 10.06.2009 15:54
Skupna položnica Forenzik O storitvah 3 30.03.2008 13:06
Zadnja Siolova položnica & VZDRŽEVALNINA?!? xtreme O storitvah 15 13.09.2006 04:19

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:16.