Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.01.2012, 16:41
->4ndr3y<- Uporabnik ->4ndr3y<- ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 19
Privzeto Re: Spremembe v programski shemi SiOL TV

Za Tehnično službo:

Kabel 1 in Pro 7 To se raje dogovorte, ker bomo sicer satelite zopet lovil...

Btw:
A se bi dalo nemški Eurosport dodat v shemo? Ker tile Britanci so tako dosadni (komentatorji pa nimajo pojma o športih, ki jih komentirajo - npr. Skoki in hokej so katastrofa...Pri Snookeru pa se na vsakih 15 min. oglasi pa rezultat pove), da te v depresijo spravijo, da si bo kdo začel še žile rezat.
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2012, 17:11
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a ->4ndr3y<- Prikaži sporočila
Za Tehnično službo:

Kabel 1 in Pro 7 To se raje dogovorte, ker bomo sicer satelite zopet lovil...

Btw:
A se bi dalo nemški Eurosport dodat v shemo? Ker tile Britanci so tako dosadni (komentatorji pa nimajo pojma o športih, ki jih komentirajo - npr. Skoki in hokej so katastrofa...Pri Snookeru pa se na vsakih 15 min. oglasi pa rezultat pove), da te v depresijo spravijo, da si bo kdo začel še žile rezat.
Ja bravo.
Še eden se je spomnil kateri program bi rad gledal.Daj se malo zamisli,če bi si vsak posameznik zaželel en program ????
Po moje moraš hitro k zdravniku,saj če zaradi televizije razmišljaš o rezanju žil .....???
JOJ,JOJ..
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2012, 19:22
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Mogoče bodo že kmalu nazaj.
http://www.zurnal24.si/razlog-za-umi...-clanek-144858

"VG Media je še naprej odprta za poganja s katerimkoli slovenskim kabelskim operaterjem, ki želi predvajati programe. Tistim kabelskim operaterjem, ki so se pripravljeni še naprej pogajati, ni treba umakniti programov s programskih shem," so še povedali na VG Media.

Telekom Slovenije: "Pogajanje bomo nadaljevali"
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2012, 19:26
siko77 Uporabnik siko77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce siko77
Član od: Sep 2007
Sporočila: 445

Citat:
Objavil-a Schime Prikaži sporočila
Mogoče bodo že kmalu nazaj.
http://www.zurnal24.si/razlog-za-umi...-clanek-144858

"VG Media je še naprej odprta za poganja s katerimkoli slovenskim kabelskim operaterjem, ki želi predvajati programe. Tistim kabelskim operaterjem, ki so se pripravljeni še naprej pogajati, ni treba umakniti programov s programskih shem," so še povedali na VG Media.

Telekom Slovenije: "Pogajanje bomo nadaljevali"
tut če ne...
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2012, 20:30
s.m. Uporabnik s.m. ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce s.m.
Član od: May 2011
Sporočila: 205

Citat:
Objavil-a spidi Prikaži sporočila
s.m - tebi je vseeno za te tri Nemške programe ker ne razumeš jezika. Lahko pa trdim da so ti programi na vshodu Slovenije zelo gledani saj večina ljudi razume bolj nemščino kot pa angleščino.
Poleg tega ti trije programi imajo dosti reportaž, ki so zelo gledane.
Mene mine gledat ko je kak nemški program in vse sinhronizirajo od reklam do filma. Napisal sem da mi je vseeno za te programe ker nikoli jih ne gledam. Sem že pogladal tut te programe in nekateri imajo zelo dober spored samo kaj če mi, če ne razumem jezika. Verjamem ti da je nekaterim lažji za razumet Nemščina kot Ang, eni še celo Nemiščine ne razumejo in gledajo samo SLO1. Ampak jaz sem napisal samo zase, da jaz osebno ne gledam teh programov in mi je vseeno za te programe, so na shemi ali niso, meni je vseeno in nikoli nisem napisal v imenu vseh ali v imenu enih, drugih, družine itd.. Ljudje naj gledajo kaj jim paše.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2012, 22:25
lanoo Uporabnik lanoo ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2012
Sporočila: 4

dejstvo je to da se cene vedno višje za to kar nudijo
glede prej omenjenih programov, pa mislim da imajo poleg kakšnega zanimivega sicer žal sinhroniziranega filma tudi super serije in odaje, pa se tudi na takšen način da veliko nemščine naučit. upam da se zadeva konec koncev spremeni in se ti programi vrnejo, ker mislim do so eni izmed boljših tujih programpv v shemi.
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2012, 08:47
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.094

Citat:
"Pogajanja bomo nadaljevali," so ob tem dejali na Telekomu Slovenije in dodali, da je vrednost pogodbe poslovna in pogodbena skrivnost in da imajo od leta 2010 poravnane vse pogodbene obveznosti.

To so potrdili tudi v VG Media, kjer so dodali, da zaradi poslovnih skrivnosti ne morejo razkriti imen kabelskih operaterjev, ki so 11. oktobra 2010 oziroma konec leta 2010 prenehali plačevati nadomestilo.
Nej mi nekdo to razloži ker ne kapiram.
Telekom trdi, da je vse porovnano in VG Media se strinja. Torej zakaj za boga so bili programi odstranjeni?
In kaj je tu za pogajat? Zakaj niso programi vklučeni nazaj če ste pripravleni se pogajat?

Tolko nasprotovanja v tem odstavku, da nevem več zakaj se gre.

http://www.alter.si/tabla/showthread...23/page/0/vc/1

Nazadnje uredil Sawyer : 05.01.2012 ob 08:52.
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2012, 11:04
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.798

Citat:
Objavil-a Sawyer Prikaži sporočila
Nej mi nekdo to razloži ker ne kapiram.
Telekom trdi, da je vse porovnano in VG Media se strinja. Torej zakaj za boga so bili programi odstranjeni?
In kaj je tu za pogajat? Zakaj niso programi vklučeni nazaj če ste pripravleni se pogajat?

Tolko nasprotovanja v tem odstavku, da nevem več zakaj se gre.

http://www.alter.si/tabla/showthread...23/page/0/vc/1
Pozdravljeni,

članek se ne nanaša zgolj na podjetje Telekom Slovenije ampak na več kabelskih ponudnikov.

Citat:
"Pogajanja bomo nadaljevali," so ob tem dejali na Telekomu Slovenije in dodali, da je vrednost pogodbe poslovna in pogodbena skrivnost in da imajo od leta 2010 poravnane vse pogodbene obveznosti.

To so potrdili tudi v VG Media, kjer so dodali, da zaradi poslovnih skrivnosti ne morejo razkriti imen kabelskih operaterjev, ki so 11. oktobra 2010 oziroma konec leta 2010 prenehali plačevati nadomestilo.
Vir: Žurnal (zgoraj navedena povezava)

Lep pozdrav
Sašo
Staro 05.01.2012, 11:16
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.094

Ja kaj. Jaz sprašujem za telekom in ne ostale knedle. Če Telekom trdi, da je vse plačano in VG Media pravi, da se kanali ne rabijo izključit dokler trajajo pogajanja.
To sta dve stvari ki nakazujeta na to da bi še vedno morali imeti vse tri kanale vkloplene in ne izkloplene.

Torej kaj se da sklepat iz tega?
Da ni resnega interesa za pogajanje?

Nazadnje uredil Sawyer : 05.01.2012 ob 11:19.
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2012, 12:04
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a Sawyer Prikaži sporočila
Ja kaj. Jaz sprašujem za telekom in ne ostale knedle. Če Telekom trdi, da je vse plačano in VG Media pravi, da se kanali ne rabijo izključit dokler trajajo pogajanja.
To sta dve stvari ki nakazujeta na to da bi še vedno morali imeti vse tri kanale vkloplene in ne izkloplene.

Torej kaj se da sklepat iz tega?
Da ni resnega interesa za pogajanje?
Točno tako.
To pomeni da je Telekom odstranil programe po svoji volji in interesu.
Ker glede na vse izjave Telekomu ni bilopotrebno odstraniti teh programov.
In vsa ostala filozofija je odveč !
l.p.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
programski, shemi, siol, spremembe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 22:53
Eurosport je nazaj v programski shemi tomx SiOL TV 132 19.06.2009 14:48
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:13.