Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.04.2013, 21:09
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056
Privzeto Re: spisek adsl - vdsl central?

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
Mogoče ni logike iz tvojega vidika, verjetno pa obstaja neka logika iz vidika oparaterja. Ker ponudit višje hitrosti verjetno ni kar tako preprosto, kot izgleda iz vidika uporabnika. Zadaj je še tono zadev (in nimam v mislih administracije)...
Delno imaš mogoče prav.A višje hitrosti so na voljo že sedaj.Samo cene so trenutno veliko previsoke .

A ko bodo na voljo višje hitrosti v paketih,bi stvar bolj realna in dostopna.
Nekaj takšnega kot so že imeli pripravljeno,a so kasneje sporočil da gre za napako.

Takšen paket do25Mb bi tudi kar dodobra potolkel konkurenco.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 08.04.2013, 22:55
koble Uporabnik koble ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce koble
Član od: Aug 2007
Sporočila: 433

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Delno imaš mogoče prav.A višje hitrosti so na voljo že sedaj.Samo cene so trenutno veliko previsoke .

A ko bodo na voljo višje hitrosti v paketih,bi stvar bolj realna in dostopna.
Nekaj takšnega kot so že imeli pripravljeno,a so kasneje sporočil da gre za napako.

Takšen paket do25Mb bi tudi kar dodobra potolkel konkurenco.

lp
Niti približno jo nebi pokopal s temi borimi 25mb
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2014, 19:47
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534

Hoj imam še ADSL,baje da je možno preiti na VDSL,ker sem imel tudi pred leti naT-2 VDSL!
Sedaj me pa zanima,ker imam na ADSL 5M/512 max povezave,ali tehnologija VDSL ali VDSL2b omogoča hitrejšo linijo ?
Odgovorite s citatom
Staro 05.04.2014, 08:55
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190

Citat:
Objavil-a mglds Prikaži sporočila
Hoj imam še ADSL,baje da je možno preiti na VDSL,ker sem imel tudi pred leti naT-2 VDSL!
Sedaj me pa zanima,ker imam na ADSL 5M/512 max povezave,ali tehnologija VDSL ali VDSL2b omogoča hitrejšo linijo ?
Vprašanje.. Če prav vem je na ADSL okoli 18 Mbit/s downloada in 1 Mbit/s meja tehnologije..

Vprašanje je koliko si oddaljen od centrale, sicer VDSL omogoča bistveno večje download in upload hitrosti..

ADSL deluje tudi do 5 km (res v skrajnih primerih), če si oddaljen pod 1,5 km od centrale verjetno boš dosegel višjo hitrost z tehnologijo vdsl2b. Najbolš je, da pokličeš na tehnično pomoč in vprašaš koliko si oddaljen od centrale in naj ti oni potem predlagajo, če je pametno iti na VDSL.
Odgovorite s citatom
Staro 05.04.2014, 09:22
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534

Citat:
Objavil-a mattejci Prikaži sporočila
Vprašanje.. Če prav vem je na ADSL okoli 18 Mbit/s downloada in 1 Mbit/s meja tehnologije..

Vprašanje je koliko si oddaljen od centrale, sicer VDSL omogoča bistveno večje download in upload hitrosti..

ADSL deluje tudi do 5 km (res v skrajnih primerih), če si oddaljen pod 1,5 km od centrale verjetno boš dosegel višjo hitrost z tehnologijo vdsl2b. Najbolš je, da pokličeš na tehnično pomoč in vprašaš koliko si oddaljen od centrale in naj ti oni potem predlagajo, če je pametno iti na VDSL.
Ja moj max na liniji je 7mega oddaljen sem pa zračne 2800 tako da je isti šmoren če bi imel vdsl.Paket imam sicer do 10mega z TV naročen ! Ampak da nebi tv štekal so mi na centrali omejili internet na 4mega ! To je to.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
adsl, central, spisek, vdsl

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
prehod ADSL > VDSL lanmaki Tehnična pomoč 1 09.10.2012 19:44
iz vdsl na adsl ?? adri O storitvah 1 19.11.2008 07:43
menjava adsl za vdsl modem,nato problem... nebozic Tehnična pomoč 2 16.11.2008 16:52
Adsl, Adsl 2+, Vdsl, ... andrejl2 Tehnična pomoč 4 09.10.2007 20:38
Avstrija :-)) Davor Evropska unija 78 12.01.2006 11:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:36.